пак помощ за подарък :)

  • 702
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 844
вярно,че много от темите са какъв подарък да изберем за различни поводи,но е нормално-все пак с подаръка искаш да изненадаш,да направиш хубав жест и да дариш радост.
затова и аз да питам..какъв подарък да изберем за кумовете ни на сватбата?има ли някакви традиции или ди е личен избор?
също така подаръкът ни трябва да е съобразен и с това,че те са двойка,но не се женени и не живеят заедно..
какъв подарък мислите,че е подходящ?давайте идейки,моля ви!  bouquet

# 1
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Може би някакво бижу от 2 части и всеки да запази едната  newsm78 Както имаше преди едни сърчица, които се разделяха на две, но това е доста тийнейджърско - но може да има нещо подобно в по-"отраснал" вариант.

# 2
  • СВИЩОВ
  • Мнения: 556
Защо не ги попиташ какво искат? Ние така направихме.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 679
Можете да им подарите уикенд някъде  Simple Smile, а може и заедно с тях да отидете  Wink

# 4
  • Мнения: 541
След като не живеят заедно подаръка не трябва да е за домакинство, а за тях си.

Бижта за двамата - трябва да им знаете вкуса и дали например мъжа носи бижута /например брат ми и баща ми не носят/
 Уикенд - добра идея
Може да им подарите  СПА процедури или два различини подаръка за всеки нещо лично.

# 5
  • Мнения: 2 131
Ние направихме така - разбрахме се с кумовете двете семейства да си купим нещо, което ни харесва и на сватбата просто да си ги разменим. Така ние си взехме голяяям куфар, който те ни подариха, а те си взеха... някакъв уред май беше, който ние им подарихме.

# 6
  • Мнения: 164
Една приятелка бяха подарили на кумовете си,които също не са семейство ковчедже , като вътре бяха сложили пари, но на монети по 1 лев. Едва ли не като жълтици. Лично на мен това много ми хареса, оригинално е! Wink

# 7
  • Мнения: 674
Не е лоша идея някаква техника - остава хубав и дълготраен практичен подарък.
Плазмен телевизор Стерео уредба ДВД Домашна техника и т.н.

# 8
  • София
  • Мнения: 3 679
Не е лоша идея някаква техника - остава хубав и дълготраен практичен подарък.
Плазмен телевизор Стерео уредба ДВД Домашна техника и т.н.
Но хората не живеят заедно - как ще ги поделят?!?

# 9
  • Варна
  • Мнения: 63
Часовници.Ако намерите еднакви - мъжки и дамски вариант - още по-добре. Simple Smile

# 10
  • София
  • Мнения: 128
Можете да им подарите уикенд някъде  Simple Smile, а може и заедно с тях да отидете  Wink
Мисля че това е най-оригинално... например някъде някаква почивка на хубаво място и така... това е най-добрия вариант  smile3503 smile3503 smile3503

Общи условия

Активация на акаунт