Усмихната нова седмица 23 - 29.05.2005

  • 6 237
  • 140
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 757
 Откривам новата седмица и пожелавам на всички много поводи за усмивки, никакви неприятности и много много хубави новини.
 Намерете повод да се усмихнете и денят ви ще е по-лек и приятен!
ЛЕКА СЕДМИЦА !!! [/color]


p.s.Слънчице направо ми скри шапката   Shocked с тва дублиране и изчезване на темата ти за нова седмичка  Joy

Последна редакция: пн, 23 май 2005, 00:23 от deer

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Весела седмица на всички...изпълнена с много ама много хубави моменти Heart Eyes
Нещо не ме лови сън мен...мъжо заспа а аз като кокошчица дремя на компа. Не само Дея и Клиа са таласъми...май ще отивам в техния отбор и аз Mr. Green

# 2
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Добро утро на всички kaffeetrmker_2
Пожелавам една усмихната седмица, с много изненади и още повече  EFP
Аз съм се събудила в 4:30 ч., като някоя пенсионерка и явно деня за мен ще бъде много голям.
Миналата седмица имах 5 положителни теста за овулация, после няколко отрицателни и от вчера пак имам положителен.
Вариантите са 2 - едните тестове да не са отчитали правилно, или да имам 2 овулации.

Поздрави от мен!

# 3
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
Добро утро сладки бонбончета!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Честит ви нов новеничък форум! Аз малко със закъснение  Blush Flushed, но чак сега се наканих да напиша нещичко! Желая ви прекрасна, слънчева седмичка. Много добре да си починете и да съберете сили за  luvbed
Днес съм станала в ранни зори, защото мислим да попътуваме малко из България. Уж щяхме да имаме работа през тези почивни дни, но решихме да си откраднем поне един ден само за нас.  newsm41Още не сме решили на къде ще поемем, но важното е,че решението за тръгване е взето.

 newsm51

# 4
  • Мнения: 3 376
Здравейте и от мен в тази наистина много емоционална и весела седмичка! Този нов вид на форума явно е на късмет, защото още с първото ми влизане в него прочетох, че ни се е родило талисманчето (пу да не му е уроки) и още няколко момиченца-кокиченца са поели по този път preggo

Тази седмица е весела и от една друга гледна точка - 4 почивни дни и кратка работна седмица;) Да живее мързелът! Приятна и пълноценна почивка:)

# 5
  • Мнения: 2 825
Здравейте моми4ета, 4естита нова седми4ка и ново форум4е Wink и дано да продължи да му върви само на хубави новини. Когато го отворих бях толкова приятно изненадана ... нов форум и пълен с толкова много положителни емоции Grinning Grinning Grinning Поне ми оправиха малко настроението.... аз да се опла4а сега ... сватбата мина, беше хубаво, като се изклю4и това 4е булката беше с гнойна ангина  Close Close Close голяма гадост... толкова плахо казах 'да' все едно не бях сигурна ...ама поне го казах Wink а в момента в който свърши петнайсет минутната 'церемония' единствената ми мисъл беше да си отида в стаята и да си подпра възглавни4ката .... е надявам се 4е втория дубъл в бг ще бъде по успешен Wink

# 6
  • Мнения: 9 894
еее, клара, 4естито, булка! С гнойна ангина или не, важното е, 4е си казала да и са те разбрали:)
Тъкмо ще има какво да си спомняш след време със смях:)
И се оправяй!

# 7
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Клара, Честито!
Много щастие и любов желая на теб и мъжа ти!
 txtloves
А като ти гледам лентичката си мисля, че е време да си направите най-прекрасния подарък.

  ylinfant

# 8
  • Мнения: 3 376
Хехе, Клара, честито и от мен! Много любов и щастие и дълъг семеен живот ви желая. Както са казали момичетата, нека тази ангина просто добави малко смях към спомените ви от този ден. А същинското празнуване тепърва предстои;)

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 21 579
Честито и от мен Клара ! Grinning Много любов и щастие ти желая , мила !

п.п. По Холмарк започва 10.5 по скалата на Рихтер , аз лично не съм го гледала и смятам да го направя сега  Grinning .

# 10
  • Мнения: 856
Калара, честито и от мен! Жалко, че ангината ти е попречила да се насладиш изцяло на момента, но нали тежката сватба ще е в Бг  Wink Пожелавам ти дълъг семеен живот, много любов и хармония!
Момичета, празнувайте, почивайте и се обичайте  Grinning че новата седмица започна и е ред за нови добри новини. Аз за съжаление отпадам от отбора на чакащите, защото си имам неканени гости, но след няколко дни започваме пак да се обичкаме  luvbed

# 11
  • Мнения: 932
  Chestitooooooooooooooo!!!!!!!
Da e mnogo shtastlivo mladoto semeistvo i da otpraznuva medenia mesec kakto podobava-s rezultat! Grinning

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 757
Честито много любов и семейно щастие на Клара!

Днес ми трагна деня добре , с новината , че довечера със златния ще сме си сами , но до тук , забля ме мъдрецааааааа, в момента съм малко понадута , умирам от глад , а не мога да хапна нищо , и ме болиииииии ужасно дори и ухото. оххххххх искам да яммммм Cry

# 13
  • Мнения: 9 894
deer, като патила, мога да те посъветвам - ако гладът все пак е по-силен от болката, пасирай си каквото искаш да хапнеш:) така съм извадила и лекувала немалко зъби....за съжаление, ама няма да стои гладни, я...
и пий един аулин.

# 14
  • Мнения: 4 362
Здравейте и от мен,
Дано започне добре тази седмица с още добри новини.
Аз какво да пиша освен,че ми е мнооого смотано и се чувствам ужасно Tired
Незнам на какво се дължи,но съм доста унила,объркана и лоша.Дано минава по бързо това настроение.
Клара,честито и от мен!
Дееротивай на зъболекар,или пий нещо за зъб,зъби болят доста.
Теди миличка страхотно сте го измислили,приятно изкарване Peace
Хера добре дошла в отбора на таласъмите,нямаме нищо против още една нощна птица,то и аз снощи неможах да заспя ама ме беше срам вече да пиша Blush,че ще ме изгонят,пак стоях до2-3 часа посред нощ Tired

Общи условия

Активация на акаунт