Кърлеж!

  • 47 870
  • 92
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 980
Преди малко се върнахме от пирогов след изваждане на кърлеж на 3 годишната ми дъщеря.
За съжаление се разкъса и след 15 минути борба и дори местна упойка неможаха да извадят остатъка. Казаха ми след 2-3 дни да отидем пак, и най-вероятно мястото( зад ухото) ще е забрало заедно със чуждото тяло и тогава ще се извади.
Още ми е като кошмар от който искам да се събудя  Sad Sad
Самия кърлеж го изхвърлиха в кофата и казаха, че нямат практика да се дават за изследване

Последна редакция: сб, 13 юни 2009, 21:18 от х_diabet_mama

# 91
  • Мнения: 328
Оле милата  Cry,дано всичко е наред  Praynig Praynig Praynig,да кажеш как стоят нещата за напред Praynig.
А голям ли беше или малък
Сега като вида нещо черничко по Теди и се стряскав да не е пак Кърлеж  CryДано да няма такива гадини повече Praynig Praynig Praynig

# 92
zdraveite,predi 11-12 dni bqh sas semeistvoto si na gorata i o6te na tragvane v kolata mn me zasarbq krakyt,kogato go poglednah ima6e malko kryglo 4erveno petynce i po sredata ne6to kato rezki4ka no mn malka nqkolko milimetra,na6ite kazaha 4e ne e seriozno,no na 9q den tova petynce stana po golqmo,i prez cqloto vreme ne spira6e da syrbi,bqh v byrza pomo6t,tam ima6e ortoped koito kaza 4e e obyrnato kosym4e,i vapreki 4e mu kazah 4e se e poqvilo sled hodeneto na gorata dori ne me i poslu6a kaza 4e 6te mi cepne kraka i da go maja predi tova sas spirt,kogato otidoh v aptekata da si kupq,tam mi kazaha 4e na tova ne moga da mu sloja spirt,i mi dadoha mehlem4e,slojih si 3 pati ot nego i sled tova zapo4nah s revanol i taka ot v4era,vaprosa mi e vazmojno li e ako e karlej da nqmam simptomite i da nqmam temperatura,i vazmojno li e ako e karlej da se izvadi?mn me e strah,daite mi nqkakav savet!!!

Общи условия

Активация на акаунт