Детски кът "ЛЕЙДИ", кв.Дървеница-ГОЛЯМОТО РАЗОЧАРОВАНИЕ!

  • 2 412
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 70
Здравейте!
Искам да споделя мнението си за въпросния детски кът и колко разочарована бях от прекараното време , което бяхме там.
Синът ми е на 2 години и ние със съпруга ми решихме да му организираме детско парти. Спряхме се на детски кът "Лейди", който се намира в кв.Дървеница. Уговорихме денят и часът и в уречния час бяхме там. Децата, бяха общо седем, от които имаше и детенце, което нямаше годинка и не можеше да ходи само. Като влезнахме попитах колко жени ще гледат децата и дали ще могат да обърнат внимание на бебето?Казаха ми, че жените са 4, което звучи много добре, само че така и не видях тези жени да обърнат внимание на децата. Синът ми беше крив от сутринта и не поиска да остане с децата вътре, а излезе вън. Тя по никакъв начин не го предразположи детето да влезне и да си играе при другите. Аз и мъжът ми се занимавахме с него през цялото време. По едно време се оказа, че върху децата няма никакъв надзор от страна на персонала и родителите си гледаха децата.Все пак се извинявам, ама всеки знае как се изкарват пари и всеки се е трудил, за да може да осигури на децата що годе прилично съществуване, а те се държат все едно парите сме ги намерили на пътя и защо да не им ги дадем.
А сега да кажа и за "обслужването" на родителите.Предварително бяхме поръчали две плата с панирани хапки и още едно с някакви други хапки.Е , казвам ви с ръка на сърцето тези неща и кучетата нямаше да ги ядат. Тези неща бяха събрани сигурно от няколко Рождени дни, това надминава всякакви граници, отделно постоянно търсихме сервитьорката за да поръчаме, тъй-като тя си имаше друга работа и никаква я нямаше.Когато идваше постоянно питаше хората дали са им свободни чашите и ги вдигаше.Общо взето, "а бе я си тръгвайте, че след вас има друг Рожден ден"
Въпреки всичко дойдоха да ме викнат да платя, че те и децата ни гледаха и нас ни накараха да си прекараме "чудесно".С най-голямата си наглост ни взеха за наем на помещението за 8, а не за 7 деца, защото така сме били казали, трябвало да се обадим предварително  #2gunfire
Най-учтиво я помолих да ни прибере в една кутия всичките неща, които бяха останали , а те почти не бяха пипнати, а тя ми се сопна и каза, че нямало в какво, а даже и ресто то не ни върнаха, защото си е свършила работата и заслужава бакшиш!
С една дума не ходете там ,освен ако не искате вие и децата ви да прекарате едни НЕЗАБРАВИМО ГАДНИ МИГОВЕ!!! Twisted Evil




 

# 1
  • Мнения: 179
Аз съм на друго мнение 6-7пъти сме канени на рождни дни там и винаги сме бели впечатлени най вече от кухнята.Винаги децата са се забавлявали.И на мой-то дете наближава рожд.ден, но ще празнуваме в друг клуб тъй като е по удобен където живеем, но за градината мисля точно от там да поръчам две плата Peace 

# 2
  • Мнения: 70
Аз споделям мойто мнение, на никой не искам да го насаждам.
Всеки има право на избор.

# 3
Съгласна съм, че клубчето е ужасно, обслужването под всякаква критика и кухнята- нула.
И ние празнувахме нтория рожден ден на детето ми там и жените останаха много недоволни че настоях в клуба да не влизат чужди деца и външни хора, защото сезонът е лош, има много болни деца с безотговорни родители, които не държат болните си деца надалеч от здравите. С една дума не бих препоръчала клуб "Лейди" на никого.

# 4
  • Мнения: 197
И ние празнувахме там 2-ри РД, били сме и на други деца. Общо взето протича по един и същ начин.  Детския кът беше само за РД, без странични посетители. За храната-беше добра, тортата-страхотна украса, но пластмасов вкус, като всичките им торти. Предупредиха ни , че се плаща храната за толкова деца за колкото сме поръчали, освен ако не съобщим за отказалите се най-късно ден по-рано.  Имаше и театър-жената , която го прави създава най-много настроение. Тя организира някак си времето и вниманието на децата, обръща внимание на всяко и е така винаги, когато е там. Другите са по-скоро като детегледачки и не се намесват много ако има родители. В нашия случай си бяха излишни, защото майките се забавляваха повече от децата Embarassed И понеже не ни дойдоха много гости, ни прибраха доста храна за вкъщи. Харесва ми , защото родителите могат да са близо до децата, особено ако са по-малки. Но не винаги се съгласяват всички да са заедно.  Възможно е да си променят условията според "настроението". Трябвало е да изисквате повече, все пак не е за "без пари". И всичко, до най-малката подробност да се урежда предварително. Да отбележа, че там сме били все на зимни РД, т.е. няма как да влизат външни, защото закритото пространство е доста малко.

# 5
  • Мнения: 4 841
Наскоро бяхме на рожден ден там. Панираните сиренца, кашкавалчета и пилешки хапки бяха НЕВЕРОЯТНО вкусни. Сервитьорката ни обслужваше наистина като ВИП-клиенти. Храната за децата предполагам е била ужасна, тъй като си личеше по порциите, че само са опитали по един път, и ... толкова. Тортата изглеждаше добре, но не знам дали е била вкусна, защото не ми се ядеше и не я опитах, а и синът ми не яде торта, но другите деца си я изядоха, ако това все пак е някакъв критерий.
Децата се забавляваха страхотно, особено с театъра, играха и дивяха много, така че (доколкото все пак не ходим на рожден ден да ядем...) като цяло го оценявам като приятно изкарване. Нямам представа обаче какво и как е плащано, защото все пак бяхме гости.

# 6
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз водя дъщеря си да играе в този клуб и ми прави впечатление, че никога не ни спират, когато има рожден ден. Явно не им се ще да се лишат от допълнителни приходи. Веднъж влязохме вътре, където наистина е доста тясно. Не знаех, че има рожден ден, докато не видях тортата. Получи се много конфузна ситуация, защото детето ми беше малко тогава и веднага се запъти към масичката на децата, където беше сервирана тортата и се настани. Трябваше да я изведа навън разревана. Не че на масата ни отвън нямаше купено вече парче торта, но иначе е по-сладко...

# 7
  • Мнения: 1 541
Да споделя и моят пресен опит от Лейди.
Първо да кажа, че аз съм много против празнуването в клубчета и до последно си бях навила че ще празнуваме навънка в парка, но естествено тази година ни изигра времето. Затова се разтърсих за клуч4е доста късно - около една седмица преди РД. Имаше място в Барбарони 3 , но след като прочетох тук темата категорично се отказах. И резервирах в Лейди.
Храната и кетърихга за родителите е СТРАХОТЕН - на мен ми хареса и родителите също го похвалиха. Взехме панирани сиренца - солени и рибни хапки - всичко беше ОК. Тортата им също е много прясна и хубава - пак мое мнение и на родителите. Обслужването на родителите беше на ниво.
За децата имаше сандвич с кашкавал и шунка - на пръв поглед не изглеждат пресни, но понеже аз ги опитах мога да кажа че са си ОК - вкуснио бяха. Пак според гостите ми - каките са се занимавали доста с децата в сравнение с други места. Аз лично мисля, че може и повече, но пък мойто дете нямаше проблем да си стои само и не ми е липсвало присъствието на каките. Намалиха ми бройката на децата, защото едното се отказа В СЪЩИЯ ДЕН, в който празхувахме. Завиха и тортата и остатъка от сандвичите.
За 8 деца и около 13 - 14 родители , като децата бяха на меню с подарък - ми излезе 185 лв. всичко.
В общи линии съм доволна, особено като се има в предвид колко съм против такъв вид празнуване. Бих го препоръчала. Весел празник на всички, които си търсят място за РД.

# 8
  • София
  • Мнения: 748
Споделям мнението на авторката на темата. Откъм забавление на децата са кръгла нула, жената, която ги гледаше беше много сопната, ако въобще приемем ,че ги гледаше. Иначе от менюто нямам оплаквания. Но не бих повторила.

# 9
  • Мнения: 7 640
сопнат е персонала, няма спор.
Не съм била на РД там, но сме ходили да играят децата.
Сами си ги гледахме, всички играчки са амортизирани сериозно- има предвид разните търкалящи се колички.
Сервитьор хем няма, хем наистима една девойка само дебне да ти вземе чашата.
Питах за тоалетна- пратиха ме в сладкарницата, където беше адски мръсно. Sick Детето като реши да пикае и аз до изкарах навън, доста далеч от клубчето, една почна да ми тропа въмутено отвътре по стъклото да съм го вкарала вътре.
Не ми се разправяше, преместихме се по-далеч. Баси- помияри кръстосват и серат, моето дете е кусура на храстите. Twisted Evil
Някакви арабки е многобройна челяд 10-12 год. момичета, седнаха в сладкарницата и прелитаха и в оградената част. Такса не платиха Crossing Arms, ама сериозна суматоха правеха, дърпаха от малките играчките, та се наложи мъжът ми да отиде да викне персонала.

Не съм доволна, но пак ще ида. Заградено, обезопасено, тъпа работа, че си плащаш хем кафето, хем наема, ама карай.

# 10
  • Мнения: 132
Двата предишни РД на дъщеря ми празнувахме там.Всичко беше ок,но вече всичко се е амортизирало.Играчките са изпочупени и персонала нещо хич ги няма.Мислех и тази година да е там,но се отказах.Рано си бях запазила датата и като отидох да я отменя,само дето не ме набиха.

Общи условия

Активация на акаунт