С коя бременност качихте повече кг?

  • 3 100
  • 85
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 447
И аз с първата.
през първата качих 19 кг.
през втората качих12-13 не съм много сигурна

# 31
  • София
  • Мнения: 2 227
С втората.

# 32
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
С 1-вата качих 16кг.
през 2-рата - 10 кг. По време на втората се движех повече и мисля,че за това качих по-малко килограми.

# 33
  • Мнения: 80
През първата ми бременност качих 20 кг. втората 6 кг. Grinning Не мога да си го обесня защо? Не съм се ограничавала в яденето изобщо, не е и заради това че го имаше вече първото ми дете, пуснахме го на ясла и доста си почивах, докато първия път бях на работа до края на 7 месец, а работата ми е свързана с много, ама много движение Laughing Радвам се че така се получи сега, а и бебето беше над 4 кг. така че сега съм с 4 по малко от преди да забременея, но си влача още 6 от първата бременност Embarassed

# 34
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Гласувах с втората.

# 35
  • Мнения: 2 910
С втората.

# 36
  • Мнения: 523
Първия път 7 кг , а втория път само 5.

# 37
  • Мнения: 9 903
Еднакво ли се хранихте, спазвахте ли диети с 2-та, с една дума на какво се дълви качването на по -малко кг?

според мен - на повечето движение покрай първото дете. Няма толкова спокойствие, вглеждане в собствения корем и глезене Simple Smile
през първата бременност до края на шестия месец бях наддала 10 кг/до края 22/, а сега - 5.

# 38
  • Мнения: 1 671
С първата - 9 кг, с втората - 12 кг. Е, през втората бременност последните 4 месеца лежах  Wink.
Не съм спазвала диети.

# 39
  • Виена
  • Мнения: 725
И с двете качих по еднакво мнооого  Rolling Eyes.И аз бях чувала,че с втората бременност се качвало по-малко...Уви,мен не ме огря  Blush.

# 40
  • София
  • Мнения: 39 758
За сега с 1вата брем., но имам  все още малко време да трупна някое и друго килце.

# 41
  • Мнения: 799
Аз ще доразвия питането - при коя бременност свалихте по-лесно качените килограми - при първата или при втората?

# 42
  • Мнения: 4 753
Имах само една бременност и качих 16 кг, но все си мисля, че по-малко от толкова няма как да кача, защото не съм спирала да се движа през цялото време...

# 43
  • Мнения: 6 390
За сега с 1вата брем., но имам  все още малко време да трупна някое и друго килце.
и аз така  Mr. Green
1.вия път - 12кг
2.рия - .... ще видиме за сега има шанс да съм близко до 1.вия път

# 44
  • Варна
  • Мнения: 1 023
И с двете бременности, качих почти еднакви килограми. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт