Помогнете за датата на раждане

  • 3 620
  • 92
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 17 592
понеделник ми се струва по-удачно от неделя от чисто практични съображения за (потенциално) по-големия персонал в болниците. Това, обаче, не е никак сигурно. Общо взето, което й е по-симпатично... Все тая. Да са живи и здрави...

# 46
  • Мнения: 3 929
На мен 29 май ми харесва.

# 47
  • Мнения: 1 197


 Ако пуснеш тема и в колко часа да ти направят секциото ще е чудесно Party

 Какво значение има датата, не раждаме по предварително изготвен звезден хороскоп.Ако искаш да си гушкака децата скоро, нека секциото е по-ранна дата.Ако не, почивай още малко!

 Peace
Да найстина само за часа на раждането не е имало тема(ама не давайте такива идей,че знае ли се )  Peace.Какво значение има датата важно е всичко да мине добре.Не се втелявай чак толкова

# 48
  • Мнения: 340
Да беше попитал във форум Астрология  Twisted Evil  Crazy

Детето или ще избере датата самО, или в противен случай датата, която майката (родителите) изберат, е най-добрата... по-добре не се меси  Peace Ще стане каквото е писано

# 49
  • Мнения: 97
Аз съм на мнение, че датата е много важна и при положение, че има възможност да се избира, както е при планово секцио, защо да не се допитат до някой , който може би знаят нещо за дата или ден от седмицата. Аз например също ще раждам секцио и съм почнала да чета за деня от седмицата в който си роден- например неделя е много хубав ден- но не едва ли някой ще се съгласи в неделя да прави секцио. Така, че може да потърсите такава информация, аз не мога да пратя линк , че не съм мн в час с тези неща. Другото е, че може според зодията да се съобразите. И намислят си дата, а ако бебо тръгне по-рано това вече е божа работа и още по -добре, защото съм чела, че при секцио се променя кърмата на детето. Успех, че стана мн дълго и сигурно, някой ще  #2gunfire

# 50
  • Мнения: 1 447
На мнение съм ,че майката и бащата трябва да решат.Ние не сме хората на един му харесва една дата,на
друг друга.

# 51
  • Мнения: 337
21 май  Peace аз тогава родих малкото мъжле

# 52
  • София, България
  • Мнения: 5 596
айде и от мен един 21-ви за благозвучие  Mr. Green

# 53
  • Мнения: 4 496
За мен денят от седмицата е по-важен от самата дата. Четвъртък е хубав ден.

# 54
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Аз съм на мнение, че датата е много важна и при положение, че има възможност да се избира, както е при планово секцио, защо да не се допитат до някой , който може би знаят нещо за дата или ден от седмицата. Аз например също ще раждам секцио и съм почнала да чета за деня от седмицата в който си роден- например неделя е много хубав ден- но не едва ли някой ще се съгласи в неделя да прави секцио. Така, че може да потърсите такава информация, аз не мога да пратя линк , че не съм мн в час с тези неща. Другото е, че може според зодията да се съобразите. И намислят си дата, а ако бебо тръгне по-рано това вече е божа работа и още по -добре, защото съм чела, че при секцио се променя кърмата на детето. Успех, че стана мн дълго и сигурно, някой ще  #2gunfire
Аз също съм на това мнение. Щом може да се избира дата, защо да не. Неделя е много хубав ден. И ще е зодия близнаци.  Дъщеря ми е зодия близнаци и знам какви са артисти още от малки.  Joy
Моята дата е 27.05  Peace

# 55
  • Мнения: 3 695
Ако бях планирана за секцио, бих изчакала да тръгне раждането самО, и тогава да ме срежат. Трудно би се навил лекар на това неудобство за него, предполагам. Simple Smile
Ако трябваше сама да избера датата, щеше да е по-късно, защото всеки ден на бебето в утробата му е от полза (освен ако няма някакви проблеми с бебето) - консултация с доктор.
После бих се консултирала с таткото за датата, евентуално с някакви хороскопи и астрологични форуми, но не виждам никакъв смисъл от такава тема в този форум. Laughing
Накрая да дам и аз своя принос - 27 май.  Peace

# 56
  • София
  • Мнения: 5 079
21.05 - на тази дата е родена майка ми и е страхотна за р.д. Wink

# 57
  • Варна
  • Мнения: 4 969
На мен ми харесва 27 , ама тогава е моят термин та за това  Laughing

# 58
  • Мнения: 97
Ако бях планирана за секцио, бих изчакала да тръгне раждането самО, и тогава да ме срежат. Трудно би се навил лекар на това неудобство за него, предполагам. Simple Smile
Ако трябваше сама да избера датата, щеше да е по-късно, защото всеки ден на бебето в утробата му е от полза (освен ако няма някакви проблеми с бебето) - консултация с доктор.
После бих се консултирала с таткото за датата, евентуално с някакви хороскопи и астрологични форуми, но не виждам никакъв смисъл от такава тема в този форум. Laughing
Накрая да дам и аз своя принос - 27 май.  Peace
Това хич не е лоша идея - да се изчака раждането да тръгне само и тогава да те срежат, не се бях сетила, но дали въобще е възможно, като дойде време ще питам, защото мен ме е страх както бях писала и по-горе, че със секцио се променя кармата на детето. Друг е въпроса за секцио по мед причини, да уточня, че говоря за секцио по желание.

# 59
  • Мнения: 1 671
Аз съм родена  на 22.05. и съм пристрастна  Mr. Green. Важното е бебето да е наред и операцията да мине леко!

Общи условия

Активация на акаунт