Запушен канал от 1 седмица-какво да правя?

  • 398
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 292
Миналата седмица една сутрин просто се събудих със страшна болка в едната гърда-ясно запушване ,после температура и всички съпровождащи гадости към това.След 2 дни цедене Shocked, пиене на лецитин и топлене до сбъркване Crazy, болката и темп. минаха , но на едно място остана едно топченце колкото грахче.боли ме леко само при натиск и каквото и да правя си седи. Какво да го правя това чудо незнам , питам ви няма ли някакво мазилце за разкарването на такива неща или някакъв лек просто!

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 793
Продължи с лецитина, топли компреси и масаж на грахчето, включително масаж по време на кърменето.

# 2
  • Мнения: 485
И аз тия дни имах същата одисея ,хем сме вече големи.Малкия беше болен с много висока температура, сука повече-така единия ден , но на другия пропусна няколко хранения и хоп- бучка, температура.Абе все едно съм болна от грип,а може и това освен другото ,защото нещо гърлото ме наболяваше и сега кашлям.
Слава Богу вече съм добре,но и при мен има все още бучка доста по-голяма от грахово зърно.
И аз като теб правих ,слагах и зелеви листа.Като се рових онзи ден обаче из форума някой беше писал нещо за хума,но не разбрах как става!?
Извинявам се че използаш темата ти!
А ......,от къде се купува този лецитин?

# 3
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 793
Vase, може аз да съм писала за хумата. Нямам доказателста писмени, че действа, но като имах жестоко запушване без никакви други средства за противодействие, го приложих (май за крави с мастит се прави този компрес) - хума от аптеката, размиваш с мъничко вода, да стане гъста каша, и мажеш поразеното място. Отгоре тензух някакъв, да не се цапа толкова сутиена и дрехите. Сменяш от време на време. На мен това, съчетано с много често кърмене ми помогна.
Лецитин - от всяка аптека. Търси чешкия на Wallmark или канадския, защото българския е с много ниска концентрация и трябва да пиеш по няколко шепи капсули за нужната доза.

# 4
  • Мнения: 485
Ей, Бу
благодаря!Ще го знам вече Grinning Grinning

Общи условия

Активация на акаунт