За Утрогестана?

  • 2 206
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 658
много хора покрай мен мислеха, че ми се изписват с лека ръка лекарствата, защото аз пиех какво ли не с шепи и отделно и инжекции и системи, но определено стигнах до термин. Иначе и аз щях да завърша много отдавна с нещо много неприятно. Освен да не е бил англичанин, а американец newsm78 Забравила съм.

# 31
  • Мнения: 367
И аз пих в началото и в 17 седмица ми го изписаха пак!не се притеснявай! Peace

# 32
  • Мнения: 136
И аз го пих 3 месеца, по-точно поставях го вагинално като спря кървенето.

# 33
  • Мнения: X
С втората бременност пиех Утрогестан, защото имах изчезващ близнак, не се притеснявай.

# 34
Е, при мен изчезна всичко. Станало е вчера следобед. Днес минах една лекарска манипулация.
Сега съм на противозачатъчни и живот и здраве след 5 месеца пак.
Старая се да съм ведра, въпреки, че като разбрах си поплаках Sad
Дано другия път всичко да е наред и аз да си имам малко сладко бебче.
Благодаря на всички за мненията и подкрепата Simple Smile

# 35
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


          Съжалявам, uminous SadЗа съжаление се случват такива неща понякога.

 Пожелавам ти след 5 месеца да си бременна отново иа да имаш лека бременност!

 Успех! Heart Eyes

# 36
  • Мнения: 8 228
Спокойно! И при мен първата ми бременност завърши безславно някъде в 9-10 седмица. След 4 месеца забременях отново от първи опит и си изкарах една абсолютно безпроблемна и лека бременност. Резултатът скоро ще е на година и половина. Сега отново бебо стана от раз и засега си нямам никакви проблеми. Така че няма страшно, следващият опит със сигурност ще е успешен.

# 37
  • Мнения: 7 201
Е, при мен изчезна всичко. Станало е вчера следобед. Днес минах една лекарска манипулация.
Сега съм на противозачатъчни и живот и здраве след 5 месеца пак.
Съжалявам,миличка! Hug Поплачи си...прегръщам те и след това напред! spoko
Желая ти следващата бременност да е успешна!  bouquet

# 38
  • Мнения: 961
Поплачи си да ти олекне и след това с нова вяра в сърцето дано всичко се нареди.

Прегръщам те.   bouquet

# 39
  • Мнения: 693
 Hug Hug Hug

Пожелавам ти прекрасна бременност след 5 месеца и да гушкаш здраво бебче  Flowers Bouquet!

# 40
  • Мнения: 161
luminous 
много съжелявам да го чуя, в другата ти темичка ти писах че съм имала зацапване като тебе
и свърши по същия начин 
вече при второто забременяване вече успешно ми изписаха Утрогестан 100,  3 х 2 таблетки вагинално

# 41
  • Мнения: 718
Много съжалявам за случилото се, кураж и ти полжелавам при следващия опит всичко да е наред и 1 прекрано бебче на финала!  bouquet  Hug

Общи условия

Активация на акаунт