Отговори
  • Мнения: 7 430

ЧЕРВЕна, бяЛА или синЯ - кухНЯТА Ми е лЮБИмА...8-ми брОй
ЛюБИМАта куХНЯ преОБразИ и на МЪжа чеРПака Ти врЪЧи
ПРОСторНИ, наШи ЛЮБими КУХНИ - 6-та теМА
..... ПреКРАсни и удОБни куХНИ.....5-та темА
КрасИви, иЗЯЩни и ЦВЕтни куХНИ - наслаЖДавайТЕ им СЕ, 4 чаСТ
ТрЕТА кухНЕНСка, обРАЗоватеЛНА
ВтоРА кухНЕНска теМа
тУК Е първата темичка
 



Кухненски материал

ПДЧ - Плоча от дървесни частици /талашит/. Известно е прилагането на формалдехидни смоли като свързващи

вещества при тях, макар, че в много страни е забранено. Внимавайте с некоректни производители. Днес се

произвеждат плочи от дървесни частици от така наречения Клас Е 1, които се считат за безопасни. Плочите от

Клас Е 2 отделят по-голямо количество свободен формалдехид и се използват само с допълнително повърхностно

покритие.
 
МДФ - от Medium Density Fiberboard - плоскости съставени от дървесни влакна, споени под високо налягане със

специални смоли. Добра влагоустойчивост.

Фирма за интериорни врати

Варна -  Дорис - ул.Марин Дринов (до медицинския университет) - тел.610-979

Механизми, аксесоари и материали за кухня

Тека
Булфурнир
ДИКАМ Д
Бланко
ВРВ ДИЗАЙН
Италтерм
КЕНТ ИМПЕКС
Мебели инфо
Viva
Магнолия
Como


Кухненски плотове


Кухненски, работни плотове
Кухненски, работни плотове
Salex


Кухненско обзавеждане

mebel-m
Порталът на българските потребите на мебели
Rapidgroup
Интериор 46
Никром Мебел
Stefanystyle
Negova Style
Casa Design
Лабиринт
BMD furniture (Пазарджик) - изработка на маси, столове - интериор BMD furniture


ТЕКА - Малкия свят на мебелиста
Италиански мебели от record-bg
Технически мрамор
Mебелна фабрика Лем комерс
Жилищно обзавеждане
Обзавеждане на дома
RСтил


Програми за За лесно създаване на 3D цветен модел на мечтаната кухня

ALNO AG Kitchen Planner,
немски, английски езици
Kichendraw


Пердета за кухня

1,2,3,4,5,6 от Спаска


фирма РОСИ - складове за дървен материал и разкрой аксесоари от метални изделия и др.

Домакински електроуреди

BOSCH
БЪЛГАРСКИЯТ САЙТ ЗА МАРКОВА ЕЛЕКТРОНИКА


Маси и столове за хранене

The best furniture
Интерседа

# 1
  • Мнения: 1 712
Дидка супер си! Hug  bouquet
Пу първа!

# 2
  • Мнения: 7 430
...кулинаРКи, дизайнЕРКи...момичета  Hug направих албум с всички снимки на кухни, с активни линкове от старата тема Peace
Голяма играчка бе  Crazy но...го направих, заради това, че при всяко пускане на тема трябва да проверявам всички линкове дали са активни или не...

Мисля, че така е по-добре, ако не ви харесва, ще върна стария облик на темата  Wink

  bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 861
Дидка така е много много по-удобно   bouquet. Всичко е по-прегледно и на едно място, не се налага да цъкаш по сто пъти докато откриеш това, което търсиш. Поздравления за идеята и положения труд - струвало си е! smile3501

# 4
  • Мнения: 1 165
Поздравления за новата темичка   bouquet и поздравления за авторката за труда, който си прави всеки път  smile3501.Относно снимките поне според мен така е по-добре.А сега и аз да покажа нашият уж окончателен вариант за кухнята http://www.snimka.bg/album.php?album_id=211303 .Чудя се под фурната дали да не е вратичка, че да са в една линия с хладилника, а пак чекмеджетата вдясно дали да не са като тези под котлоните или да останат по 2 дълбоки? newsm78 По принцип в бара имам 2 дълбоки чекмеджета по 75 см.ширина.Там е и миалната.А в ъгъла е вградена пералня , която се отваря от външната страна с пуш бутон.Ами това.Сега сте вие наред.Чакам с нетърпение коментарите и съветите ви

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 685
Хайде и аз да се цопна пак тук,много си ги обичам тези темички,макар и вече с завършена кухня Simple Smile И от мен едно голямо БЛАГОДАРЯ   bouquet за положения труд.Аз също мисля че така е по хунава темичката
Поздравления за новата темичка   bouquet и поздравления за авторката за труда, който си прави всеки път  smile3501.Относно снимките поне според мен така е по-добре.А сега и аз да покажа нашият уж окончателен вариант за кухнята http://www.snimka.bg/album.php?album_id=211303 .Чудя се под фурната дали да не е вратичка, че да са в една линия с хладилника, а пак чекмеджетата вдясно дали да не са като тези под котлоните или да останат по 2 дълбоки? newsm78 По принцип в бара имам 2 дълбоки чекмеджета по 75 см.ширина.Там е и миалната.А в ъгъла е вградена пералня , която се отваря от външната страна с пуш бутон.Ами това.Сега сте вие наред.Чакам с нетърпение коментарите и съветите ви
проекта ми харсва.Мисля че ако си е чекмедже под фурната ще си ти е по удобно,шкафовете са доста по неудобни,особенно да се навеждаш Simple Smile И така ми сля че е по добре с двете дълбоки,макар че помисли може да титрябва и по плитки,поне при мен се указа че ми липсват едно - две по-плитки,но аз нямаше и къде да ги сложа Simple Smile

# 6
  • Мнения: 3 770
Браво , Дидка!   bouquet Аз макар и нова съм изключително впечатлена от труда и старанието , които си положила!
tincheto , твоят проект много ми хареса и лично аз не бих променила нищо!  Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 4 397
Дидка  страхотно е станало така с кухните, поздравления   bouquet
tincheto И на мен ми харесва кухнятата ти, само да питам не идвали високо микровелето, че и аз на такъв варянт съм се спряла.

# 8
  • Мнения: 1 165
Благодаря ви, момичета.По принцип и аз харесвам повече дълбоките чекмеджета, но се зачудих в плиткото като сложа приборите и дефакто оставам без нито едно, дали е удачно.Затова си помислих съседните 2 дълбоки да станат 3, но пък тогава тези под фурната няма как да останат, защото става много различно и там ако стане вратичка оставам с дълбоките чекмеджета в бара само.И така съм в голямо чудене - кое е по-удобно, кое събира повече неща? newsm78 А иначе ето и при другите варианти как стои http://www.snimka.bg/album.php?album_id=211303 .Понеже не знам как да сложа линкове само към конкретните снимки, слагам пак целият албум.Последните 2 снимки са.
kimba, аз не съм особено висока/158/,вярно не е много ниско, но пробвах в една приятелка дали стигам и дали ми е удобно и не беше толкова зле.Смятам, че няма да е чак такъв проблем

# 9
  • Мнения: 395
Дидка, моите адмирации.  Много ми харесва новия облик и според мен е по-практично.  smile3501  smile3501  smile3501

tincheto, проекта ти е чудесен.  Grinning Нямам търпение да видя и реализацията. Успех.  Peace

Последна редакция: сб, 19 апр 2008, 00:57 от justice

# 10
  • Мнения: 791
Дидка, присъединявам се към поздравленията за темичката   bouquet 
И хубавото е, че още на първа страничка вече има нов проект  Party
Хубав ден и бъдете все така творчески настроени!  Hug

# 11
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
Джъстис,твоя проект ми хареса страшно много Hug Място за съдомиялна не съм предвиждала,мисля,че и в  бъдеще няма да имам.А тази кухина ,която направихме до хладилника е един вид вместо барплот за бързо хапване,тъй като по принцип масата за хранене ще е в дневната стая.Разстоянието ще е около 60-70 см,но още не знам с точност.Благодаря ви за коментарите ,момичета!  bouquet

# 12
  • Русе
  • Мнения: 7 766
Тук съм  bowuu

Дидка,   bouquet

# 13
  • София
  • Мнения: 1 511
Дидката пак ни уби с рационално решение!  Flutter
Така е чудесно!

# 14
  • Мнения: 7 430
Радвам се, че ви харесва Peace и благодаря на всички ВИ Hug

Общи условия

Активация на акаунт