Нокиа 6300 - слушалки

  • 3 203
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 675
Здравейте!Имам проблем със слушалките.Понеже са мейд ин чайна, те се разлепиха.Самите слушалки не са с дунапрен, а върху високоговорителя са с мембрана /т.е.тя ми падна/.Мога ли по някакъв начин пак да ги ползвам, защото самите слушалки си работят.Откъде мога да си купя само дунапренчета за слушалки.Опитах се да пробвам слушалките на телефона на майка ми, но ГСМ ми ги отхвърля като аксесоар.Помогнете със съвет.Благодаря.

# 1
  • Мнения: 2 674

Туууу,изхвърлих два комплекта дунапренчета за слушалките на Нокия.Късно се засичаме..............

имам все още слушалки някъде..........

# 2
  • Мнения: 77
здрасти, аз работя за нокиа

1/ ако искаш, мога да ти дам дунапренчета, пиши ми на лс
2/ какво имаш предвид под китайски? правени в китай оригинални нокиа слушалки или фалшиви нокиа слушалки, правени в китай? ако са читави, едва ли толкова лесно могат да се разлепят...

--
сат

# 3
  • Мнения: 77
ако искаш да си вземеш свестни слушалки, ето ти една страница, на която са всичките съвместими с 6300: http://europe.nokia.com/A4397267

само гледай да са от оторизиран дилар.

успех!

--
сат

# 4
  • Мнения: 3 675
Моите са такива, дадоха ми като си купувах телефона от мтел. - Nokia Stereo Headset HS-47 - Free your hands. на самите слушалки пише мейд ин чайна.Телефонът ми е нов, купих го ноември месец миналата година.Жалко, че дават гаранция само за зарядното.

# 5
  • Мнения: 77
не се занимавам с български клиенти, но мисля, че гаранцията на аксесоарите (вкл. хедсета) е 6 месеца. поне така е в страната, за която работя. ще питам бг колегите и ще ти кажа. всъщност, би трябвало да имаш възможност да отидеш на http://www.nokia.bg/A4575252, там има телефон, на който едни симпатични каки и батковци ще ти кажат какъв е случая Wink. преди да се обадиш, вземи си кутията и документите на телефона, както и тези на хедсета. след като им звъннеш, пиши тук да видя какво е станало.

--
сат

# 6
  • Мнения: 3 675
Благодаря за инфото.Не трябва ли да отида в офис на мтел, откъдето съм взела телефона.Не могат ли там да ми ги сменят?Но май като гледам, за слушалките не ми дадоха гаранция, а само за зарядното  1 година.Пък и като изчислявам май 6 месеца вече са минали. Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 77
трябва да се обадиш на телефона, който ти постнах. там батковците и каките ще ти поискат IMEI на телефона, както и някои данни за слушалките, разни номера итн. те имат база данни, в която гледат дали са ти гаранционни и оригинални продуктите и те съветват какво да направиш. за съжаление не знам дали в м-тел ще ти помогнат, затова преди да се разкараш до там можеш информативно да звъннеш. Този телефон е за обслужване на клиенти на Нокиа за БГ. би трябвало да ти помогнат.

--
сат

Общи условия

Активация на акаунт