едно питане....за тест

  • 2 396
  • 31
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • София
  • Мнения: 10 698
Здравейте момичета,
отдавна не съм писала и се надявам отново да компетентното Ви мнение...
лелката ми дойде в петък вечерта, днес вече няма и помен, никога не ми е бил толкова къс цикъла...реших да направя един тест и там в теста , където ако има бебе трябва да има оцветена черта се виждат само нейните контури, добре изразени но без оцветяване, според мен теста е отрицателен,а според Вас?

# 1
  • София
  • Мнения: 1 197
странно!!! newsm78  защо не го повториш? не ми звучи като валиден тест!!! Thinking

# 2
  • София
  • Мнения: 10 698
ще повторя утре сутрин, но наистина и сега го гледам виждат се ясно контурите, хахава работа

# 3
  • София
  • Мнения: 626
Повтори ли теста?

# 4
  • София
  • Мнения: 10 698
сега съм на работа и няма как,утре сутрин ще повторя

# 5
  • София
  • Мнения: 3 271
Според мен теста е невалиден

# 6
  • Мнения: 1 247
стискам ти палци да е  EFP

# 7
  • София
  • Мнения: 10 698
Според мен теста е невалиден
[/quote]
имаше контролна ивица..

# 8
  • София
  • Мнения: 10 698
стискам ти палци да е  EFP

ехххххххххххххх. ами лелката какво значи newsm78 не ми се вярва да е +...при тези обстоятелства,но пък кой знае...

# 9
  • София
  • Мнения: 10 698
стискам ти палци да е  EFP

ехххххххххххххх. ами лелката какво значи newsm78 не ми се вярва да е +...при тези обстоятелства,но пък кой знае...

ааааааааааааааа:-) ехххххххххххххх. ами лелката какво значи newsm78 не ми се вярва да е +...при тези обстоятелства,но пък кой знае...

# 10
  • Мнения: 1 247
този цикъл от ден два малко е съмнителен newsm78

# 11
  • София
  • Мнения: 10 698
този цикъл от ден два малко е съмнителен newsm78
ох незнам вече,сега като че ли отново се появи ..лелката имам предвид

# 12
  • Мнения: 30
там в теста , където ако има бебе трябва да има оцветена черта се виждат само нейните контури, добре изразени но без оцветяване,

Ако има изразена контролна лента, значи теста си е валиден. а ако втората лента само е с контури, и като се прибави и "съмнителният цикъл" .... според мен е твърде вероятно да е бременност!
Успех мила   bouquet

# 13
  • Мнения: 216
Според мен повтори го и иди на лекар ако пак така показва-прилича на цветна бременност

# 14
  • София
  • Мнения: 10 698
Според мен повтори го и иди на лекар ако пак така показва-прилича на цветна бременност
утре,утре ще го повторя а вечерта ще отида на лекар....ще откачаааааа

# 15
  • София
  • Мнения: 10 698
Много благодаря на всички които се разписаха с мението си  bouquet

# 16
# 17
  • Мнения: 1 085
Странна работа не бях чувала за такова нещо.Повтори теста дови и довечера като се прибираш.Ако си бременна ще ти покаже верно.Но аз знам дории при най - малкото оцветяване на втората чера е положителен дори и контура,.

# 18
  • София
  • Мнения: 10 698
Странна работа не бях чувала за такова нещо.Повтори теста дови и довечера като се прибираш.Ако си бременна ще ти покаже верно.Но аз знам дории при най - малкото оцветяване на втората чера е положителен дори и контура,.

 Simple Smile оки,ще те послушам и ще пиша утре, а и утре след работа и на лекар ще отида, че на докторицата не й се стори нормална тази история

# 19
  • Мнения: 340
Кликни на снимката ми, там в същия албум има снимани тестове и можеш да сравниш. Имам предвид първите три, които в крайна сметка се оказаха положителни. Не те надъхвам, но е хубаво човек да може да сравни... дано имаш повод за радост. А относно посещението на лекар - бременност толкова рано не може да се установи, така че си вземи щипка сол предварително.  Ако нищо не стане ясно от прегледа, пусни си един кръвен тест. Аз на първите бледи чертички си направих и резултата беше 37 ед. при + над 10. Това е много много ранен етап.

Успех Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 10 698
Добрутро Simple Smile
няма бебе, в смисъл теста беше отрицателен тази сутрин,няма и цикъл, спря отново...егати , сигурно е някакво хормонално нарушение,днес след работа ще ходя на лекар да видиме какво става, стискайте палци да не е нещо лошо  bouquet

# 21
  • Мнения: 30
Добро утрро,

Пиши как мина при лекаря. Дано всичко да е ок  Hug

# 22
  • София
  • Мнения: 10 698
Добро утрро,

Пиши как мина при лекаря. Дано всичко да е ок  Hug
пропуснах, че грип як ме тръшна, обадих й се вчера и го отложихме за идния вторник, много ама много ми е зле Sick

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Дано се оправиш по-бързо  Peace

# 24
  • Мнения: 30
Желая ти бързо оздравяване !!!

# 25
  • София
  • Мнения: 10 698
Благодаря, много сте мили  bouquet
само да не бях на работа..... #Cussing out

# 26
  • София
  • Мнения: 10 698
Здравейте, е вчера бях на лекар, засега нещата са ок,видяхме 2 доминантни фоликула по един в двата яйчника ще видиме след няколко дни дали 2-ата фоликула ще се спукат, стискайте палци Rolling Eyes

# 27
  • София
  • Мнения: 10 698
Здравейте,

аз да си продължа тука със запитванията ми. Първо на всички пожелавам лека и спорна седмица изпълнена с много усмивки.

Преди дни бях пак на лекар, слава Богу нещата са на 6, обаче видя много удебелена лигавица та се питах какво може означава това? newsm78

Последна редакция: ср, 07 май 2008, 10:26 от nuclearbaby

# 28
  • София
  • Мнения: 10 698
хм newsm78 някой ще  ми отговори ли на питането ....моля....гледам че се преглежда тази тема....
  bouquet

# 29
  • Мнения: 294
Лекарят е трябвало да питаш...все пак си била при точният човек, който може да ти отговори на въпроса Simple Smile

# 30
  • софия
  • Мнения: 88
според мен най подходящия и може би единствения човек , който може да ти каже е доки ... успех и   дано е  ylinfant

# 31
  • София
  • Мнения: 10 698
според мен най подходящия и може би единствения човек , който може да ти каже е доки ... успех и   дано е  ylinfant
ами и тя не можа да ми каже  Simple Smile много е рано, вчера обаче си мерих температурата,но вечерта и показа 37.10, а днес сутринта към 7 някъде беше 37 и нещо и взех да се увеерявам,че няма бебе, нищо не е станало и този пореден месец Sad тест не ми се иска да правя за да не бъде разочарованието тотално Sad в интерес на истината вече повече от седмица ми е лошо, в смисъл на стомаха, гади ми се, нямам никакъв апетит, само мисълта за храна ме кара.... и ужасно много ме заболява глава всеки ден...иииии корема долу ме боли на фази, ту заболва ту спира и чувствам някакво напрежение, прилича на ПМС.... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт