за растеж на косата

  • 2 803
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 39
чувала съм че "себорал" стимулира растежа на косата. някои пробвал ли го е?

# 1
  • Мнения: 7 723
чувала съм че "себорал" стимулира растежа на косата. някои пробвал ли го е?
Себорал, а особено форте- то лекува пърхота и спира косопада.
Че дейста добре на косата- действа,
ама чак пък да стимулира растежа.... Thinking
Опитай с хининова вода, с подхранващи маски,
с ампули и т.н  Wink Hug

# 2
  • Мнения: 27 524
Пробвала съм. Не видях голям растеж.  Thinking Пробвай с чемерика, има я в билковите аптеки. Макара че и Себоралите са на тази основа  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 39
какво представлява тази чемерика? в смисъл пак нещо като лосион ли е или билка, която аз трябва да си приготвям?

# 4
  • София
  • Мнения: 5 289
И аз в момента ползвам Себорал Форте,но от сравнително скоро,за да дам впечатления.Хининова вода също съм ползвала , но не бях особено постоянна. ooooh!

# 5
  • Мнения: 27 524
какво представлява тази чемерика? в смисъл пак нещо като лосион ли е или билка, която аз трябва да си приготвям?

Билка. Отровна. Продават я в билковите аптеки, не е скъпа. Тя е за растеж основно. На пликчето си има рецепта как се приготвя, вари се с оцет и се маже с тампонче в корените на косата. После си миеш ръцете. Помага, аз съм доволна. И тук съм си донесла  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 7 723
И аз в момента ползвам Себорал Форте,но от сравнително скоро,за да дам впечатления.Хининова вода също съм ползвала , но не бях особено постоянна. ooooh!
Карч, това са мазила за коса  Peace
Така, като те гледам- май си ги мажеш по очите и устните...
все по- големи ти стават  ooooh! Crazy
...да не си се объркала нещо? Четеш ли листовките? Wink Joy Heart Eyes Hug

# 7
  • Мнения: 39
чувала съм че себорала помага, но не като си слагаш няколко пъти в седмицата както пише на опаковката, а по няколко пъти на ден. ще пробвам....

# 8
  • Мнения: 27 524
Пробвай, не вреди  Simple Smile Ползвала съм Себорал Форте, всеки ден по веднъж. Проблемът е, че с него ти се омазнява косата по-бързо. Ако слагаш няколко пъти дневно, ще трябва почти всеки ден да си я миеш  Rolling Eyes И друго знам - насилването растежа на косата я прави по-слаба  Confused

# 9
  • Мнения: 7 723
Пробвай, не вреди  Simple Smile Ползвала съм Себорал Форте, всеки ден по веднъж. Проблемът е, че с него ти се омазнява косата по-бързо. Ако слагаш няколко пъти дневно, ще трябва почти всеки ден да си я миеш  Rolling Eyes И друго знам - насилването растежа на косата я прави по-слаба  Confused
Как, бре Блонди? Thinking
Не се омазнява...нали е против пърхот точно ?  newsm78

# 10
  • Мнения: 27 524
Не се омазнява...нали е против пърхот точно ?  newsm78

Принципно има два вида пърхут - сух и мазен. Омазняването на скалпа само по себе си не е причината за пърхута. Аз имам суха коса. Всекидневното ползване на Себорал или чемерика я прави на клечки, тежка и мазна. Затова трябва да се ползва около два-три пъти седмично  Peace

# 11
  • Мнения: 7 723
Не се омазнява...нали е против пърхот точно ?  newsm78

Принципно има два вида пърхут - сух и мазен. Омазняването на скалпа само по себе си не е причината за пърхута. Аз имам суха коса. Всекидневното ползване на Себорал или чемерика я прави на клечки, тежка и мазна. Затова трябва да се ползва около два-три пъти седмично  Peace
Да, така е.
Пърхота, обаче сам по себе си задължително води
до омазняване на скалпа, както и задължително до косопад...
Мойта по принцип е мазна в корените.
Мия я през ден- два и позвам себорал само след баня.
(когато ползвах, де. В момента- не).
Косата не ми стана по- мазна от него.
И да- права си. Не бива всеки ден. То и на листовката си го пише.

Жани- Марти, няма смисъл от всекидневна употреба.
Ползвай го само след баня- тогава и порите в корените
са ти "отворени" и резултата ще е максимален  Wink Hug

# 12
  • Мнения: 39
благодаря за инфото. Simple Smile очаквах да порасне повечко от бременноста ама не Rolling Eyes

# 13
  • София
  • Мнения: 5 289
Карч, това са мазила за коса  Peace
Така, като те гледам- май си ги мажеш по очите и устните...
все по- големи ти стават  ooooh! Crazy
...да не си се объркала нещо? Четеш ли листовките? Wink Joy Heart Eyes Hug
Ти па на луда ли ме правиш,много добре знам,че са мазила за коса,нали ги ползвам.
Незнам да взема да си понамажа и ц.ц..е newsm78......
 Joy Joy Joy

# 14
  • Мнения: 7 723
благодаря за инфото. Simple Smile очаквах да порасне повечко от бременноста ама не Rolling Eyes
Най- много да ти се сгъсти, ама не се притеснявай- после ще почне и да ти пада  Crazy
Е, тогава вече със сигурност ще имаш нужда от Себорал  Wink Peace

...Незнам да взема да си понамажа и ц.ц..е newsm78......
 Joy Joy Joy
Пробвай. Peace
Само глей да не ти протече към гъзягата  Mr. Green Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт