Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 511
velmar,

недей с лошото,душко!
 Hug

Възползвай се от координатите, които Викс ще ти даде. Не се хвърляй в пропастта толкова бързо.
Материалите и плотовете наистина са с различни цени,но от 1 февруари. Сега това е измислица.
Успокой се,пийте по едно уиски довечера със съпруга,празник е...  bouquet
Свържи се и с друга фирма,не се отказвай толкова бързо!

# 31
  • Мнения: 4 970
Благодаря ви , момичета за съветите и подкрепата Heart Eyes Обаче вече  ми писна- и аз имам предел, който отдааааавна  се изчерпа... Sad. Живея без кухня   вече 5 месеца.... SickПисна ми Rolling Eyes
Успокой се,пийте по едно уиски довечера със съпруга,празник е...  bouquet
В момента съм на  18 -часова работна смяна Crazy.За жалост- питието не може да се осъществи... Embarassed , но мисълта за него ще  ми даде сили да избутам  днешния ден Hug

# 32
  • Мнения: 1 327
момичета, чия е тази кухня? виждам, че на снимката пише vihra, но не откривам такъв потребител... Много ми хареса механизма за вратичките при пералнята. Някой друг да знае откъде може да се намери такъв?

# 33
  • София
  • Мнения: 642
омръзна ми от това мое запис, но още не мога да  измисля какво точно искам, та затова ще ви следя само...
 Embarassed

# 34
  • Мнения: 2 891
Хаха, чудесна е малката дама  Grinning

# 35
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
Джъстис,златна си! По повод на хладилника - сега сме с един нисък ,убий ме ,за размери не мога да ти кажа,но имаме идея да купим по-голям,това е една от причините в нашия проект да няма шкаф над хладилника.
А по повод на масата за хранене - тя ще е в дневната стая.В кухнята е предвиден само кът за бързо хапване по обяд примерно.Все още естествено това не е окончателен вариант

# 36
  • София
  • Мнения: 861
еlito на мен ми прилича на механизъм за чекмедже   Rolling Eyes. Принципа е същия  Thinking. Защо не говориш директно с този, който ще ви прави кухнята - няма начин да не е наясно  Peace

# 37
  • Мнения: 74
Nikkita, ще си позволя и аз да дам съвет. Щом ви е необходим кът за бързо хапване, защо не помислите върху варианта това да е изтеглящ се плот - виждала съм наживо, за съжаление не мога да дам линк, даже не бих могла да опиша това, което видях Crazy, надявам се тук някой друг ако знае да се включи. Идеята е, че под плота си остава шкафче или чекмедженца, и така се ползва мястото. А освен това въпросното шкафче също се изтегля и така се увеличава работния плот, когато е необходимо.

# 38
  • Мнения: 302
velmar съжалявам че така се е получило.Но защо не отидеш и по другите фирми да провериш как са цените.Ние тази седмица ще извикаме майстора да вземе размерите.Изрично ще го попитам дали цената която ще обяви е сигурна защото ние по принцип ще я поръчаме за към края на юни,има доста време дотогава но искам просто да си направим една груба сметка.

# 39
  • Мнения: 22 778
Пропиуснала съм новата тема.Ето ме... Mr. Green

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 492
Вместо запис да задам един въпрос. Кои чекмеджета за бутилки са по- универсални 15 см или по- широки (напр. 30 см)? Кой размер бихте препоръчали? 15 см ми се струва, че биха ме ограничили какво да поставям там. А бъдещата ми кухня ще е доста миниатюрна и трябва да размисля добре за всеки сантиметър.
Аз избрах 15см.и съжалявам,бутилките с зехтина,тези четвъртитите не се събират и ги държа в друг шкаф.А на горния ред също се събират много малко  и малки бурканчета.Добре е да е по-голяма за да може подправките да са на едно място.

# 41
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Вместо запис да задам един въпрос. Кои чекмеджета за бутилки са по- универсални 15 см или по- широки (напр. 30 см)? Кой размер бихте препоръчали? 15 см ми се струва, че биха ме ограничили какво да поставям там. А бъдещата ми кухня ще е доста миниатюрна и трябва да размисля добре за всеки сантиметър.
Аз избрах 15см.и съжалявам,бутилките с зехтина,тези четвъртитите не се събират и ги държа в друг шкаф.А на горния ред също се събират много малко  и малки бурканчета.Добре е да е по-голяма за да може подправките да са на едно място.
Много ти благодаря.  Heart Eyes Замислих се за тези см и явно съм била права.

# 42
  • Мнения: 22 778
Поздравления за новата темичка   bouquet и поздравления за авторката за труда, който си прави всеки път  smile3501.Относно снимките поне според мен така е по-добре.А сега и аз да покажа нашият уж окончателен вариант за кухнята http://www.snimka.bg/album.php?album_id=211303 .Чудя се под фурната дали да не е вратичка, че да са в една линия с хладилника, а пак чекмеджетата вдясно дали да не са като тези под котлоните или да останат по 2 дълбоки? newsm78 По принцип в бара имам 2 дълбоки чекмеджета по 75 см.ширина.Там е и миалната.А в ъгъла е вградена пералня , която се отваря от външната страна с пуш бутон.Ами това.Сега сте вие наред.Чакам с нетърпение коментарите и съветите ви
Цяла вратичка,чекмеджетата са ок така,но прецени имаш ли достатъчно,дълбоките също стават за прибори,зависи как ще ти е по-удобно и кой вариант та харесва.махни и стъклото над бар-плота,много е демоде и няма да е удобно.масата ти за хранене е до кухнята и няма да ти е нужен бар-плот.

# 43
  • Мнения: 1 165
То няма да е от стъкло, просто в Алното няма друго.Иначе ще е плътно, за да ми скрива от холната част.Не искам да има видимост като седнеш на меката мебел

# 44
  • Мнения: 22 778
То няма да е от стъкло, просто в Алното няма друго.Иначе ще е плътно, за да ми скрива от холната част.Не искам да има видимост като седнеш на меката мебел
Ееее.,защо?????Само стесняваш помещението,колкото по-открито,по-добре.Според мен е излишно.

Общи условия

Активация на акаунт