Чудните мостове

  • 15 130
  • 32
  •   2
Отговори
  • Мнения: 1 120
През почивните  дни заминаваме за Родопите и искаме да посетим това прекрасно място. Интересуваме как е пътя до там , онези 17 км след отбивката ? Стига ли се до горе с кола, че ще бъдем и с малко дете?
Знам , че си заслужава, но все пак скоро ходил ли е някой там?

# 1
  • У дома, при моето семейство
  • Мнения: 648
Ходихме през миналото лято, стига се до горе но пътят е тесен и обрасъл, има и доста дупки. Ние като ходихме имаше доста хора, семейства с малки деца и бебета, екскурзианти, групи. Има и две кръчмета където може да похапнете. Гледката си заслужава наистина.

# 2
  • Станимака
  • Мнения: 123
  Пътя все ще го издържите, пейзажа си заслужава Peace , но за спане базата е отвратителна. Ходихме миналото лято, малката беше на 6 м. голяма компания с три коли с предварителна уговорка за спане, когато отидохме и решиха да ни настанят, просто ви е бедна фантазията в каква мизерия, само ще кажа, че на някои прозорци вместо стъкла имаше черен найлон Shocked  Разгледахме и кръгом към близките села, занимаващи се със селски туризъм. Там изкарахме прекрасно, но няма да споменавам кое е селото да не прозвучи като реклама.

# 3
  • Мнения: 532
Пътят е нормален , като всички в България.Малко по-тесен е на горе , но се свиква.Като разгледате мостовете да не пропуснете да отидете в с.Забърдо да видите първото Виенско колело.И ние ще ходим там по празниците.Много е хубаво , вече не знам колко пъти съм ходила и пак ми се ходи.Приятна почивка!

# 4
  • Мнения: 1 120
Благодаря ви за отговорите момичета  bouquet
За спане сме си резервирали хотелче до язовир Въча.
Записвам си в програмата за посещения  и с. Забърдо  Grinning Надявам се на хубаво и слънчево време Laughing

# 5
  • Мнения: 3 447
Стига се с кола, да. За спането в Забърдо не знам как е, но можеш да спиш в Орехово, макар че е малко по-далече.

# 6
  • Мнения: 2 558
Къде точно се намира с.Забърдо? И друг въпрос - до Чудните мостове се стига с кола, правилно ли съм разбрала? Embarassed

# 7
  • Мнения: 3 447
Стига се с кола, да. За Забърдо тръгваш по същата отбивка, както за Чудните мостове (от пътя Пловдив - Смолян), след това пътят се разделя. Има табели, спокойно.

# 8
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Теоретично се стига с кола, да. Само че докато стигнем догоре - четири пъти щяха да ни ударят челно слизащи наолу. Видимост - никаква, дупки - огромни, чат-пат не е път - а сборище от дупки. Базата ужасна, ЕС направили парапетчета и затова сложили едни огромни табели колко много са направили. Да бяха оправили пътя - по-добре щеше да е.

Иначе е много красиво, да. Обаче просто не съм сигурна дали изобщо втори път ще се кача до там, май не си заслужава преживения ужас.

# 9
Zdr.na vsichki koito se interesuvat ot temata.Moga da podam savsem "prqsna" info.Predi 2 sedm. hodihme na malka ekskurzia v Roopite-Bachkovski manastir,Chudnite mostove,Krastova gora,Chepelare,Nac. observatoria na Rogen,Smolqn,Smilqn,Mogilica,Shiroka laka,Pamporovo,Asenovata kerpost.Imahme namerenie da posetim peshterite v raiona,no ne uspqhme.Patq do Chudnite mostove ne e tolkova losh!A tam e prekrasno!!!Zaslujava se da se vidi.Vsashnost men tova mqsto me vpechatli poveche otkolkoto krastova gora!A prirodata krai Smolqn e ocharovatelna!.mejdu drugoto goreshto vi preporachvam hotel "Agarta" v Chepelare!Za cenata na noshtuvkata predlaganite uslovia sa otlichni!

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Пътя до чудните мостове не е толкова лош,но гледката е невероятна Hug

# 11
  • Мнения: 856
Пътя до чудните мостове не е толкова лош,но гледката е невероятна Hug

Подкрепям! Миналата седмица бяхме там.

# 12
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Извинете, ама вие с танкове ли ходихте? Това е най-лошият път, който съм видяла досега в България. Тоест най-опасният. Честно казано, не можах въобще да се насладя на природното чудо, защото идвах на себе си от преживения ужас от качването дотам. Да не говорим, че по едно време направо се почудих дали няма да изтърся бебето някъде. Уж тръгнахме на приятна екскурзия, а си стана екстремен офроуд.

# 13
  • Мнения: 3 447
Извинете, ама вие с танкове ли ходихте? Това е най-лошият път, който съм видяла досега в България. Тоест най-опасният.
Значи малко си пътувала из България Simple Smile Път като път, в планината са такива.

# 14
  • Мнения: 856
Значи малко си пътувала из България Simple Smile Път като път, в планината са такива.
Взела си ми думите от устата  Grinning

Извинете, ама вие с танкове ли ходихте? Това е най-лошият път, който съм видяла досега в България. Тоест най-опасният.

Пробвай пътя до Сърница, до Лещен и Ковачевица или пък до Дяволския мост, но след като родиш! 

Сега се сещам, че може би не е лошо да има една темичка "Лошите пътища до известни туристически дестинации"

Общи условия

Активация на акаунт