Кървене

  • 1 716
  • 43
  •   1
Отговори
Здравейте!
Реших да пусна нова тема, защото тази вечер прокървих (засега само кафеникаво петно0 и се шашнах яко.
В четвъртък си направих 2 теста за бременност - и двата положителни. На лекар не съм ходила още - мислех да е през следващата седмица.
Ако съм бременна би трябвало да съм в 5-6 г.с.
И сега не знам какво значи това кървене.
Дали ми идва М. или е нещо друго?
Ако някой знае или има опит по въпроса - миля да сподели.
(П.С. Благодаря на radostche, която ми отдели време и си поговори с мен по темата)

# 1
  • Мнения: 523
Най - добре е да тоидеш на лекар и то възможно най - скоро . Не чакай изобщо , защото да не стане късно  Thinking Thinking

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И аз мисля,че ня трябва да губиш време-отиваш още утре  Peace

# 3
  • Мнения: 554
Най - добре е да тоидеш на лекар и то възможно най - скоро . Не чакай изобщо , защото да не стане късно  Thinking Thinking
Peace

 За такова нещо изобщо нямаше да си губя времето да пиша по форумите, а веднага щях да отида на лекар!

# 4
Ако има как и сега тръгвам, но вижте кое време е ... А и утре е неделя, живея в малък град и няма работещи гинеколози в неделя ... Sad

# 5
  • София
  • Мнения: 2 348
Кумата ми каза, че прокървявала в началото, но количеството било капка-две. При прегледи се оказва, че няма проблем. Това дано те успокои, докато отидеш, на лекар ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!

# 6
  • Мнения: 1 900
Моя съвет е да се свържеш с лекар и да направиш възможно най-скоро преглед защото може и нищо сериозно да не е но може и да е. Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 622
Задължително си запиши час при лекар. Успех и лека бременност Hug

# 8
  • София
  • Мнения: 2 227
На лекар и дано всичко бъде наред.

# 9
  • София
  • Мнения: 3 390
Отиди на лекар възможно най-скоро...
И не мърдай оот леглото!

# 10
  • Мнения: 4 335
Сано лекар може да ти каже.Дано вси4ко е наред и ти пожелавам една лека бременност Hug

# 11
  • Мнения: 161
Още щом съмне марш на лекар
не  искам да ти казвам как завърши при мен едно такова прокървяване
успех и после пиши какво е станало  Praynig

# 12
  • Мнения: 9 973
пий магнерич и но-шпа и отиди на лекар

# 13
  • Мнения: 85
 Отиди при лекар възможно най-бързо. До тогава лягаш и не мърдаш (само до ОО). И не се шашкай, защото и цветната бременност минава с кървене а не е опасна  Peace . Аз в началото бях прокървила около датата на цикъла. Опасно е ако е продължително и ярко, придружено с болки.
 Лека и спокойна бременност ти желая и да се похвалиш после че всичко е ок  Hug

# 14
  • Мнения: 266
отиди на лекар,той ще ти каже точно какво е,аз мисля че може и да не е страшно,защото и аз имах подобно кървене,няколко пъти.лека бременност и успех Hug

Общи условия

Активация на акаунт