При Дюкан няма калпазанки, а яки мацки - фиданки - 98 тема

  • 33 700
  • 978
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 635
Добро утро,

Честит имен ден на всички с цветни имена !

Последните дни имам много проблеми и нямах време да ви пиша !

Все още момичета съм стректна и за 20 дни , защо само 3 кг., да не би защото съм в М ! Знам че при всекии е различно, но моляте дайте накакъв съвет !

# 16
  • Мнения: 352
Добро утро,
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ЦВЕТЯ! Бъдете много здрави, щастливи и влюбени!
Вещи, Мамица  bouquet
Майка Зайка, мерси за кафето Hug
Хубав ден на всички!

# 17
  • Мнения: 3 640
Здравейте!

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ, които празнуват днес (Цявети, Бейби Дол, ДВВ (ДЗ) и всички останали цветя под прикритие  Grinning)! Да сте живи и здрави и много щастливи!   bouquet

И аз имам повод днес да почерпя - моят мъж е именник, а мама - рожденничка.   ura

 

Вещи, благодаря за чудесната темичка!   bouquet
Мамица, заглавието е супер!   bouquet
Зазу, страхотна промяна! Изглеждаш чудесно, много си отслабнала и лицето ти се е променило дори.  Hug Heart Eyes
Гуш, аз много малко подсладител ядях, основно в желирано кисело мляко - по 1-2 с.л. на 2 кофички мляко.
Зменчо, добре дошла и успех!   bouquet
Цвети, много хубава рожденничка (а днес именничка)! Изглеждаш страхотно!  Hug Heart Eyes
Джамба, царевично нишесте има почти във всички магазини. Точно така си се казава "Царевично нишесте".  Peace Използва се само за сгъстяване - по 1 ч.л.  Peace
Зайка, благодаря за кафенцето!  Hug

Хубав ден на всички и весел празник!  lovekiss

# 18
  • Мнения: 225
Здравейте скъпи дюкеси,

Честит имен ден на всички които носят име на цветя.   bouquet    bouquet     bouquet
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=24069&photo=4
И аз май към тая група се числя   Embarassed

Абеееееееееее то ние нежната част от човечеството /нищо, че сме по силни от другата част де/ днес имаме празник   затова поздрав от мен  http://www.vbox7.com/play:49732b81

Желая на всички тяхната увереност и сексапилно излъчване. Повече минусчета днес най-вече...........

Мен днес кантара не иска да ме зарадва, ноооооооо ще чакамеееееее. Няма да позволя на купчина механично желязо да ми развали празничното настроение.

Весел, слънчев, усмихнат и пълен с положителни емоции ден ВИ ЖЕЛАЯ    newsm10  love001

А зази видях и аз костюмчетата. Много са стилни........ и как добре си ги съчитала със сините "обущенца"!!! А тази чаровница в костюмчетата ти ли си?  БРАВО  /днес ми е закачливо, не се сърдиш налиииииии/

Последна редакция: нд, 20 апр 2008, 09:29 от ros4o

# 19
  • Мнения: 279
Добро утро Hug
Честит празник,мили цветя  bouquet

Цвети Hugмного хубава рожденничка Hug
Вещи Hug
Кри Hug
Момичета,аз маи вече почнах 4 фаза или по-точно 3+ Simple Smile
Сънче, Hugвсе хубави поводи около теб да има  bouquet

Последна редакция: нд, 20 апр 2008, 09:29 от djufka

# 20
  • Мнения: 3 216
Бьрзам да се похваля,че днес сьм - 1,100кг. newsm44 Някой говореше нещо за числото 20-ти. Явно действа,каквото и да е било. Отивам да си равя кафе и закуска и се врьщам да ви изчета.

И честит имен ден на всички прекрасни момичета с имена на цветя.

# 21
  • Мнения: 21
Честит имен ден на всички момичета с имена на цветя!!!!!!!!!!!!!!  bouquet   bouquet   bouquet
при мен нещо се прицака вчера бях - 1,днес пак го върнах,защо е така и случвало ли се е при някой от вас ? Аз от вчера съм на ПЗ, трябва ли да имам ограничение на зеленчуците ?Моля дайте ми съвет,че направо днес кантара ми развали настроението.

# 22
  • Мнения: 1 890
Честит Имен Ден на всички цветя, с пожелание за много здраве, лично щастие и успехи във всичко и навсякъде!




Сънрайз, споко, нормално е  Hug

Хубав ден на всички Hug

# 23
  • Мнения: 1 402
Честит празник на всички!
 

На всички именнички пожелавам да са здрави, много щастливи, красиви, нежни и добре гледани! Simple Smile  bouquet 

Честито и на всички с минусчета!  bouquet
Аз не съм се теглила два дена, дали в един момент няма да се окажа от инвеститорите  Rolling Eyes

Понеделник следобед- Дюканско кафепиене в Стара Загора. Желаещите да ми пишат на ЛС, за да уточним часа. Peace Hug

Хубав ден на всички!  bouquet

# 24
  • София
  • Мнения: 9 110
Добро утро Дюканки- Сладуранки.
Благодаря за милите думи   bouquet .
Честит имен ден на всички празнуващи Цветя   bouquet .

# 25
Добро утро и ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ЦВЕТЯ!  bouquet
Да ви се оплача: днес ми 4ти ден и все си стоя на -1  Sad. На някой случвало ли му се е? Всичко спазвам стриктно, а и имам доста да свалям. Една приятелка почна 2 дни преди мен и вече е -3. Мислех ударния период да го направя 5 дни, но сега се замислям дали да не е повече. Браво на всички за добрите резултати! Възхищавам ви се!

# 26
Добро утро и от мен.
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ЦВЕТЯ!!!!!
 newsm51   


Да ви се похваля мойто задържане май приключи,днес съм -1 newsm44

# 27
  • Мнения: 831
Добро утро,Честит имен ден на всички които имат повод за празник
                                      
Не съм според мен трябва да си много доволна,това значи че слабееш Hug
Сънче, честит рожден ден на твойто майче и весело изкарване на празника с именника Hug
ros4o така си е ,не винаги кантара ни радва ,но когато това стане летим в облаците от щастие Hug
Кremena, честито намалениееее Hug
Сънрайз ,няма повод за претеснение просто още не си затвърдила това килце Hug
Фолиии Hug
Fancy N Hug
bambitooo всичко е до организъм,мила при някои по бавно тръгват нещата
не се отчайвай карай си режима и успех Hug
stela trifonova smile3501

# 28
  • Мнения: 3 640
Джуфка, Ривела, благодаря ви, милички!  Hug Heart Eyes
Кременка, Стела, честити намаления!  Hug
Сънрайз, в ПЗ е нормално да има леко повишение - клетките отново се насищат с вода.  Peace
Бамбито, всичко е наред. Не се притеснявай и не се сравнявай с другите - всеки оганизъм е различен и реагира по различен начин на режима. Но успех има при всички.  Peace

# 29
  • Мнения: 1 449


Честит имен ден на всички с имена на цветя! Да са винаги свежи, усмихнати и щастливи! Честито и на всички, които имат повод да празнуват - Сънче!

Вчера бях на гости, нямаше режимна храна. Вечерях чак, когато се прибрах - към 2 без нещо... Не беше правилно, но реших поне малко да хапна. Докато гостите пекоха  пици, а аз пийвах Пепси лайт, домакинът се "зариби" с Дюкан. Дано да е сериозен! Иначе е 5 или 6 спечелен за каузата  Grinning

А, вчера си купих втори кантар електронен (за Варна като сме), сравних го с моя и им направих тест с една туба вода от 3л. - мерят абсолютно точно и еднакво. И Девин не лъжат в грамажа  Joy Взех Taurus от Технополис Младост за 54 лв.

Общи условия

Активация на акаунт