С коя бременност качихте повече кг?

  • 3 093
  • 85
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 103
днеска в градинката всички майки с 2 деца твърдяха, че с 2-рата бременност са качили по малко истина ли е?
Аз не виждам логика.
Имам едно дете и не мога да преценя по мене Peace

# 1
  • Мнения: X
С първата качих повече, но стартовите килограми при втората бяха повече, отколкото при първата, та на финала свърших с едни и същи килограми.  Tired

# 2
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
С втората.

# 3
  • Мнения: 3 205
Качих едни и същи килограми и дввете бременности (отговорът липсва в анкетата)  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 417
И аз съм бременна за втори път и след няколко дена влизам в деветия месец.До сега съм качила 10 килограма,а при първата ми бременност бях качила 30 общо.До края на деветия сигурно ще сложа още едно две килца отгоре,така че разликата поне при мен е огромна.

# 5
  • Мнения: 5 103
Е добре де ама на какво се дължи това, че с 2-рата се качва по-малко, след резултата на 1-вата повече се внимава ли?

# 6
  • Мнения: 5 103
Качих едни и същи килограми и дввете бременности (отговорът липсва в анкетата)  Simple Smile
За тебе сложих сега гласувай моля Hug

# 7
  • Мнения: 959
И с двете бременности, качих почти еднакви килограми. И при двете, старта ми беше от 46кг. и завършиха 1- та 70кг.  2 -та 69кг.   Това е.
Според мен, много зависи дали ще има някакви бонуси  към бременността. Wink Grinning Аз, не съм имала и с двете, и то си пролича. Laughing

# 8
  • Мнения: 2 818
С първата 25, с втората 13....

# 9
  • Мнения: 5 103
Еднакво ли се хранихте, спазвахте ли диети с 2-та, с една дума на какво се дълви качването на по -малко кг?

# 10
  • Мнения: 363
Мен също ме вълнува този?не 4е сега съм бременна,но ....за другийа път Laughingсъс сина ми ка4их 20 кг,смятам 4е са много...4увала съм оба4е ,4е след 2рото дете по- трудно се сваляли кг.това разбира се е строго индивидуално....6те ми се с 2рото живот и здраве да са по малко

# 11
  • Мнения: 8 769
С втората качих по-малко, но останах по-дебела, затова гласувах с втора опция. Confused

# 12
  • Мнения: 2 531
Мирела дискриминирала си многодетните майки  Crossing Arms
А иначе по темата- с всяка следваща, за съжаление все повече! Хубавото е че си ги свалям после, иначе щях да се търкалям вече! Joy

# 13
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 С втората качих повече,а стартовите килограми с нея бяха по-малко. ooooh!

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
При мен наистина беше така-първата бременност качих 30кг , а втората 12  Peace

Общи условия

Активация на акаунт