знаете ли че от 1.май има нови цени в Токуда

  • 5 748
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 67
Здравейте , миналата седмица ходих на пред родилна консултация в Токуда и с ужас разбрах че цените след 1 .05 скачат двойно.За избор на екип от 800 лв. на 1500 лв.Това беше най-фрапиращо.Мисля че и епидуралната скача от150 на200лв. Аз съм вече в 9- ти месец и термина ми е около 1 май. Ще се моля да родя до тогава Grinning

# 1
  • Мнения: 925
Дано родиш преди това!  Peaceю
Мен тези цени именно ме отказаха от Токуда! Айде, чак пък толкова!
Леко раждане и се похвали после Simple Smile   bouquet

# 2
  • Мнения: 840
Ама аз само не разбрах 1500 лв. за секцио ли е или за нормално раждане?
Някой беше писал, че няма са иам значение от вида раждане, но никой със сигурност нищо не е казал. Като ходя на консултация ще разпитам подробно и ще пиша.

# 3
  • Мнения: 67
независимо от раждането (секцио или нормално) 1500 лв.

# 4
  • Мнения: 452
честито!

# 5
# 6
  • Мнения: X
Ами не знам......за мен тези пари си заслужават, дадох 1000 за избор на екип за секцио и 300 за изследвания на бебето - заслужаваха си до последната стотинка!

# 7
  • Мнения: 2 660
Аз ходих вчера и ми казаха, че има повишение, но още нямат актуално обявени цени. Не знам от къде се взе точно цифрата 1500, може и да е вярна, може и да и слух. Но повишение ще има.

# 8
  • Мнения: 1 217
Ами не знам......за мен тези пари си заслужават, дадох 1000 за избор на екип за секцио и 300 за изследвания на бебето - заслужаваха си до последната стотинка!
Аз също съм на това мнение./не съм раждала в Токуда/.Ако имам парите що да не ги дам.

# 9
  • Мнения: 489
Чувам само добри отзиви за там, но наистина си е малко скъпичко!

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 9 688
запис

ще чакам някой с по-конкретно инфо, аз също ще раждам в токуда.

# 11
  • Мнения: 210
Все още се работи по старите цени доколкото разбрах днес...
Не са 1500 лв.
За нормално с талон от ЗК са 800 лв. за избор на екип, 200 лв. за пакет бебе, 150 лв.  за епидурално обезволяване... За секцио прибавете още 100 лв. за бебето...
Нито стотинка повече...  Т.е. от 1000 до 1300 лв.   Разбира се при дълъг престой или ако се налага нещо допълнително се плаща отделно... Инфото ми е от лекаря при когото съм на ЖК  Laughing  Той ми каза, че очаква цените да скочат с около 500 лв. но не е сигурен, защото решенията се взимат от други хора... Чакането на тия нови цени е доста изнервящо обаче  Sad

# 12
  • Мнения: 4 053
ми, тя, жена та виждам, че е родила,
да се включи с пресна информация  Grinning

# 13
  • Мнения: 682
Вчера бях в Токуда. Цените, които влизат в сила от 15 май(инфото е от жената на регистратурата) са : 1500 лв. , независимо дали раждането е по естествен път или секцио; неонатологичен пакет за бебето - 200 лв., ако раждането е естествено и 300 лв. при секцио.

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 9 688
А в тези 1500лв ще влиза ли епидурална при нормално раждане?
Питам защото доколкото помня преди разликата между нормално и секцио беше, че при нормално упойката не е включена в цената, а при секциото е включена.
Т.е колко ще излиза нормалното раждане сега:
1500 раждане+200 пакет за бебето? Или да добавя и 150 за епидурална? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт