Ленено олио на капсули.Дайте мниние.

  • 955
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
Чувала съм,че лененото олио на капсули било много ефикасно за диета.В аптеките го продават като флекс ойл,има българско ,швейцарско и други.Някой ползвал ли е от него и какво му е мнението.

# 1
  • Мнения: 4 678
Аз ползвам това и съм доволен Peace
http://www.silabg.com/en/product/detail/cid/13/id/214/page/2

# 2
  • Мнения: 73
Поци, дефинирай "доволен", моля
А една опаковка за 3 месеца ли стига(по мои изчисления 100 капсули по 1000 мг , по 1 на ден) ?
Пише фат бърнер, наистина ли лененото олио е фат бърнер?
Защото аз ям понякога ленено семе(почти всеки ден) и или не ми изгаря мазнините или не ям достатъчно Laughing
Пиеш ли рибено масло, или напълно го замества? Гледам, че е по на сметка да пиеш ленено Thinking
Оф, сори за многото въпроси  bouquet

# 3
  • Мнения: 4 678
Аз го пия по-3 капсули на ден ,при мен свършва бързо.Редувам ги с рибено масло  Peace
Един месец пия ленено ,друг- рибено Peace
Чак фет бърнър Wink
Но добре действа и спомага Peace
Не мога да ти кажа кое от всичките неща ми изгаря мазнините,защото аз пия много работи  bouquet

# 4
  • Варна
  • Мнения: 3 355

Но добре действа и спомага Peace


Съжалявам, че се намесвам- действа и спомага на какво ?
Чудя се кое е по-добре - да си меля брашно от семена , да пия капсули или пък ленено олио ?
Съвет от някой запознат ?

# 5
  • Мнения: 73
Е, Поци, ако знаеш с какво нетърпение следях за отговора ти   bouquet
Аз го пия по-3 капсули на ден ,при мен свършва бързо.
бързо, бързо, пак месец ще изкара, аз за това рибено масло давам толкова пари за 10 дена, мъжа ще ме изгони вече Laughing

Присила, мога само да кажа, че смлените семена (заради обвивката) са добри и за перисталтиката на червата, но то това всеки го знае сигурно. Може би в капсулите маслото е по-концентрирано и е обогатено все пак, така че би трябвало да е по-добър източник на омеги от олиото (може би).

Последна редакция: чт, 24 апр 2008, 11:20 от Лора_

# 6
  • Мнения: 4 678
Аз давам по 250 лв на месец за хранителни добавки,куфарите са ми в коридора Laughing

# 7
  • Мнения: 4 678

Но добре действа и спомага Peace


Съжалявам, че се намесвам- действа и спомага на какво ?
Чудя се кое е по-добре - да си меля брашно от семена , да пия капсули или пък ленено олио ?
Съвет от някой запознат ?

Искам да подчертая .че  ленено и рибено масло не ги вземам с основна цел-отслабване.За топени на мазнини вземам други неща Peace

-Подобрява състоянието на кръвоносните съдове след сърдечносъдови заболявания
-Действа благоприятно при високо кръвно налягане и нарушения на сърдечния ритъм
-Понижава нивото на холестерола и триглицеридите(понеже ям много месо при мен е задължително)
-Подпомага възстановяването при чернодробни заболявания
-Подобрява функционирането на мозъчната дейност и действа благоприятно при психични заболявания и депресии(затова пия по 3  Laughing)
-Подпомага правилното функциониране на щитовидната жлеза и хипофизата
-Противовъзпалително действие
-Действа благоприятно при възпаления и болки в ставите, артрит и др. ставни заболявания и контузии(тренирам много)
-Стимулира зарастването на рани и изграждането на костна тъкан
-Увеличава резистентността на организма към инфекциозни заболявания

  bouquetУспех  bouquet

# 8
  • Мнения: 73
Аз давам по 250 лв на месец за хранителни добавки,куфарите са ми в коридора Laughing
или припечелваш доста добре или имаш доста търпелива жена  hahaha
Искам да подчертая .че  ленено и рибено масло не ги вземам с основна цел-отслабване.За топени на мазнини вземам други неща Peace
направи ми впечатление, че е в категория фат бърнърс затова попитах Wink

# 9
  • Варна
  • Мнения: 3 355
Поци, Лора, мерси за бързия отговор  Peace

Поци, поне за три от изброените от теб неща ще ми свърши работа.

-Понижава нивото на холестерола и триглицеридите(понеже ям много месо при мен е задължително)
-Противовъзпалително действие
-Действа благоприятно при възпаления и болки в ставите, артрит и др. ставни заболявания и контузии(тренирам много)

  bouquetУспех  bouquet

От три месеца съм на Дюкан, ям основно месо, а отскоро се сдобих с болка в рамото, вследствие на някакви шипове във врата  Sad

Пък за това сигурно ми трябва още от както съм се родила :

-Подобрява функционирането на мозъчната дейност и действа благоприятно при психични заболявания и депресии(затова пия по 3  Laughing)

  bouquetУспех  bouquet

И все пак капсулите ли са за предпочитане ?
 И за жени количеството на ден трябва ли да е по-малко ?

# 10
  • Мнения: 4 678
Може и зелен чай на таблетки да пиеш.За жени по 2 Peace

# 11
  • Мнения: 1 531
аз съм ползувала пиноленова киселина и линолеична (омега-3). много се подтиска апетита. значимо бих казала. освен всички други позитивни ефекти на самите омега-3. мога да ти пусна линк. специално пинотинът има много мощен ефект като апетит супресор.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 3 355
Това не го разбрах, защото питах за лененото брашно / олио и то сериозно , но карай  Peace

Може и зелен чай на таблетки да пиеш.За жени по 2 Peace


В следствие на режима на който съм, мисля , че почнаха да ми липсват някои елементи и затова се опитвам да се ориентирам какво ще ми е полезно да приемам допълнително. А и не мога да тренирам в момента каквото и да е поради ред причини, макар че ми се иска.

Общи условия

Активация на акаунт