Дали съм бременна? МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ!!!

  • 14 408
  • 35
  •   1
Отговори
Здравейте на всички! Незнам от къде да започна и незнам дали точно в тази папка трябваше да направя тази тема, но сам много зле и искам някой да ме посъветва какво точно трябва да направя сега!? Започвам да разказвам...



Девственна съм а момчето което харесвам свърши там където не трябваше, мисля че се сетихте къде... Самата аз даже не усетих как стана, но веднага щом разбрах се измих със вода и сапун! Много се боя да не се е получило нещо, Cry Cry Cry моля ако някой знае нещо повече по тези теми да ми отговори!!! Дали девственно момиче може да забременее???



Благодаря ви предварително!


# 1
  • UK/София
  • Мнения: 7 681

 Дали девственно момиче може да забременее???

 Може, Дева Мария е забременяла девствена!

     



Девственна съм а момчето което харесвам свърши там където не трябваше, мисля че се сетихте къде... Самата аз даже не усетих как стана


 Дори и не си усетила, че те е обладал, нали Party

 Оставям останалите потрбителки да ти отговорят, може някоя да се върже на въдицата ти!

 
 Крайно време вече е някой от администраторите да прати няколко съфорумци на курс за врачки.Тези въпроси все повече зачестяват, а ние се излагаме като не можем да отговорим Confused

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Всичко е възможно  Peace

# 3
  • Мнения: 7 716
Възможно е да си бременна, изчакай датата на менструацията и са направи тест, ако е отрицателен и не ти идва отиди на лекар. Измиването не предпазва от забременяване.
Ето   тук   има един форум, където можеш да зададеш своите въпроси.

# 4
  • Мнения: 19 294
Вие за презервативи не сте ли 4ували .

# 5
  • Мнения: 862
Надявам се да си достатъчно голяма и да знаеш какво правиш  Naughty
Обаче като се замисля, явно не знаеш, защото иначе нямаше да пускаш тема  Thinking
Има концептративи (дали така се пишеше  Laughing ) бол. Някой от тях са за спешни мерки. Почети малко в интернет за да ти стане ясно.
Отиди на гинеколог и го попитай какво да правите, той ще прецени дали има опасност да си бременна или не, зависи кой ден от цикъла ти е бил.
Не прави секс без презерватив, един ден ще си блъскаш главата за това, от мен да знаеш.

# 6
  • Мнения: 2 005
Интересно ми е защо не мислите за това преди да го направите  newsm78 , а след това - сега ще умуваме да ли има нещо , или не ?!
При положение , че има доста методи за предпазване от забременяване  bowuu

# 7
  • Мнения: 9 991
Момичето няма опит и се притеснява/най вероятно и момчето/, не е болка за умиране.  Дали може да е станало нещо,  newsm78 силно ме съмнява.Не съм чувала по такъв начин да е забременял някой.Умната другия път.

# 8
  • София
  • Мнения: 39 756
Ако си девствена едва ли си забременяла. Във форума едва ли има някой, който може да каже "бременна си" или "не, не си".
Отиди на преглед при гинеколог, предупреди го, че си девствена и му кажи от какво се притесняваш.

# 9
  • Мнения: 35 960
тук зли и заядливи много, за това не се учидвай на повечето отговори, които ще получиш
последвай съвета на АнМари и друг път внимавай

# 10
  • София
  • Мнения: 665
Има метод за спешна контрацепция, който не е желателно да се използва често. Мисля, че хапченцето се пие до 3 дни след рисковия акт. А по въпроса дали може девствена жена да забременее -може. При някои момичета девствената ципа е много еластична и не се разкъсва при първият акт. Но тя не е пречка за сперматозоидите. Дори може девствената ципа да се разкъса при раждане,но това е изключително рядко.

# 11
  • Мнения: 130
щом си останала девствена, т.е. не е имало полов акт, не би трябвало да си бременна. Ако момчето се е изпразнило на влагалището ти, то трябва да стане голяяяямооо чудо, че да забременееш. Хайде без паника, ако не ти дойде на време, отиди на преглед!

# 12
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Вероятността да си забременяла е много малка, но не и невъзможна.
Кога ти беше последната менструация и редовен ли ти е по принцип цикъла?

# 13
Вероятността да си забременяла е много малка, но не и невъзможна.
Кога ти беше последната менструация и редовен ли ти е по принцип цикъла?


 На 6 април ми беше последната менструация! Да, редовен ми е цикъла!

# 14
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Вероятността да си забременяла е много малка, но не и невъзможна.
Кога ти беше последната менструация и редовен ли ти е по принцип цикъла?


 На 6 април ми беше последната менструация! Да, редовен ми е цикъла!

Ами, да, и на теб ти е ясно явно, че ти е фертилен периода.
Не вярвам да си забременяла въпреки всичко.

Общи условия

Активация на акаунт