Омекотител Малиция

  • 1 034
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 890
   Да ви се оплача - любимият ми омекотител е със сменена опаковка и намален грамаж!  Close Днес ходих до Била, само там съм го виждала, и какво да видя - сега е в обикновени шишета (като Силана примерно), а доскоро беше в една голяма кутия с дръжка, като ... стомна, много удобно.  И беше литър и половина или два, не съм сигурна, на цена 3.80. Е, сега цената е същата, но не и грамажа.  Twisted Evil Защо като ми стане любим някой продукт, и го развалят ?  Crossing Arms
  Някой да знае къде на друго място се продава - може пък да има още от стария ?  Rolling Eyes

# 1
Опаковката от много време е сменена.Разликата е в това,че новият го водят концентрат-трябва да слагаш по по-малко количество от него,поне така казват вносителите  Grinning

# 2
  • София
  • Мнения: 1 890
   Аз се бях запасила и не съм купувала в последно време, но мислех, че е отскоро. Хммм, значи концентрат...  Thinking Нещо на измама ми мирише таз работа.  Whistling Гадни са новите опаковки !  Sick
 

# 3
  • София
  • Мнения: 1 951
Доколкото знам старите опаковки ги  сменят, снови.Печели народа.

# 4
  • Мнения: X
Mirena80 ,  разгледай сайта им. Има карта, на която можеш да видиш къде другаде се продават техни продукти. Има телефони и мейл за връзка ако нещо те интересува. http://www.de-georgo.com/

# 5
  • София
  • Мнения: 1 890
 Кампари   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт