Кошница за кола-от кога

  • 4 268
  • 118
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 43 903
Не говоря за порт бебе, а за кош за новородено.

Последна редакция: чт, 24 апр 2008, 15:00 от Angel_Dust

# 106
  • Мнения: 4 335
Те не са ли тези от коли4ките,защото то4но и за тях ми казаха,4е са забранени newsm78

# 107
  • София
  • Мнения: 43 903
Чико например стават с това приспособление...
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/1170
имаше и от другите фирми но не помня точно...за мен по-сигурния вариант си е кошницата....
по принцип не всички стават, само някои, които уж са направени специално.....
А за забраненото сигурно е някаква последна новост, защото до скоро не бяха, както виждаш още се и продават.....
или продава
чкат не е разбрала нещо....
А порт бебе е др нещо, ако така си я питала отговора и е ясен защо е такъв...

# 108
  • София
  • Мнения: 43 903
http://www.adria2001bg.com/index.php?m=320&category=155& … %20Cup&lang=1
виж това - доколкото разбирам е кош които се трансформира пък в кошче...и е доста по полегнало май от другите....а може да се ползва и легнал
http://www.johnstonprams.co.uk/item879.htm ето.

# 109
  • Мнения: 4 335
Благодаря за информацията  bouquetТова на 4ико ми се вижда по-удобно,но кошницата ми се струва много по-сигурна.

# 110
  • София
  • Мнения: 43 903
Ами второ също е вариант - може първия месец докато те притеснява наклона да го возиш легнал и после на кошница....

# 111
  • Мнения: 1 170
saxophone , ето ти го най- точно казано:

... ако наистина въпроса е от кога ги ползваме: ами ако детето е желано НИКОГА не се качва в кола без кошница, а ако е нежелано просто го дайте за осиновяване, не е нужно да се претрепе, ако спрете внезапно примерно.
Не мога да повярвам, че има жени- майки (че и бащи), които мислят по начина, по който мислиш ти и че толкова малко хабер си имате Sad  . За ВАШИТЕ деца става дума, бре, не за някои чужди...

# 112
  • София
  • Мнения: 1 168
Saxophone,аз като потърпевш от катастрофа те съветвам да вземете столче.Ако те притеснява финансовия въпрос,вземете по-евтино,дори втора употреба(макар,че не е много за препоръчване,но пак по-добре от нищо).Но най-голямата грешка е бебе да се вози в скута на майка си,особено в кола.Дори и да става дума за близко разстояние или за ненатоварен участък.Имай впредвид,че при удар със скорост едва 50 км/ч силата се равнява на падане от 10 метра височина...
Както казва един познат:Като станат на по 20 години ще искат мотори,бързи скорости и т.н,но докато е бебе,което нищо не разбира и зависи изцяло от теб,си длъжен да го пазиш. Peace

# 113
  • Мнения: 3 478
Още от изписването бяха с кошчета моите деца, не съм подлагала с нищо.

# 114
  • Мнения: 78
От изписването ни от болницата-на 6-тия ден Simple Smile

# 115
  • Мнения: 489
Мисля, че е задължителна, от самото начало!!!

# 116
  • Мнения: 1 372
От изписването ни от болницата! След 48 часа от раждането!

# 117
  • Earth
  • Мнения: 1 952
От ...самото начало  Mr. Green

# 118
  • Мнения: 311
Още първия път, когато го возиш с кола трябва да е в кошница.

Общи условия

Активация на акаунт