Надомна работа

  • 103 102
  • 165
  •   1
Отговори
  • Мнения: 90
Здравейте мами,искам да ви питам има ли някоя от вас да се е захванала с надомна работа и да е сериозна,4е обяви в нета има много ама са повечето менте.Много ми се иска да започна да работя нещо от вкъщи,да подпомогна бюджета,в момента имам сериозна причина да не започна нормална работа.Моля ако някой знае нещо да свирка Simple Smile

# 1
  • Мнения: 1 731
Сериозни такива обяви незнам ,затова пък патили се от тях познавам доста.Ако искаш да подпомогнеш семейния бюджет ,по-добре се хвани нещо почасово някъде отколкото така надомно.Много по-сигурно е. Hug

# 2
  • Мнения: 1 029
съгласна съм с tonnny_bg  PeaceНе съм срещала някой, който да има "сериозна" надомна работа

# 3
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Най-сигурное  да работиш за себе си надомно наистина - текстообработка, дизайн, преводи, шев, уроци някакви и от този род неща или да работиш от къщи за познати. Или пробвай по обява, но провери условията внимателно.

# 4
  • Мнения: 1 168
Тъкмо мислех и аз да пусна такава тема и да питам за съвет.
Записвам се да следя.
Чудя се с какво да се захвана,за да подпомагам семейния бюджет, защото наистина трябва да е надомно - няма на кого да разчитам за малката. Дистрибутор на козметика не мога да стана, защото нямам много познати, на които да продавам. Английски владея, но не до степен да преподавам уроци, освен може би на малки деца - 1, 2 клас, за преводи се пробвах, но като чуят за английски, всички казват, че за английски си имат много преводачи. Мислех си да пусна обява за почасово гледане на деца, ако ги водят в къщи, но я си представете ако ги доведат в истеричен период на щерката.
Единственото, което се сещам е да пусна обява за набиране и текстообработка на дипломни и курсови работи.
Ако можете да ми дадете и други идеи...
Извинявам се на авторката за намесата, но мисля, че и на нея ще са и от полза!

# 5
  • Мнения: 9 991
Да ви предложа нещо, много студенти дават пари за писане на курсови работи, мои познати бяха дали по 30, 40 лв за една.Едва ли ще има на кой да ги пишете всеки ден ама все си е е нещо.

# 6
  • Мнения: 90
Здравейте дами ,зна4и записах се като доброволка в института за клинични експертизи ,в петък съм на преглед за да преценят за кой тест съм подходяща,заплащането е малко,но ми трябват пари4ките  Embarassedима ли някоя тук дето се е подлагала на това,споделете моляя Praynig

# 7
  • Мнения: 9 991
Какъв е тоя институт , какъв е тоя тест?? интересно ми стана, би ли споделила.

# 8
# 9
  • Мнения: 9 991
Опитно зайче да станеш с 2 думи.ААААА мила не давай да те бодът с нещо , за някакви пари да се увредиш. Един приятел беше казал в Англия че правили такива опити , за бг. не знаех. Никакви инжекции или хапчета, горещо те съветвам.

# 10
  • Мнения: 90
Ааа няма само кремчета някакви ще тествям ,никакви хапове и игли ако има нещо такова ще си тръгна веднага Naughty

# 11
Дали хапчета или кремчета-разлика няма. Така или иначе съставките се разнасят чрез кръвта.

# 12
  • Мнения: 9
Някой чувал ли е за надомната работа, която предлага Димитър Ламбов Енчев. Досега четох офертите, които предлага неговата фирма, но не ми изглежда много читаво. Имате ли някаква информация - ваши познати, които работят по неговите програми, таква, които вече да печелят нещо? Ще съм благодарна за всякакви мнения  Hug

# 13
  • Мнения: 1 731
Дали хапчета или кремчета-разлика няма. Така или иначе съставките се разнасят чрез кръвта.

 Peace

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Някой чувал ли е за надомната работа, която предлага Димитър Ламбов Енчев. Досега четох офертите, които предлага неговата фирма, но не ми изглежда много читаво. Имате ли някаква информация - ваши познати, които работят по неговите програми, таква, които вече да печелят нещо? Ще съм благодарна за всякакви мнения  Hug

Какво предлага?

Общи условия

Активация на акаунт