Писнало ли ви е от колежките на съпругът ви?

  • 11 893
  • 148
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 19
А говорила ли си с него по този проблем. Аз имах подобен проблем с моя приятел в началото на връзката ни. Всеки ден си приказваше поне по веднъж по телефона с една колежка и то не за работа естествено. Но му казах, че това въобще не ми е приятно да си говори или пие кафето с нея на работа но когато се прибере вкъщи го искам само за себе си. И той спря. По-късно даже се запознах с нея по случайност и не останах очарована от нея-просто не я харесвам като човек. А знам че се е опитвала май и да ни скара или нещо подобно. Но иначе съм сигурна че са нямали нищо с нея.  Та така май после тя ревнуваше от мен, защото аз престанах да се интересувам от нейната персона. Та моя съвет е просто да поприказваш с мъжа си откровено.
аз ги познавам всичките,но една само ме притеснява.Не съм ревнива,но когато сме излизали заедно(даже я е водил и вкъщи) усещам някакъв фалш в отношението и към мен.

# 46
В началото на брака ни работеше в една голяма фирма и имаше мн.жени, разбира се.Една от секретарките се беше научила да му звъни всяка сутрин да го буди за работа,да не се успи. #CrazyТърпях 1,2 пъти и като се разфучах ooooh!Край с буденето.Той има жена до себе си в леглото,тя да не е умряла.

# 47
  • Мнения: 5 468
Как...
Спираш го от работа веднага. Няма да работи, ще стои у вас и ще си е само твой Wink.

# 48
  • Linz
  • Мнения: 11 619
... усещам някакъв фалш в отношението и към мен.
Заради това ли е темата? ooooh! А ти защо си го слагаш на сърце?

# 49
  • Мнения: 19
... усещам някакъв фалш в отношението и към мен.
Заради това ли е темата? ooooh! А ти защо си го слагаш на сърце?
Оффффффф,ми дразни ме тая......За почти всичко него търси,и той тъпака тича......

# 50
  • Мнения: 28
E аз по принцип съм си ревнива, но само когато имам повод Simple Smile И според мен не беше нормално да си говорят толкова често по телефона при положение че работят на едно място. А на всичкото отгори и викаше мишка точно като на мен. За водене знам че не я е водил никъде най-малкото вкъщи защото не я харесвам, пък и нямаме кола. Но ако не си говорила наистина с мъжа си мисля , че е добре да си поговориш с него най-малкото, че тя не ти е приятна.

# 51
  • Мнения: 3 423
... усещам някакъв фалш в отношението и към мен.
Заради това ли е темата? ooooh! А ти защо си го слагаш на сърце?
Оффффффф,ми дразни ме тая......За почти всичко него търси,и той тъпака тича......
Абе, тъпака, може да му става от нея.
Разбира се, че ще тича, няма да го болят
топките, я. Не се притеснявай. Важното е
да не харчи много от семейния бюджет.

# 52
  • Мнения: 19
E аз по принцип съм си ревнива, но само когато имам повод Simple Smile И според мен не беше нормално да си говорят толкова често по телефона при положение че работят на едно място. А на всичкото отгори и викаше мишка точно като на мен. За водене знам че не я е водил никъде най-малкото вкъщи защото не я харесвам, пък и нямаме кола. Но ако не си говорила наистина с мъжа си мисля , че е добре да си поговориш с него най-малкото, че тя не ти е приятна.
Оооооо,говорила съм и то неведнъж,но той казва -тя ми е приятелка,трябва да и помогна.

# 53
  • Мнения: 19
... усещам някакъв фалш в отношението и към мен.
Заради това ли е темата? ooooh! А ти защо си го слагаш на сърце?
Оффффффф,ми дразни ме тая......За почти всичко него търси,и той тъпака тича......
Абе, тъпака, може да му става от нея.
Разбира се, че ще тича, няма да го болят
топките, я. Не се притеснявай. Важното е
да не харчи много от семейния бюджет.
Joy Joy Joy Става му от всички общо взето,все пак е мъж...........

# 54
  • Мнения: X
Само колеги има, милия. Дори с крайчеца на окото си не съм ги виждала ,ама те май и не били много за гледане Crazy

# 55
  • Мнения: 1 212
Joy Joy Joy Става му от всички общо взето,все пак е мъж...........

E, от всичко чак  Thinking тогава не бих се гордяла  Rolling Eyes

# 56
  • Варна
  • Мнения: 1 790
От едната ми беше писнало особено много. Ми писна ми да и чистя космите от наш'та кола бе!  Crossing Arms Кой к'во прави, нашия вози колежката насам-натам, до Метро да си купела незнам какво си... А аз с дете в количка - с градския транспорт.  Twisted Evil Ай ша му се невидеше. Озъбих се здраво. Сега поне косми не чистя.  Mr. Green

# 57
  • Мнения: 649
Между другото един приятел сподели с мен вчера, че негов приятел  миналата седмица е изневерил за първи път на жена си с колежка!!!! Били на командировка напили се и се събудили един до друг!!!! Какво толкова просто после му смачкай тъпата мутра и онова дето се дърви и вече няма да имате такива проблеми.

# 58
  • France
  • Мнения: 726
Какво значи приятелка?  newsm78 От такива приятелки по-далеч....че после да не пускаш тема в ДиС...

# 59
  • Мнения: 265
Уфф! Той твоят съпруг сигурно е като моя-много добър.Преди години,има няма 10,ама още помня,моят започна да закъснява след работа и то доста,до 12-1 часа. Все с колеги.Аз седя вкъщи ,защото дъщеря ни нямаше и две години.Нямахме баби наблизо,така че излизахме доста рядко и то все с детето.Веднъж идва по работа негов колега у дома.Поканих го да остане за вечеря и се разприказвахме и колегата по едно време изтърси;Абе как беше вчера "Шоуто на Слави".Нали ходихте с К./името на една колежка/.Мъжа ми се вцепени,настана неловко мъчание,каза само "ами добре".Колегата усети,че е сгафил нещо и набързо си тръгна.На мен всичко ми кипеше и просто не знаех какво да кажа.Седим и мълчим и той по едно време реши ,че трябва все пак да даде някакво обяснение."Ами той приятелят й я бил зарязал и тя,горката,нямало с кого да излиза и му се помолила да я води насам натам-на кафенце, на кръчма и така...
Казах му,че има време до сутринта да реши, дали ще продължава да разхожда"горката изоставена девойка" и да си събере багажа или остава с мен. Та така с времето нещата се уталожиха.Въпросната колежка си намери друг разводач, а моят мъж и сега твъди, че само съм си била въобразявала.Но от този случай до сега не е имало нищо,което да провокира ревност в мен.Дори бих казала, че сме сплотено и обичащо се семейство.
 Не мога да давам съвети.Но рано или късно ситуацията се изяснява по някакъв начин.Мъжът ми и сега работи с колежки, дори едната му е по-близка приятелка, но това не ме притеснява.Аз също я харесвам.Излизали сме с нея и мъжа й и си прекарах ме добре.

Общи условия

Активация на акаунт