Аз съм...

  • 4 815
  • 114
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 919
Не знам каква съм и не мога да гласувамJoy Joy Joy Joy

# 106
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Моят мъж е радостен! Ура!
П.П. "Луда жена - весела къща", казваше дядо ми.  Joy

# 107
  • Мнения: 1 701
Моят мъж е радостен! Ура!
П.П. "Луда жена - весела къща", казваше дядо ми.  Joy


Аз това го знам "пияна жена - весела къща"!  Crazy
Да взема да изтрезнея вече ли? newsm78

# 108
  • Мнения: 2 467
Аз съм жената, с която мъжете с радост биха споделяли, без намеци за секс/отношения. Щото мъж ми гледа лошо и гони 100 кила. и поради ред други причини.

"Пияна", госпожо Умница Simple Smile))

Последна редакция: ср, 23 апр 2008, 15:37 от Jes

# 109
  • Мнения: 2 407
Първа опция,без свян отговарям.

# 110
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Тъй, тъй, луда, не пияна. Дядо ми (с домашен прякор Атила Бич божи  Joy) много обичаше да перефразира, играе с думи и измисля какви ли не глупости. На него съм се метнала.  Mr. Green

# 111
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Мъжете, към които съм проявявала/проявявам/ще проявявам интерес, са правили секс с мен, запознавали са ме с майките си и са ми споделяли. Останалите не са ме интересували, няма и да ме заинтересуват, следователно и идея си нямам какво биха искали да правят с мен.  newsm78

# 112
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
На 33 г . съм а моя на 25 .В началото беше само sex и сега когато си гледаме дечко о6те ме бъзика как се е състезавал с наборите си за мен .Не съм и не бях жената вамп просто познавам мъжете

# 113
  • Мнения: 1 168
Ako трябва да съм откровенна - 1 и 2. Иска ми се да кажа и 3, но за съжаление не познавам мъж, който да няма "мръсни" мисли, свързани с мен и него.

# 114
  • Мнения: 1 217
Друга някаква....жената,която с радост би те охокала,нищо,че си я представил официално на майка си Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт