Какво мислите за хората, които никога не са се женили

  • 5 497
  • 81
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 122
Не мога да ги мисля тези дет не са се женили..... да не говорим за тези пък дето никога не са се женили...  Whistling

# 61
  • Мнения: 1 107
Може пък да не ти се вижда привилегия да си булка. Да не те кефят сватбите. Да предпочиташ други цветове пред бялото и други кройки пред кринолините.
Може всъщност да не обичаш да бъдеш център на внимание и вътрешно да потръпваш при мисълта някакъв си диджей да ти казва кога да се целуваш и всички да те зяпат.
Може от малък да си ненавиждал роднински тържества с по един камион хора и лелки, които те щипят по бузите и после те питат ти как се казваше. Може да си бил на ужасни сватби, наистина ужасни, с цял куп безсмислени ритуали, и да си си казвал, че  е те това никога няма да си го причиниш. Може да не си си мечтала да си принцеса за един ден, има и други приказки.
Всичко това няма нищо общо с желанието да създадеш семейство с някого.

И друго, какъв е смисълът от пускането на теми тип "какво мислите за хората, които"? Дайте да изпитваме превъзходство ли? Не ме кефи отникъде. Да, тук са се събрали предимно хора, които имат партньор и деца. И какво? Дайте сега да си вирим носовете спрямо останалите. Ами не е хубаво.
Браво за мнението, до последната дума -все едно аз съм го написала newsm10
Като стана дума за сватбите- ами тези, които взимат заем от банка, за да могат роднините до 9-то коляно да пият и се веселят, а след това годнини на ред плащат "масрафа"? Ей това не го разбирам- сватба на всяка цена newsm78
Иначе всеки на този свят е дошъл сам и сам ще си замине, а как ще изживее живота си, си е лично негова работа

# 62
  • Мнения: 94
Аз знам случай в които мъже и жени не създават семейство, защото са се отдали на 100% на кариерата си.
Например познавам една жена, не е много възрастна на 40г., че може и повече, но изглежда къде къде по - млада. Та тя се интересува само от това да се развива професионално, нон стоп работи интересува се само от това да има маркови дрехи, най-скъпата козметика, телефон последен модел, най-хубавата кола и т.н. И постоянно да си разширява бизнеса. В интерес на истината изглежда перфектно правила си е ред пластични операции и какво ли не, но по мое лично мнение е глупаво една жена да не иска да създаде семейство ooooh! newsm78

# 63
  • Мнения: 649
Че са хора с акъл!!! Party

# 64
  • Oslo
  • Мнения: 659
Ако се имат предвид хора на възраст, които не са имали и нямат постоянен партньор - мъчно ми е за тях. Освен ако сами не са решили да живеят така, естествено.
Ако говорим за двойки живеещи без брак - идеален вариант, който бяхме избрали и за нас, по стечение на обстоятелствата обаче се бракувахме. 

# 65
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Веднъж съм го правила и мисля ,че ми стига  Whistling

# 66
  • Мнения: 14 472
мисля, че са нещастници, в повечето случаи прекалено привързани към родителите си.

# 67
  • Мнения: 431
Мисля да се влея в бодрите им редици.

# 68
  • Мнения: 660
Нищо не мисля за никой. Всеки да живее живота си както на него му харесва. Ако ми е комфортно с човека отсреща, изобщо не ме интересува "мома" ли е, "ерген" ли е. Даже не питам.

# 69
  • France
  • Мнения: 726
До скоро, битуваше мнението, че "старите моми" са злобни, егоистки, и "недоклатени". Е да, ама не.....но до време. После ги очаква самотата и несподелените чувства.

# 70
  • София
  • Мнения: 3 786
И при женените има самота. Тя самотата не се определя от marital status-a.

# 71
  • София
  • Мнения: 8 348
ади чак пък самота
имам две подобни познати - едната на 43 години чак успя да намери мъжа, подходящ за нея
преди това не беще нто самотна нито нещастна нито прекалено капризна

другата е на 50 и кусур години, ще си остане сама
най-бавният и нерешителен и мрънкащ човек, който съм срещала
но и тя не е нещастна

и двете нито ги мисля, нито ги категоризирам, нито ги съжалявам
просто някакъв факт от живота им и толкова

# 72
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Хм, може да се спори коя жена е по-нещастна - тази, която живее сама или онази, която се е загробила с някой... таласъм. Таласъм ми хрумна, като сборен образ на всичките възможни мъжки, да ги наречем, недостатъци. Mr. Green Цялото горно мнение важи и за мъжката страна. Само че вместо таласъм сложете таласъмка.
П.П. Моят баща бе изумен, когато един ден завари мъжа ми сам (представяте ли си!) сам да си глади ризата. После разправяше наляво и надясно, че дъщеря му се е омъжила за стар ерген (на 33 беше "старият ерген"Joy), който всичко сам си правел.  Laughing Така че аз имам добро основание, да се радвам на ергените.  Mr. Green

# 73
  • София
  • Мнения: 3 786
Хм, може да се спори коя жена е по-нещастна - тази, която живее сама или онази, която се е загробила с някой... таласъм. Таласъм ми хрумна, като сборен образ на всичките възможни мъжки, да ги наречем, недостатъци.

Абсолютно.

# 74
  • Мнения: 133
Мисля си, че на такива хора нещо не им е наред. Може да са имали гадно детство и да ги е страх да създадат семейство. Или не могат да поемат отговорност. Или никога не са обичали страстно. Абе де да знам, ама със сигурност нещо им има. Лично мнение  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт