Лунна диета 20.04, 13:25 - 21.04, 13:25

  • 3 005
  • 71
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 950


По едно чайче с лимон за подкрепление!

# 31
  • Мнения: X


По едно чайче с лимон за подкрепление!



Мерси, мерси...
Днес е по-трудно от миналия път, все ме влече към хладилника.
Сигурно, защото утре имам изпит и съм кълбо от нерви.

Но ще устискам, точно сега когато се свалят най-много кг- ако се олея... Sick

# 32
  • София
  • Мнения: 1 402
Хайде и аз да се присъединя!

# 33
  • Мнения: 1 142
Уви,не успях.Ще се опитам следващия път.Сина именник,друг те почерпи и толкова лакомства не устоях. Sick Sick Sick

# 34
  • Мнения: 535
Днес е по-трудно от миналия път, все ме влече към хладилника.

Но ще устискам, точно сега когато се свалят най-много кг- ако се олея... Sick

И аз съм така - предния път 3 дни не ги усетих, а сега още на втория едва издържах, направо стомаха ме боли  ooooh!  Дано поне резултатите да си заслужават  Mr. Green

Аз пък 3-те дни ги правих 1 ден преди и 1 ден след самата фаза, така грешно ли е  newsm78 Не съм разбрала аз, че 3-те дни били преди фазата  Thinking

# 35
  • Мнения: 480
zagorka,и аз така с 3-те дни като теб.Един ден преди и един след!Аз за пръв път умирам от глад и корема къркори невероятно.Вярно,че от вчера сутринта съм на течности и една ябълка,ама такова чудо не е било никога.И най-лошото е ,че не ми се спи,за да го преживея! smile3518Ама пуста суета!

# 36
  • Мнения: 3 537
Аз за сега устисквам лунната и този път съм на линия bowuu

# 37
  • Мнения: 278
Добро утро! При мен преди малко показа -500 гр. Simple Smile доволна съм! Все още не съм много гладна Simple Smile

# 38
  • София
  • Мнения: 1 402
Добро утро и от мен!!!

А пък при мен кантара показва - 1кг  Laughing

След първата си бременност и при първата ми среща с наднорменото тегло, ходих при едни диетолози, които ми поставяха игли в ухото. Сама за себе си открих, че спазвайки режима на луната, резултатите бяха много добри. След известно време гледах по Discovery, предаване в което говореха точно за фазите на луната и как те влияят на човека. Според тях няма никакво значение кога и в кой ден от седмицата приемаш само течности.

Като се замисля, наистина един ден в седмицата или 4 дни в месеца само на течности  винаги ще доведат до добър резултат.

# 39
  • София
  • Мнения: 1 950
Добро утро!

Вчера издържах - много трудно ми беше този път вечерта ме тресеше ужасно, но издържах .
Сега мисля, че до обяд ще ми е по-лесно / по принцип до обяд лесно издържам без да ям - трудното ми е следобяд/
Сутринта кантара ме отчете -500гр - доволна съм  Laughing

Успех, момичета - още малко остана!  Peace

# 40
  • Мнения: 4 111
Добро утро!
На мен ми показва минус 600 грама, ще видим утре дали ще съм ги задържала.

# 41
  • Мнения: 5 001
Здравейте и от мен! Аз лунувам днес,защото не ми се изпускаха празниците.... Animal Pig Animal Pig Animal Pig Animal Pig

# 42
  • Мнения: X
Браво на успелите, аз се олях в малките часове. Cry Учих за изпит цяла нощ, нервите ми не издържаха и накрая прегреших с малко луканка.  Embarassed

# 43
  • Мнения: 2 199
Аз все още се държа  Flutter
Нямам кантар не мога да видя дали има някаква разлика  Crossing Arms
Аз ще изчакам до довечера ....

# 44
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Здравейте момичета, браво за минусите, и аз не издържах и се претеглих веднага като станах, резултатът е максимален досега, минус 1.5 кг.
По принцип започнах с лунната преди месец, но такъв резултат не съм имала, най- много по 0.5- 1 кило.Но аз я почнах фазата вчера от сутринта, сега ще изчакам да стане 13.30, и после ще обядвам, защото едвам заспах от глад, будих се....сега ми е добре.
Успех на всички!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт