Дразните ли се от поведението на Катето Евро...

  • 4 616
  • 84
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: X
Не гледам Шоуто на Азис, но по написаното тук съдя, че няма и смисъл. Поведението на Катето Евро е твърде просташко. Едно е да имаш млад дух и съвсем друго да си вулгарен и твърде високомерен. Това, което видях във ВБ ми беше достатъчно-ние, селянките, както тя се изрази за всички неВип персони в Бг, все пак се предполага да сме и нейните фенове, но... без коментар повече. За мен тя е една пропаднала жена, пък било и акриса, много важно!

# 76
  • Мнения: 111
Катето Евро ме дразни много и то не от шоуто на Азис, а още с участието си във "ВИП Брадър", където лъсна на показ лицемерието и. За сметка на това е направила добри роли, особено в "Оркестър без име", но като човек явно не струва.

# 77
  • Мнения: 502
Катето Евро ме дразни много и то не от шоуто на Азис, а още с участието си във "ВИП Брадър", където лъсна на показ лицемерието и. За сметка на това е направила добри роли, особено в "Оркестър без име", но като човек явно не струва.
И на мен много ми падна в очите.

# 78
  • Мнения: 15 524

и на мен така. най-вече защото сама си вярва, че е някаква супер известна актриса, която всички трябва да познават и да боготворят.
не я познавам лично, но я засичам от време на време тук по магазините - е казвам ви няма такова отвратително, просташко и смешно поведение като нейното  ooooh! - крещи непрекъснато, говори като каруцар - абе какво да ви кажа - смешна е просто

# 79
  • Мнения: 329
Мога да кажа много думи за нея,но за жалост са от отрицателна страна....

# 80
  • Мнения: 2
На мен ми беше по-скоро симпатична допреди ББ. За жалост има тъжен залез.

# 81
  • Мнения: 106
Катето ми беше любимка. Винаги много съм я харесвала.
Това шоу не го гледам, но 2,3 пъти се пробвах от любопитство.
Там се изявява много лигаво, изглежда ми някак деградирала.

На същото мнение съм. Адски лигаво държание. Не понасям нито нея, Азис още по-малко и съответно не гледам "шоуто".

# 82
  • София
  • Мнения: 1 891
Не се дразня , безразлична ми е . Повече се вълнувам за световния мир .

# 83
  • Мнения: 2 229
Да!
И то не се дразня, ами ми е тъпо като я видя. Преди ми харесваше, не ми е била някаква любимка, но ми беше симпатична и готина. От оня Биг брадър насам... Sick Държи се лигаво и особено просташки, жалка стана. Sick

# 84
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 727
Мога да кажа много думи за нея,но за жалост са от отрицателна страна....
Кажи ни, моля!!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт