74 DE - бакпулвера на Йоткер купуваме и козунаци надуваме

  • 16 584
  • 301
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 521
         
 
                       
 
                                                 
 
                     
 
 
Deutschland kocht или Готварска тема на НЕМСКИТЕ мами 
Теми 1-64
Тема 65
ДЗДС-Томас или Сийл? ДЕ-66
Зайци крият яйца из немската земя - тема 67
 
По гащи или без гащи? Това е въпросът No 68 в Германия.
Зоммер 69 Нецензурната немска тема
70-та, немска, юбилейна тема
В очакване на пролетни Хайделбергски среЩи или поне снимки от тях - ДЕ 71
73те немски клоШарки....много сме, силни сме 

 Картата
Албумът 
Toва сме ние,които правим темата:

 
Mi6ka, Lale32, Tatjana, surfline, Liska, rien, dezita, Мамунката, pepelyashka, mystic, Biskara, Вечерница, maira , анна в, Priyatelka, ZiMa, Mon Cheri, niko_leta, Nessa, matakosmata, Danin, Guinni, Котарана, _ШоШи_ , Biba, mili, mopssy, Чиколина, Geri, diangeliGrami, Сердикаasyalein, NatMilli, Новичка,   asseto , Sesiliq, mugel
, mama Mishonka, NADIA_BUBA, Mama_mama, myran, jabata_dil, Geia, perla, Бахи, tanja33, eli_dm, morska midicka, Шехи, Pipe, petka80, Мимак, desi manova

Да добавя за новите и/или пропуснатите в по-горния списък мами - ако искате да ви добавя драснете ми едно ЛС Hug

Последна редакция: вт, 22 апр 2008, 15:12 от surfline

# 1
  • Мнения: 1 636
Първа или вторааа.
Сърфи,линка на предната тема  Wink,като си иzпие6 кафето. Laughing

# 2
  • Мнения: 3 521
сложих го, само дето към 72ра го няма, ама голям праз - те така или иначе не се отварят повечето Rolling Eyes.

Гея, много неприятно с тия болежки. Бързо да се оправяте и двамата с Алекс Hug...Снимките са чудесни Peace.

Петка, от Русе, а? Дали не си била в четвърта група Thinking Дай снимка, де - обещавам ще я държа в тайна Mr. Green.

# 3
  • Мнения: 1 584
Добро утро,

Сърфи,   bouquet Само май заглавието трябва да се смени - нали преди ни се накараха, че не можело на латиница Sad

Гея, бързо оздравяване на малчо!

# 4
  • Мнения: 166
Петка, от Русе, а? Дали не си била в четвърта група Thinking Дай снимка, де - обещавам ще я държа в тайна Mr. Green.

Ха Сърфи веднага ме раzконспирира. ще ти пратя снимка, ама все не стигам до там. Нали по4ивните дни бяхме по Мунхен. Обещавам дове4ера като се прибера от работа да ти пратя някои и друга снимка или линк. Те не са тайна, само мърzелът ми е голям.
При вас така ли се скъсва да вали като при нас. От в4ера сутринта не е спирало. ще се одавим скоро.
Приятен ден от мен

# 5
  • Мнения: 4 138
запис. Mr. Green

# 6
  • Мнения: 3 880
Хайде и аз на първа страница Wink

Вие запасихте ли се с боя за яйца по тукашния Великден? Аз забравих... или по-точно исках да се направя на хитра и да купя от намалените, но после наистина забравих и сега, като мина повече от месец, дали ще намеря някъде newsm78

# 7
  • Мнения: 1 584
Бибе, аз се запасих, че с тая разлика от 1м предполагах, че ще ги приберат. Последният път в ДМ не видях да има - аз оттам си ги купувам.

# 8
  • Мнения: 3 521
Вие запасихте ли се с боя за яйца по тукашния Великден? Аз забравих... или по-точно исках да се направя на хитра и да купя от намалените, но после наистина забравих и сега, като мина повече от месец, дали ще намеря някъде newsm78

бибе, аз имам 2 пакетчета от онази на таблетките - ако искаш метни ми адреса ти и ще ти я пратя днес - би трябвало в четвъртък да пристигне  Peace

# 9
  • Мнения: 3 880
Сърфи, благодаря за предложението  Hug
Аз ще ходя следобяд на пазар и ako не намеря нищо ще те потърся. И след четвъртък да е пак е добре. Обаче пощата май стачкувала newsm78, поне тук, по нашия край

# 10
  • Мнения: 9 052
DHL стачкува ли? много лошо  Sad

# 11
  • Мнения: 2 658
Добро утро,че все не мога да се включа..Има вирус и още как,след детето аz едвам се оправям в момента..
Маним,щом си по Реин,сега си към нашия район  Wink .
Много хубав тоzи Плеймобил парк,екстра сте си иzкарали.А натука само аz и Децита ли сме??Ми ако е така може да си спретнем една среща в намален състав,а  Mr. Green ?
А нова тема,благодаря на вещите в компютърните технологий  Wink ,чакай да преместя поста...
А успях да го копирам,мерси Сърфи  Wink
Аz си купих една боя,сетих се навреме.Но миналата седмица в ДМ видях иzостанала боя,ама това не zначи,че навсякъде ще се намери.В неделя Ще правим голяо събиране на теферич,стига само времето да поzволява,че не е ясно..

# 12
  • Мнения: 7 605
Добро да е,

мдааа, вирус има, ужас, гадост, дано е съЩия както в БГ 4е да сме го карали  ве4е, а не да се раzболяваме пак там  ooooh! Сега отивам с малката при педьо, да я прегледа и да вzемем други мерки ако трябва, все пак искаме да летим...  Tired

Деси, мерси  Heart Eyes

Линк към 72ра тема zабравих аz  Embarassed хи4 не се сетих  Embarassed В zаглавието има и една греШка, но Майра е права, ве4е не може в латиница, дайте да го сменим с неЩо (ама нямам идея  ooooh! )

# 13
  • Мнения: 3 880
дайте да го сменим с неЩо (ама нямам идея  ooooh! )
Нещо великденско, ама какво.....

Жабо, за тук чух в събота по радиото, че започвали стачка от неделя, обаче за колко време и до къде се разпростира не разбрах. Вчера нямахме никаква поща, да видим днес....

# 14
  • Мнения: 1 584
Да, вчера по радиото казаха за стачката, но съобщиха само няколко по-големи града (и Щутгарт).

Ние освен Фокус нямахме вчера поща (той обаче идва май с Моген Пост Thinking). Чакам една пратка от Испания с ДХЛ Експрес и досега са били супер бързи за 2-3 дена, ама сега - нъцки...А моя ме убеждаваше, че пощите и ДХЛ били отделни #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт