3-та тема на чакащите

  • 61 691
  • 779
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 80
 Самира, поздравления и от моето семейство! Растете здрави и щастливи!  bouquet

# 766
  • Мнения: 35
Честито и от мен!!! Дерзайте напред.

# 767
  • Някъде в България
  • Мнения: 1 036
Честито, Самира! Много здраве и щастие ви желая!  bouquet

# 768
  • Пловдив
  • Мнения: 270
Благодаря ви на всички за хубавите пожелания  Hug, а на чакащите бързо да ги достигне и тях моята радост.

# 769
  • Мнения: 23
Честито и от мен  Самира. Пожелавам ви много щастие и безоблачни дни заедно.

# 770
  • София
  • Мнения: 215
Честито на всички нови мами (наистина сте много, което е чудесно)!   bouquet
Да сте живи и здрави всички, много радости с мъничетата, бърза адаптация на всички. Hug

# 771
  • Мнения: 142
Благодаря момичета , в събота бяхме при дечко , толково е спокойна и винаги усмихната,за трите ни срещи до сега нито веднъж не беше кисела.Тя ще е на мама слънчевото момиче.

# 772
  • Мнения: 1 325
Ох, момичета, завиждам ви Hug Искам и аз, отново....Сега са най-емоционалните и трепетни моменти, пък и още колко хубави ви чакат...Завиждам Ви Hug

# 773
  • Мнения: 262
Ох, момичета, завиждам ви Hug Искам и аз, отново....Сега са най-емоционалните и трепетни моменти, пък и още колко хубави ви чакат...Завиждам Ви Hug
newsm51

# 774
  • у дома
  • Мнения: 1 160
ЧЕСТИТО НА НОВИТЕ МАМИ!
Само хубави мигове занапред!
  bouquet  bouquet  bouquet

# 775
  • Мнения: 460
Официално се отписвам от темата на чакащите макар и с малко закъснение  Wink. Преди два дни се  прибрахме с  бебока вкъщи и сме мн щастливи  newsm44
Честито!!!!! Heart Eyes

# 776
  • Мнения: 142
Здравейте , при нас нещата се развиват меко казано с бясна скорост.В понеделник ни внесоха документите в съда , и днес ми звънаха за утре дело,но го отложихме за петък .Малко ми е притеснено.

# 777
  • Мнения: 83
и аз се отписвам от темата Grinning днес най -после  ни мина делото имам две седмици обратно броене!
На всички чакащи успех и вяра!От опит го казвам при това двоен! stork-boy stork-girl

# 778
  • София
  • Мнения: 787
и аз се отписвам от темата Grinning днес най -после  ни мина делото имам две седмици обратно броене!
На всички чакащи успех и вяра!От опит го казвам при това двоен! stork-boy stork-girl

Титаа  Hug

# 779
  • Мнения: 48
Здравейте и от мен! Много се колебаех дали да пиша - толкова хубави постове има преди моя, толкова много радост!  Все пак реших да споделя, дано не ви разваля настроението... Вписани сме в регистъра от две години. Не си мислете, че някой ни е потърсил... Обадих се преди около година в РДСП София-град, да "напомня" за нас. А те ни се смеят - не се шегувам! Питат за къде сме се разбързали... Сега подновихме документите си, променихме изискванията, не споменаваме произход... Но като че ли, надеждата си е отишла. Отношението, сякаш сме виновни и правим нещо лошо, откровения присмех, а и безкрайното чакане.... Всичко това е на път да ме откаже да се боря. Мога да имам деца, исках да осиновя - това лошо ли е? Не знам, чувствам се излъгана. Дали изобщо има смисъл да минавам през това и да чакам още две години, за да ни потърсят само за подновяване на документите? Чудех се, защо на кандидат - осиновителите не се разрешава да посещават деца по домовете? Навярно за да си останат там, непотърсени, нежелани и навършвайки пълнолетие, изритани на улицата? Момичета, безкрайно съм объркана....

Общи условия

Активация на акаунт