ЮЛСКИ бебчовци '08 (тема 42)

  • 10 712
  • 293
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 30
Инка,браво и блягодаря!  bouquet
Досега спах с малкия,нощес какво ще правя....незнам!

# 16
  • Мнения: 6 390
Честит Празник на всички, които носят прекрасните имена на цветя и дръвчета!

И аз с двата крака в темата  Grinning

Инка
сложи ми розов биберон като имаш време - мерси

# 17
  • Мнения: 326
Тук явно повечето са го ударили на разходки. smile3501
Хейййй варненките, да не сте задеснали на някоя от многобройните кръчмички по плажа.   grinning039 Знам аз, знам 5г. бях студентка там. Ехх какви години, море пясък, а тук в София се радваме на някакви паркчета.
Както и да е разходихме се днес с каката в кварталното паркче. Исках да вляза в черквата и от там да си вземем върбови клонки, но опашката беше огромна и си купих отвън.
И аз като Катче след разходката реших да мина и през бебешки магазин и като се чудих какво да купя, хайде няколко бодита.
Ето снимка, на част от тях.
Нови са само тези на последната снимка - червените.
Незнайно, защо реших да купя еднакви бодита и за бебето и за каката. Представих си ги еднакво облечени. Голям смях ще бъдат.
Купих и каучукова залъгалка на Chicco (цялата е каучукова). Дали ще е удобна за бебето??!!? Аз до сега ползвам за каката тези на Авент. А по-принцип знам, че не е добре да се дават залъгалки, но ми вършат страхотна работа, не мога да отрека.
За свещите от църковния брак знам, че е добре да се палят на семейни празници. Всеки сам си решава, кои са те. Така се постъпва и със свещите, които са останали от други ритуали - кръщене, освещаване на апартамент и др.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 883
Знаех си ,че докато се върна ще започнете нова тема Laughing

Ходих до Бялата къща, ей сега ще ви покажа кокво си взех Heart Eyes

# 19
  • София
  • Мнения: 979
честит празник и от мен !!

# 20
  • София
  • Мнения: 2 883
Ето ги снимките:
3 пакета пелени- по 5 лв.
3 подложки-по 5лв.
Едно розово полуполо на Дисни- 5 лв.
Това другото не е червено , а винено, като малинов цвят-пак на Дисни -5лв.
/бодитата на Дисни са от страхотно трико-гладко като за блузка, много качествени/
синьото боди и потничето са за снахичката за спане, много прохладна материя  за жегите Peace от опит казвам. Но са си бельо- 3лв и 2 лв.

http://ketito.multiply.com/photos/album/6

Имаше много сладки неща на Дисни , но не ми стигнаха парите Whistling

# 21
  • Мнения: 925
Честит празник на всички!
И на именниците - да сте живи и здрави!   bouquet
Днес е страхотен ден! Няма нищо общо с вчерашния, поне в София Simple Smile Цял ден бяхме по задачки, търсим си кола и обикаляхме автокъщите, където предварително си бяхме набелязали по нещо. В крайна сметка харесахме една, утре сме на диагностика, дано се окаже наред и да я вземаме, че както се каним за празниците да ходим до морето, ще се друскаме с нея, урааа!  Party

Нямам търпение вече да идва Великден, да боядисвам яйца, да се махаме от София за много време, че после с бебчо по-трудно. Макар че майка му каквато е екстремистка, отсега му търся раничка, в която да може баща му да го носи на гръб из планините и поляните... Crazy Още количка не съм му купила, дори незнам каква, ама за раничка съм се замислила... ooooh!

# 22
  • Мнения: 693
Ketito, браво на теб  Grinning сега кажи комплектът пелени какво съдържа (колко бархетни, колко техзухени и какви размери са) и тези подложки какъв размер са и за какво ще ги ползваш (непромокаеми ли са), дали ще стават за количката или са много дебели  newsm78
Бодитата са много сладки  Heart Eyes , дано и да са качествени, друг доволен от Дисни?

И последен въпрос, къде се намира Бялата къща   Blush  newsm78

# 23
  • София
  • Мнения: 18 679
Момичета, не помня кой точно се интересуваше, затова не пиша на лични, а тук - в Продавалника има стойка за корито за 8 лв., както и ваничка със стойка на Кам за 25 лв.

# 24
  • София
  • Мнения: 2 883
Katinche
Комплекта пелени : 1 Голяма бархетна и 1 гол.тензухена 95/95 /квадрат/
                                 1 малка бархетна и 1 малка тензухена 95/47 /правоъгърник/
Ползвам бархетните за дупето, а тензухените ги слегем върху хавлията-много добре попиват. Иначе съм ги ползвала за под главата като спи, за столчето в колата-много се потят лятото Rolling Eyes
Абе за всичко. Детето ми е  на 2г и още ги ползвам PeaceПодложките са с  наелон отдолу-75/52 см. Слагам ги върху повивалника на легълцето. Защото той е от мушама и е студен. Отгоре пелената за дупето Peace
За количка май не стават newsm78 Аз в количката постилях една пелена, или пък бархетна и отгоре съм си ушила чаршавчета Peace

Бодитата са страхотни. Не са като бельо, а като блузка, много хубаво и гладко трико Peace ама на снимката не личи Rolling Eyes Имаше и други нещица на Дисни.
Най вече от там е много изгодно да се пазаруват бодита за отдолу-бельо Peace Рядко имат такива супер качество.

Даяна и Ники
Бебешки и детски трикотаж жк.'' Х.Димитър'',
ул.''Ильо войвода'' 30, къща   

# 25
  • Мнения: 223
Момичета, не помня кой точно се интересуваше, затова не пиша на лични, а тук - в Продавалника има стойка за корито за 8 лв., както и ваничка със стойка на Кам за 25 лв.

Тенк ю, ако е останало още Simple Smile

Ние бяхме с кака Дуци навън, времето е страшно, ей... Трябва и аз да се разходя до "Бялата къща"!

# 26
  • Мнения: 690
Честит празник на всички именници!! Да сте живи и здрави!!

Инка, браво за темичката!!! Супер е, че се опитваш да научаваш нови неща и ги прилагаш като пълен отличник!!  Hug

Не искам да отварям наново темата, но ми се ще да дам предложение. И аз като Пърли съм на мнение, че мненията за храни не е хубаво да ги споделяме тук. Все пак, който желае има Кулинарни теми, където може да си каже желанията и постиженията в тази област   chef

Благодаря за съветите за ваната  Hug. Ето какво направих след като облислих казаното от вас- проверих, дали е мнооого чиста. Напълних я с вода от 38 градуса (на кранчето можеше да се наглася температурата) и се бутнах вътре (не използвах никакви соли, че ме достраша). Беше голям кеф!! Мъжо отиде на спа (така му завидях  #Cussing out), ама бебечето е по-важно. Тази сутрин ни донесоха закуска в леглото и се почувствах като във филма "Хубава жена" - само дето не седнах върху някоя чиния  Joy

Инка, за Джема още не съм се отказала. Още обмислям...  Whistling Това, което ме възпира от Джема е, че не може да се пере облицовката й, а в Драгалевци има постоянно течащи води по улиците и ще става на нищо. НО, офертата за тази количка е изгодна сделка.

Днес се качихме до Дендрариума. Тази седмица ми е последна работна, после до 7/5 няма да съм в София. НО, след това, ако на някои му се разхожда можем да правим турове до Дендрариума. Транспорта е от мен. Ако някой иска, да пише на лични  Grinning

# 27
  • София
  • Мнения: 2 883
Много съм куха ooooh! Честит Имен Ден на всички цветни именяци

Някой говореше за Токуда. Моята снахичка ще е със секцио там на 7 май. Така , че ще ви дам инфо после от първа ръка Heart Eyes

jollity Завидях ти благородно Flutter и ние бяхме планирали СПА за пролетта, ама нали трябва да лежа и реших, че не си заслужава Crossing Arms
А какво е Дендрариум/ дано не е в Драгалевци, че ще умра от срам Blush/

# 28
  • Мнения: 690
А какво е Дендрариум/ дано не е в Драгалевци, че ще умра от срам Blush/

И аз не го знаех, до като веднъж случайно не го отрихме с мъжа ми. Тъй, че никакво умиране от срам Wink Като тръгнеш от Бояна да се качваш на Витоша и подминаваш Музея на Мечката. Преди разклона за Копитото се отбива в дясно. Има езерца, алеи, дървесна градина за незрящи, площадки за деца, пейки с маси... Много приятно е направено и е супер чисто.

A, за Спа не съжалявай - нито една процедура не можех да ползвам и е гадно да гледаш отстрани. Прекарх си с книжка в леглото. Карах мъжо да ходи, че да отсрами и двама ни с присъствието си, пък той...мъжка му работа. Отишъл нашият на фитнес, после на сауна и турска баня, където се запознал е един индиец. Та моя хубостик, заедно с индиеца, отишли и изпушили по една пуричка  Crazy Къде му е здравословното тук?!  Wink

Последна редакция: нд, 20 апр 2008, 19:14 от jollity

# 29
  • Варна
  • Мнения: 441
Коколин и Кети, много сладки нещица за бебетата. Аз взех едно боди на Дисни за 12, 50  ooooh!, моето е от някакъв по- странен памук, все едно ще се разтегне като го изпера  newsm78.
Имам няколко въпроса:
Креватчето и скрина с чекмеджетата за бебчо с препарат ли да ги почистя и с какъв?
Тапицерията на количката пере ли се в пералня и на каква програма? Като я купя нова да я изпера ли?
Бебешките дрешки на какви градуси е хубаво да се перат? На тези, които съм купила пише 40 градуса, не е ли малко?

Общи условия

Активация на акаунт