За модата с черепите

  • 8 557
  • 120
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 114
Напоследък все по-често ми прави впечатление, че черепите на черен фон стават модерни и при детските дрехи и аксесоари.
 ooooh!  Или аз не схващам идеята или това наистина е извратено....
Интересно ми е какво мислите вие?

# 1
  • Мнения: 750
Гнусно е!
На тениска за момченце (5-10 год.) изтипосан череп.
Обички за момиченце....с черепче! Crazy
Забелязала съм го това...извратено е.Някой болен ум го е измислил!

Последна редакция: пн, 21 апр 2008, 10:57 от .ДЖЕЙН.

# 2
  • Мнения: 27 524
Тази мода е за тийнейджъри и е съвсем нормална и няма нищо лошо в нея.  Simple Smile
Милион пъти предпочитам синът ми в пубертета да носи дрехи с черепи и обици с черепи, но да стои далече от наркотиците  Wink

# 3
  • Мнения: 4 651
И аз съм носила на 19 тениска с черепи за ужас на майка ми. И на 15 съм носила. В смъртта няма нищо извратено, друг е въпроса колко е подходящо да се облича с такова нещо малко дете.

Дрешка за дете с череп ми се струва приемлива, ако е само костюм на пират.

Щом има такива аксесоари значи има търсене. Тоест има извратени майки, които с това кичат децата си.

# 4
  • Мнения: 620
За тийновете го приемам,за малките обаче ми е малко пресилено.

# 5
  • Мнения: 516
Последната придобивка на сина ми е блузка с черепи и кърпа с черепи. Аз също имам блузка с черепи.  Детето ми е фен на Карибските пирати. За него черепите са забавни,  като илюстрация на приказка. Всъщност доста по- притеснително за мен са прашките за малките момиченца, маникюрите и вулгарно сексуалния поп- фолк стил в дрехите им.

# 6
  • Мнения: 3 423
Преди две години детето ми получи
такива обувки, явно модата идва и в БГ.
Все някога. Бъдете готови.
След две години ще се забрани пушенето.

# 7
  • Мнения: 1 114
За тийнейджърите е ясно.
Аз имам предвид деца на 2-3....години.

# 8
  • Мнения: 25 571
Синът ми има боксерки с черепчета. Аз му ги купих.  Mr. Green
По-добре черепчета на неговата възраст, отколкото розови китчета или слончета, пази боже пък - Мики Маус!  Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 3 423
Кво им разбират главите на 2-3-годишните
от Гучи, Мучи, Черепа, Кокала, Глезена и сие?
Всяко носи, каквото му натресат родителите.
Или роднините.

# 10
  • Мнения: 516
Какво точно те притеснява? Освен, че е мода, черепите са символ на бунтарите. На онези, които не искат да се носят по течението на масовата култура, респективно кич. И когато избират такива дрехи за детето си, те демонстрират по- различното си отношение. Такива хора ме радват. Не е необходимо всички да са в пайети и златисти мотиви и да слушат Ивана и Тони Стораро, което много повече ме отвращава от апликация на дреха.
А синът ми скоро ще направи 7 год.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 419
Тази мода с малките черепчета тече от поне 3 години из европата, аз като живеех в Солун бяха пълни тийн магазините с такива дрешки и кецове. На мен ми допада - като че ли леко закачлив поглед към живота, с напомняне за сериозността му....

А тази година има биберони и шишета от 0 - 12 месеца с череп с кости на тях. От рок колекцията на Бон Джоуви. А освен тях има и с рози и мечове - съвсем rock and roll. То е ясно, че тези колекции са насоченикъм родитлтие, а не към децата, но по този начен те от малки си изграждат навици към определени стилове на обличане и съответно на поведение и ценности и т.н.

Най-важното е да обичаме и уважаваме малките)

# 12
  • Мнения: 5 877
хахаха. Почитатели на Хамлет? На мексиканските гробищни запои?
Всеки да си облича детето както иска.
На мен лично ми е кичозно. Но днес съм настроена войнствено към света.

# 13
  • Мнения: 1 008
Флор е права, че модата с черепите идва от Карибските пирати.
Покрай Сървайвър BG череп-истерията стана по-голяма.
Аз не харесвам черепи, вампирско ми е.
Вчера , обаче си купих блузка на черепи- сладка е.

# 14
  • Мнения: 2 386
Добре, че съм метъл по душа и разбирания. Нищо такова не ме впечатлява.
Дразни ме по-скоро фешън тренд комбинацията череп с розички, дантели и резеда. Sick  Иймо да го наречем, макар че отдавна и това не е.
Като имам дете няма да съм против това, стига да е над 10.
П.П. Никога не съм виждала детска дреха с черепи, моля за линк.
П.П. 2 В Клюкарника ли пиша за мода? Shocked Laughing

Общи условия

Активация на акаунт