Подарък за лекар!

  • 6 700
  • 52
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 250
Пощади човека, за Бога! Не му подарявай нищо. Дай му плик с пари и не го мисли. Със сигурност е затрупан с всевъзможни непотребни изгъзици от благодарни пациенти, поне ти можеш да го пожалиш.
Няма да вземе пари, по-скоро ще се обиди. Най-лесно е да сложа паричките в плика и да му ги дам казвайки "Благодаря!". То точно в това е цялата работа, че е познат.
Ще мисля и след празниците ще видя.
Благодаря ви за съветите Simple Smile

# 31
  • Мнения: 1 352
Нали е готин - целуни го! Филми не гледаш ли Wink?

# 32
  • София
  • Мнения: 250
Нали е готин - целуни го! Филми не гледаш ли Wink?
Laughing готин и ерген

# 33
  • Мнения: 1 352
Ясна е работата, с подаръци няма да го впечатлиш. Действай да не те изпревари някоя друга благодарна пациентка Peace.
Успех Simple Smile.

# 34
  • София
  • Мнения: 250
Ясна е работата, с подаръци няма да го впечатлиш. Действай да не те изпревари някоя друга благодарна пациентка Peace.
Успех Simple Smile.
Laughing Laughing Laughing  Това се казва оригинален подарък

# 35
  • Мнения: 17 407
ПОщади човека и не му подарявай нищо, даже и пари! Wink

# 36
  • Мнения: 1 142
Здравей  и от мен.Като ти и стар познат ,някакво хоби няма ли си,за да се ориентираш какво да купиш.Щом е млад единствено се сещам за хубава картина ,но не пейзаж,а нещо по така.

# 37
  • София
  • Мнения: 250
Здравей  и от мен.Като ти и стар познат ,някакво хоби няма ли си,за да се ориентираш какво да купиш.Щом е млад единствено се сещам за хубава картина ,но не пейзаж,а нещо по така.
Знам, че харесва оперна музика, но аз нищо не разбирам от нея и може да направя някой гаф  newsm78
ПОщади човека и не му подарявай нищо, даже и пари! Wink
Няма милост, ще има подарък, пък  Laughing

# 38
  • Мнения: 17 407
Абе, някой по- горе даде идея да го пльоснеш в белия списък. От това по- голям подарък, не се сещам аз Mr. Green

# 39
  • София
  • Мнения: 250
Абе, някой по- горе даде идея да го пльоснеш в белия списък. От това по- голям подарък, не се сещам аз Mr. Green
Вече го имаше там и подкрепих мнението.
Обещавам като измисля, да ви кажа  Wink

# 40
  • Мнения: 2 759
Вече го имаше там и подкрепих мнението.
Обещавам като измисля, да ви кажа  Wink
                    Едни билетки за опера са нещо неособено ангажиращо, но мило. Ако няма с кого да отиде, ще ти дам мобилния си на лични  Blush.

# 41
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Peace


дори и да не са много е по-добре така отклкото бонбони и пиене , та то хубава бонбониера и марково питие струват около 50тина лева (и повече).... дам по-добре парички  Wink

# 42
  • Мнения: 139
Преди време и аз бях в същата ситуация и накрая купих стилен ръчен  часовник . Определено подаръка ми беше харесан ,защото и сега виждам ,че си го носи .

# 43
Самолетен билет с почивка някъде. Повярвай ми ще бъде много доволен.

# 44
  • Варна
  • Мнения: 932
Щом ти е достатъчно познат - пари със сигурност няма да приеме . Не всички лекари се радват на телефони hahaha  Но пък наистина някоя вещ , която да е стилна и да върши работа . Часовник е добра идея . Марков стетоскоп , ако разбира се , не е хирург или ортопед . Чанта за лаптоп или за документи . Щом харесва опера - трудно ще се избере посатновка , но някаква абонаментна карта например  . Иначе това , че лекарите не обичат бонбони , е лъжа  Peace

Общи условия

Активация на акаунт