Бургаски майчета добрички за Великденски базар се стягат всички 12

  • 18 190
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 950
Е ми значи си е заслужавало щом е имало приходи  Crazy   Whistling Hug

# 16
  • Мнения: 137
Мили мами, поздравления за вас и мъжете, които ви търпяха и помагаха!  bouquet  bouquet  bouquet
За днес оборот: 915

Не се учудвайте, че аз давам отчета, просто именничката е малко замаяна... от емоции и вълнения, не от нещо друго
Сонче, мила, с малко закъснение ЧРД! newsm67 Да си все така чаровна, весела и млада....и за коремчето не бързай, има си време за всичко!

Последна редакция: пн, 21 апр 2008, 01:01 от Syrinx

# 17
  • Мнения: 451
Добро утро Hug

АЗ снощи сън не спах да видя колко парички има от вчера  atwork ,  в 23ч обаче не издържах и си легнах Crazy Тази сутрин още с отварянето на очите си включих компа  Joy Доста парички събрахме от трите дена и мисля, че това надхвърли и най-смелите ни очаквания  Peace 

Големи вълнения, голямо чудо беше през тези три дена  newsm17 ама нали ни е за сефте....

Едно голямо smile3501  и от мен на всички мъже, които стоически издържаха и не изгониха жените се през тези 2 месеца подгововка и триденевтата треска! 

Мами имам предложение - иска ми се на Велик ден да отидем до Средец и до Бата и да им занесем козунак, яйчица и корабета! Нека да ги зарадваме в този хубав ден  Praynig АЗ се наемам да поядисам част от яйцата! Специално за Средец, на яйцата можем да налепим лепенки с животни и герои - мисля, че ще им се зарадват!

ОТносно останалите неща - виждам, че плетените неща на една кука не се продадоха, затова ще си ги взема обратно Crossing Arms

П.П. Мацки в кой ми остана тетрадката - трябва да си я взема и да я запазя

# 18
  • Мнения: X
Аз се включвам,  за да  се изкажа пак ни в клин, ни в ръкав... Rolling Eyes

Казвам на всички ви едно голямо БРАВО за положените усилия и труд!!
На мъжете ви ПОКЛОН за това, че косвено(а някои и пряко ) и те участваха в това начинание!!
На всички сръчни ръчички, които помогнаха първият базар в Бургас да стане факт  БЛАГОДАРЯ ВИ МОМИЧЕТА!!

Сега като дочетох  предишната тема и началото на тази виждам, че се е събрала доста прилична сума.
Предполагам обаче, че има и доста неща, които останаха непродадени. Идеята ми е да се направи един опит за продажба на останалите неща он лайн. Камелия ще каже дали има възможност да се качат нещата на сайта. Ако пък няма, ще се направи един сайт, на който ще се качат останалите неща и ще се  пусне обява в Продавалника в Благотворителност.
Доколкото знам пазарджишките майки процедираха по този начин и имаха продажби и от там.

Ася, при първия случай, в който употребявам яйца ще те имам предвид, макар да не съм сигурна дали ще мога да повторя същия "шедьовър". Laughing 

Последна редакция: пн, 21 апр 2008, 09:37 от Анонимен

# 19
  • Мнения: 917
Кампари, останалите произведения знам, че днес ще пътуват за друг базар. Те не че са много, но да си намерят и те собственика и да зарадват някое детенце. Обаче идея си нямам за къде пътуват, та който знае да каже.

Зайче, това не е първият великден който изкарваме в благотворителната тема и би трябвало всички да знаем, че за хранителните продукти се изисква сертификат за произход. Тъй че идеята ти да боядисваш яйца и да носиш на децата няма как да се реализира. Дори не си го и помисляй, че какви бели можем да им навлечем на дечицата не е истина просто. С това шега не бива.
И един апел към всички. Четете внимателно какво пишем и обсъждаме и най-вече първият пост. Там например има даден линк към сайта ни, на който има мейл за връзка, ама кой ти чете. Пълни своеволия. По тоя повод, Люси преди време имаше една идея за нещо като "борд" , та мисля, че е крайно време да я реализираме тая идея, но ще го обсъдим на празненството. А КОГА ЩЕ Е ПРАЗНЕНСТВОТО?!

# 20
  • Мнения: X
Кампари, останалите произведения знам, че днес ще пътуват за друг базар.

 Shocked
Че то няма други базари, бре! Всички са били с последна дата 20.04, сега проверих.

# 21
# 22
  • Бургас
  • Мнения: 90
здравейте и от мен ,много се радвам че се запознах с всички вас и че поне за малко бях част от благотворителния базар.Сумата която събрахме  е страхотна.За другия базар - доколкото разбрах ще е благотворителен базар за деца с увреждания и ще се проведе в Бургас , но кога не разбрах.

# 23
  • Мнения: 742
Кампари, грешно инфо имаш дарлинг, има един който предстои  Laughing

# 24
  • Мнения: 917
Кампари, останалите произведения знам, че днес ще пътуват за друг базар.

 Shocked
Че то няма други базари, бре! Всички са били с последна дата 20.04, сега проверих.
Ми не знам бе мила и аз не разбрах за къде пътуват, само Мадлен ми каза вчера че трябвало да се опаковат и да тръгват днес, че събитието било на 22ри, ама къде е събитието и какво е........... ей да не си ги нареди някой красотите в къщата Laughing
Кампари, грешно инфо имаш дарлинг, има един който предстои  Laughing
е хубаво де сподели като знаеш, задоволи ни любопитството

# 25
  • Мнения: X
Тъй ли, Елке? Къде предстои? Thinking Поне в инфото пуснато от Лавендър в закованата тема няма информация за друг базар. Освен ако има базар, който няма да е под шапката на ДБМ?! Thinking  В Добрич, може би?! Или в Търново и Горна Оряховица?  Thinking

Добре. Сори, не знаех за това. Embarassed

# 26
  • Мнения: 917
Мириши ми вече, че някой ще си нареди останалите красоти из къщата..... #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 27
  • Мнения: 644
За другия базар - доколкото разбрах ще е благотворителен базар за деца с увреждания и ще се проведе в Бургас , но кога не разбрах.
И аз разбрах това!  Peace Но никакви подробности....


Честито на именничката/ците за вчера! И рожденничката още веднъж!  Heart Eyes

И аз се радвам, че вчера успях да се включа като продавачка!  И най вече за успеха на Базара!

Последна редакция: вт, 22 апр 2008, 09:21 от sneji20

# 28
  • Мнения: 472
Поздравявам ви за успешния базар!
При мен има останали салфетки. Събира ли някой останалите материали?

# 29
  • Мнения: 917
Така, сега се чух с Мерилин. Час от останалите произведения отиват за базар за набиране на средства за център на деца с увреждания, който базар ще се проведе в квартал Изгрев утре от 11ч. Та който има желание, може да го посети утре.

Общи условия

Активация на акаунт