Отговори
# 30
  • Мнения: 7 914
само да кажа добро утро и успешна седмица  bouquet
че дори и в момента малкият ми е на коленете Mr. Green

# 31
  • Мнения: 1 208
Добро утро и от мен!
Звезди ще може ли и на мен да ми коригиращ данните в табличка - на минус 3 кг.
Аз днес съм на постни сърмички с лозов лист.
Tonichka браво за изпита.
Аз в събота се правих на кандидат студентка, ще си възстановявам правата по втората специалност. Стискайте ми палци да съм изкарала поне 3 толкова ми трябва. ( имам силно съмнение за това ама за следващия път след медец ще съм по подготвена)

# 32
  • Мнения: 456
Добро утро от мен!
Днес ми е плодов ден, да видим как ще го издържа!
Най-накрая съм си на обекта. Сам самичка съм в цял хотел и чакам едни дърводелци. Малко ми е страшно честно казано, не толкова че съм сама, а защото до следващата неделя, когато отваряме има съвсем малко време, и съответно ужасно много работа, дори и ремонтна! Покрай другата работа в администрацията и стария обект, нямах възможност да идвам насам и да следя как вървят нещата  Embarassed А те са по-зле отколкото очаквах  Confused Дано да се справя, стискайте ми палци  Praynig
Tonichka, радвам се че си си взела изпита и то със 6   bouquet

# 33
  • София
  • Мнения: 541
Здравейте, мами!
ЗАписвам се при вас, след дълго мъдрене каква диета да започна.  newsm78 И тази като че ли най ми допадна. Peace
Иначе за протокола - висока съм 172, тежа 83  Embarassed, а се надявам да съм поне 67 Rolling Eyes

# 34
  • Мнения: 389
Здравейте, мами!
ЗАписвам се при вас, след дълго мъдрене каква диета да започна.  newsm78 И тази като че ли най ми допадна. Peace
Иначе за протокола - висока съм 172, тежа 83  Embarassed, а се надявам да съм поне 67 Rolling Eyes
добре до6ла ! Hug

# 35
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
мама Саша добре дошла  welcome
Надявам се тук да ти хареса  Hug

# 36
  • Eemnes, NL
  • Мнения: 421
ДОБРО УТРО,МОМИЧЕТА!
мама Саша -Добре дошла.  bouquet
kaliakra - Лек плодов ден и дано всичко се нареди успешно в работата ти!  Hug Peace Praynig
sisku, bubulechkata,Diana_Don - Браво за минусчетата!
pamsi - успех с преборването.  bouquet Hug
NIL - Лека и успешна седмица и на тебе!  bouquet
  :bouquet:Tonichka - Браво на тебе. Hug
kleopatra555- и аз обичам, но много отдавна не съм си правила.  chef
Звезди - можеш вече да промениш на 69. Peace Flutter Ванко днес му е третия ден на антибиотик, снощи почти не е спал Sad, дано вече се оправя малко по малко. Praynig
Много лека седмица на всички.  bouquet



# 37
  • Мнения: 130
мама Саша добре дошла  welcome
Надявам се тук да ти хареса  Hug
Peace  smile3525

sterje - дано Ванко бързо да се оправи!

# 38
  • Мнения: 242
Здравейте, мами!
ЗАписвам се при вас, след дълго мъдрене каква диета да започна.  newsm78 И тази като че ли най ми допадна. Peace
Иначе за протокола - висока съм 172, тежа 83  Embarassed, а се надявам да съм поне 67 Rolling Eyes

добре дошла!!!!!!!
днес съм на белтъци и забелязах,че най-много отслабвам след белтъчния и след плодовия ден!!!!на въглехидратния винаги качвам малко,независимо колко малко ям.
искам да запиша в табличката че съм -1кг-вече съм 62!!!!!!  bouquet   goodscale     newsm44   newsm51

# 39
  • Мнения: 3 372
Добро утро Hug
Сега ставам, пропуснах закуската Whistling
Сега си варя картофи и ще си спретна една салатка и изчезвам навън Peace
Лек и диетичен ден  bouquet

# 40
  • Мнения: 229
Добре дошла мама Саша Wink
Въпреки че не прегрешавам и вчера не съм яла кой знае какво, днес ми се струва че кантара е малко нагоре  Thinking. Дано днес със плодовете сляза надолу, че то така много ми е кофти - хем гледам да не ям много, хем и не заслабвам #Cussing out
Хайде приятен слънчев ден на всички  55

# 41
  • Мнения: 1 263
*milenna*, честито ти минусче!  Peace
sisku, браво за затвърденото!   friendship
ГАЛКА - МАЛКА, поздравления за стриктността!  thumbsup Ще има ефект от нея, сигурна съм!  yes
svetly_, спорна седмица и на теб!   bouquet
Цветомира, успешен плодов ден ти пожелавам!  smile3531
nevinnata, защо не я остави тази лионска наденица за след 2 дни , когато ти е белтъчен?  Crazy
kleopatra555, и аз ги обожавам тези яйца по панагюрски.   Yum
pamsi, и аз съм любител на бутер баничките, затова съм ги сложила най навътре във фризера, за да не ми се пречкат много, много пред погледа.  tooth
sterje, трябва да се подобри синеочко, щом пие вече 3 дни антибиотик.  baby_neutral
dtti, дано приятелката ти има резултат от диетата.   ladyuu
NIL, прекрасен сутрешен поздрав!  Two Hearts Дано да ти върви само на минуси в килограмите тази седмица!  balloon
miglena11, пожелавам ти спорен режим с по-малко оплаквания!  Flutter
мама на Викито, много полезни наблюдения си направила за организма си.  book
мама Саша, добре дошла!  welcome
luizi, нали е много весело в компанията на дечица!  Hug
bubulechkata, мечтай си ти за спокойствие, но като гледам Марти е във възраст, когато мъниците прохождат, от което си правя извод, че няма още дълго да се наслаждаваш на почивката.  Grinning Whistling
Tonichka, честито за взетия изпит!   umnikuu
Diana_Don, честита именничка на патерици!  Flowers Bouquet
kaliakra, не се притеснявай, сигурна съм, че ще се справиш с работата и ще си приключила всичко в дадения срок!  Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 389
Много си права,mummy ,ве4е  прави опити за ходене и е станал много енерги4ен  Grinning . Надявам се като проходи да свалям и по-бързо  Mr. Green

# 43
  • Мнения: 1 073
Ехоо здравейте!
 Цяла сутрин ви писах много весел поздрав и на края, не зная защо не се публикува  cry
 Исках да ви благодаря за поздравите (за изпита).А сега почвам да се готвя за другия  smile3515 последния за сесията...
  Да ви се похваля затвърдила съм 2-те килца, надявам се след днешния плодов ден да съм смъкнала още 1, но утре ще знам  newsm17 .Днес съм с едно панталонче дето все се борех с копчето -а да се разкопчае , а да седи закопчано  newsm62 .Обаче надвих и сега ми е дори широк...  newsm44 .
Sisku стискам палци.
 
  Успешен слънчев ден ви пожелавам  smile3525 , а сега ще поработя след обедната ябълка... Simple Smile

# 44
  • Мнения: 7 914
мама Саша
добре дошла Hug  bouquet

честито на свалилите и на затвърдилите
Hug

Общи условия

Активация на акаунт