Второ дете - за и против

  • 4 699
  • 124
  •   1
Отговори
# 120
Твърдо ЗА, повече от едно дете.Казвам го точно от позицията на единствено дете в семейството и колкото повече време минава повече се чувства липсата на брат и сестра,това са най-близките хора и е супер да ги имаш.

# 121
  • Мнения: 35
Твърдо съм за повече от едно детенце,както имаш две очи,ръце и т.н. всичко по две,трябва да имаш и поне две дечица.Самичко според мен ще му е доста скучно и самотно,а и майката не е вечна,някога ще разчита и ще има подкрапата единствено на брата или сестрата си.Познавам хора,които са сами деца и винаги са съжалявали,че нямат брат или сестра.Аз лично имам сестра без която не мога да си представя живота,затова не бих обрекла детето си да е само.

# 122
  • Мнения: 2 448
Всеки сам си решава, аз за себе си съм решила да остана с едно. Имам брат, който много обичам,но нито имам финансовата възможност да гледам 2 и повече деца, нито желание за това. Нямам абсолютно никаква помощ от поне една баба, а освен това и детето ми има проблеми, които изискват повече внимание и грижа. Така, че дори и да исках второ , пак нямаше да се реша.

# 123
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Аз съм само дете, нямам брат или сестра, расла съм сама и затова бързам да имам поне 2 деца     Peace

# 124
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Аз съм само дете, нямам брат или сестра, расла съм сама и затова бързам да имам поне 2 деца     Peace
Peace  Hug

Общи условия

Активация на акаунт