БЕБЕТА ЮНИ - 31

  • 16 078
  • 290
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 176
изтривам си трътката и слагам емотиконка-заместител   261uu

Последна редакция: чт, 24 апр 2008, 12:41 от Трънче

# 286
  • Мнения: 5 713
Абе Вери, ти да не си раждала в Бургас при Ангелов???
Не, не е той. Тогава раждах във Варна, известен е. Поне операцията ми е перфектна и разрезът на матката е напречен.

# 287
  • Мнения: 3 743
Добро утро!

Аз отивам на лекции в Годзила на "Мария Луиза" на "9 месеца" за имунизациите в кърмаческата възраст. Още към 8-9 майски мамчета ще бъдат там. Колкото повече, толкова повече Joy.

Ние днес до обяд няма да имаме ток, а след обед ще търчим по магазини за обзавеждане, щото моят мъж е решил да свърши с ремонта преди неделя Shocked, тъй като техните смятат да ни дойдат на гости на Великден Rolling Eyes.

Трънче, супер си  bouquet

# 288
  • Miami
  • Мнения: 412
Добро утро мацки  Hug

Ехее Трънче, страшна си, браво  smile3501 Супер много се кефя на такива дейни мацки като теб  Simple Smile

# 289
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
Добро утро и от мен!
Утре заминавам за Варна, след това в Сливен и ще се вьрна чак на 06.05, така че няма да мога да пиша. С Вери вече се уговорихме да се срешнем, но ако има и други желаещи, много ще се радвам да дойдете/ако има такива на ЛС може да си разменим телефоните/. Искам да пожелая на всички весело изкарване на предстоящите празници/а те са доста/ и да не ме изненадате с някое бебче като се вьрна, ей!    love001
Момичета гледам, че сме вече на 15-та стр., мисля да пусна нова тема. Не сьм сигурна дали ще мога много да я поддьржам, но вие няма да ми се сьрдите много, много. Hug

# 290
  • Мнения: 10
Добро утро!
Трънче ти направо ме разби Shocked БРАВО!  bouquet
Вери ДАНО ДА НЕ СИ СЕ ЗАСЕГНАЛА ОТ ВЪПРОСА МИ! Hug

Лек ден на всички!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт