Четка от естествен косъм.

  • 4 206
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 30 864
Искам да си купя четка за ресане от естествен косъм. Казват,че са най-щадящи за косата. Не я накъсват и наелектризират.Руса съм и косата ми е суха и се накъсва в краищата. Видях подходящи в магазинчето на Алабин, но не знам дали разресват хубаво, а са скъпички. Някой има ли и доволен ли е? Искам плоска, а не кръгла за изправяне.

# 1
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
имам 4етка с естествен косъм(от глиган) не съм доволна, косата ми е дълга и 4уплива... цяло мъ4ение е докато се сре6а....

# 2
  • Мнения: 1 179
Аз имам смесена, демек изкуствен и естествен косъм. Много съм доволна, не ми наелектризира косата, не скубе (а съм на кичури, или направо руса).

# 3
  • Мнения: 483
Имам четка с естествен косъм, но я ползвам рядко. Косата ми е гъста и е невъзможно да я разреша хубаво само с нея. Ползвам я само за заглаждане на косъма, когато вече съм си изправила косата. Прокарвам я само по-най - горния пласт коса, просто защото не може да проникне по-навътре. Казват, че придавала блясък на косата,може би защото заглажда и подрежда косъма  newsm78 Не знам, не виждам кой знае какъв ефект. Ще ми е интересно да прочета и други мнения.

# 4
  • Мнения: 2 386
Нямам такава, но ползвам медицинска четка за здрава коса с медно покритие. Смятам, че няма по-добро решение и ..ресане.  Laughing
Освен това е против пърхут. Не знам дали се намира в България, но наистина горещо препоръчвам, потърсете!
http://stylingtherapy.com

# 5
  • Мнения: 4 076
Аз съм с дълга и гъста къдрава коса,никаква четка не влиза.
Преди няколко години ми подариха голям гребен,направо гребло,с редки зъбци,позлатен(златна баня).Звучи скъпо,но не е,и е купен от някаква каталожна търговия някъде в ЕС.Много съм доволна,не наелектризира,много приятно разресва.Само него ползвам.

# 6
  • Мнения: 295
Нямам такава, но ползвам медицинска четка за здрава коса с медно покритие. Смятам, че няма по-добро решение и ..ресане.  Laughing
Освен това е против пърхут. Не знам дали се намира в България, но наистина горещо препоръчвам, потърсете!
http://stylingtherapy.com

 Peace и аз съм с такава четка.Много съм доволна!

# 7
  • Мнения: 8 917
Като ходих при фризьора си в Кало ми стана интересно как въобше не ме оскуба, при положение, че в предният салон доста бяха изтормозили косата ми. Показа ми някаква специална четка, която не съм виждала никъде, но колкото и да струва, бих си купила. Стои като на 2 нива - по-високата част е като обикновена четка, но с по-тънки части, а вторият слой - по-ниският е като бебешките четки - изцяло, но е с косми от глиган, които са достатъчно меки, за да не те боцкат и достатъчно твърди, за да ти срешат косата.

Общи условия

Активация на акаунт