Моля ви,помогнете ми!Сърцето ми се къса от мъка!

  • 196 156
  • 1 302
  •   1
Отговори
# 1 290
  • Мнения: 7 100
 Hug Hug Hug, Аморе!  Sad

# 1 291
# 1 292
  • Варна, България
  • Мнения: 727
Гали, .... Cry
голяма  Hug от мен!

# 1 293
  • Варна
  • Мнения: 617
За съжаление ще има много такива рождени дни... Weary

# 1 294
  • Мнения: 38
Гали,  Hug  Cry

# 1 295
  • Мнения: 387


.................. Cry

# 1 296
  • Мнения: 27
Здравейте, мили мами. Преди 4 години родих в деветия месец мъртвото си бебе. Прибрахме се у дома с празни ръце и свити сърца, питах се защо, и отговор нямаше, само страшна тъга. Направихме някои изследвания със супруга ми и след уверенията на лекарите, че всичко е наред правихме опити за забременяване и за наша радост, това се случи бързо, и така на 18.11.2011г. се роди Ванеса. Толкова чакано и обичано дете, гледано с такава любов, докато  преди  месец и половина не каза, че я боли коремчето, отидохме в спешен център и след някои изследвания и преглед на ехограф ни съобщиха, че има тумор в корема. Започна страшно ходене по мъките. След един месец местене от болница в болница и голямо мъчение на 18.05.2014г. , точно когато навърши 2г. и половина - тя почина. Едно прекрасно дете си отиде, нашата дъщеря, не мога да повярвам, мъката е огромна, загубата е жестока, кървящо сърце, река от сълзи и .... една дълбока, страшна, мъчителна самота. Кажете мили мами, как се справяте?  Поклон и пред вашите дечица! Нашите слънца ги няма! А сега накъде?

# 1 297
  • Мнения: 3 166
Рени, с толкова мъка изчетох написаното. Съжалявам, мило майче, за всичко, което ви се е случило. Съжалявам... Мога само виртуално да те прегърна. Пиша и трия... Каквото и да кажа, не ми звучи подходящо. Страшно е, много е страшно...
Ако мога с приятелско рамо да ти помогна - знай, че винаги съм насреща за разговор.

Поклон пред паметта на мъничката ви рожбичка! Flowers Rose Flowers Rose

# 1 298
  • Мнения: 27
Много благодаря за подкрепата, определено имаме нужда от нея! И от разговори също! Благодаря! Ужасно е!

# 1 299
  • Мнения: 3 166
Рени, винаги, когато ти се говори - насреща съм - можеш да ми пишеш тук или съобщение на лични. Преди години аз оцелях психически благодарение на момичетата тук. Днес цял ден мисля за вас... много ми е мъчно. Съжалявам, че нищо не може да върне времето назад и да промени нещата...

# 1 300
  • Мнения: 387
 Cry............. Flowers Rose Flowers Rose

# 1 301
  • Мнения: 27
Докато се ориентирам къде да пиша, написах накратко историята си тук, след това видях, къде се пишат новите теми и я извадих там. Изинявам се за повторението и за объркването ми!

# 1 302
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Рени, мъката ти е голяма и тежка... и къса сърцето ми. Искам само да ти кажа: вярвай, че всичко, което ти се случва има смисъл. Ще ти се разкрие по-късно и тогава ще ти олекне. Но смисъл има. Не е наказание, не е случайност, не е безсмислена жестокост.

Прегръщам те!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт