Казвате ли?

  • 3 743
  • 70
  •   1
Отговори
Виждате човек на улицата с разкопчан цип... или с нацвъкана от врабче дреха... събеседникът ви на масата има салата по зъбите... колежката влачи лента тоалетна хартия на токчето на обувката... сцепен панталон на кофти място...  бримка на чорапогащника... Казвате ли им дори да са непознати хора?

# 1
  • Мнения: 1 883
Мдаааа. Принципно се старая да правя това , което бих искала да правят с мен .....

# 2
  • Berlin
  • Мнения: 11 254
на познат - да, ама на непознат ще ме е срам. Blush

# 3
  • Мнения: 3 447
Не. Има шанс човекът така и да не разбере, че ципът му е разкопчан и съответно да не се почувства конфузно. Ако му кажа, при всички положения ще се притесни.

# 4
  • Мнения: 5 940
Винаги казвам.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 176
Ако позната си е загащила бельото за полата ще й кажа.
На непознати не казвам нищо.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
На непознати не казвам,но на мои хора - винаги.

# 7
  • Мнения: 19
Смея да твърдя че съм доста контактен човек.Според съпругът ми даже си говоря с куцо,кьораво и сакато Laughing Да,казвала съм.Спирала съм непознат да му кажа че ципът на панталонът му е разкопчан,а реакцията му беше-Ми ти що гледаш там!!!! Joy

# 8
  • София
  • Мнения: 2 840
На познати - всичко.
На непознати - само това, което не би ги сконфузило.

# 9
  • Мнения: 2 401
Виждате човек на улицата с разкопчан цип... или с нацвъкана от врабче дреха... събеседникът ви на масата има салата по зъбите... колежката влачи лента тоалетна хартия на токчето на обувката... сцепен панталон на кофти място...  бримка на чорапогащника... Казвате ли им дори да са непознати хора?

Ти да не беше вчера до мен в двора на едно училище, когато видяхме нещо доста драстично?  Laughing ..и нищо не казахме.

# 10
  • Мнения: 516
Казвала съм на непозната жена с разкопчан цип на полата и на девойче в бял панталон, което явно ненадейно беше влязло в цикъл. Обикновено го правя възможно най дискретно и почти шепнешком. Ако изпадна в такава ситуация, предпочитам да ми кажат, отколкото целия град да се наслади на гледката.

# 11
  • Мнения: 42
На познати казвам. Ама на непознати - не! Откъде да знам какъв е човека и как ще реагира. Може да ме набие.

# 12
  • Мнения: 3 423
Ако видя мъж с разкопчан цип, го
питам познаваме ли се отнякъде?
Ако каже, че не се, му казвам, аре,
закопчай си ципа, не ме нервирай.

# 13
Цитат
Ти да не беше вчера до мен в двора на едно училище, когато видяхме нещо доста драстично?  Laughing ..и нищо не казахме.
Не съм била аз, ама я кажи какво сте видели, че съм любопитна  Laughing

# 14
  • Мнения: 2 448
На познат казвам, на непознат според ситуацията.Ако преценя, че е кофти за човека да си седи така , казвам, ако не е нещо толкова сконфузно си замълчавам

# 15
  • Мнения: 2 386
Не казвам, кеф ми е.  Mr. Green
Преди години казах на една майка, че раницата на детето и се влачи. Тя ми се скара, че ги зяпам и им държа сметка. ooooh! Та тъй.

# 16
  • София
  • Мнения: 7 097
Ако е познат/а мноо ясно. На непозната бих казала само при много драстични и брутални случаи от рода на пола, загащена в чорапогащника на излизане от тоалетната.

# 17
  • Мнения: 1 966
Ако е познат/а мноо ясно. На непозната бих казала само при много драстични и брутални случаи от рода на пола, загащена в чорапогащника на излизане от тоалетната.

И аз така  Peace

На приятели и познати, не може да не кажеш, гадно е...  newsm78

А на непознати трябва да е наистина драстичен случай, щото не знаеш как ще реагират... хора разни  #Crazy

Кое провокира питането ти? Кажи хайде  Thinking

# 18
  • Мнения: 93
И аз така на познат веднага ще му кажа,а на непознат зависи каква е ситуацията.Точно вчера в офиса при мен влезна една жена и ципа на панталона и беше разкопчан и се виждаха бикините и Joy,но не и казах защото имаше и доста други хора които не е видяха защото седна,затова не и и казах.
Незнам правилно или не постапих

# 19
Цитат
Кое провокира питането ти? Кажи хайде
Не нещо конкретно... Просто ми се е случвало. С непознати и аз не знам как да реагирам. Понякога виждам разкопчани чанти и от една страна искам да кажа, за да не станат жертва на джебчии, но от друга си мисля, че може така да си я носи и да ми се сепне и докато се начудя тя отмине. Казвам задължително, ако са паднали неща от детска количка и търча по майката да й върна нещата. На мен са ми казвали за отворен цип и умрях от срам, защото беше непознат мъж  Blush И друг случай за смъкнато горнище на бански... пак от мъж и пак сраааааам  Blush

# 20
  • Мнения: 189
Не мога да си представя, че има някой, който няма да каже на познат.
На непознати, според ситуацията. Понякога става конфузно малко. Веднъж реших да бъда добричка и със съзаклятническа усмивка, уведомих една жена, че си ходи с баджа на блузата ( понеже и на мен ми се беше случвало да мина през целия град с името ми и фирмата, където работя, забодени на видно място на гърдите ми), а тя ме погледна с толкова досада и ме светна, че участва в нещо си, което изисква носенето му. Оттогава премислям 3 пъти преди да се обадя.

# 21
  • Мнения: 1 058
На познат винаги бих казала, но на непознат се съмнявам.

# 22
# 23
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 819
Казвам. По причините, казани от Флор.

# 24
  • Мнения: 649
Да казвам винаги! Веднъж една жена беше размазала червилото си около устата и аз отидох и й казах, тя страшно ми благодари и на мен ми стана едно хубаво! На мен също са ми казвали, бях тръгнала с една блуза която има голям етикет отзад и понякога излиза и една жена дойде при мен каза ми и ми го прибра!

# 25
  • Мнения: 8 999
С непознати не разговарям, нито взимам бонбон, ако ми дават.

# 26
  • France
  • Мнения: 726
Зависи от ситуацията, но по принцип казвам, особено на жена. Веднъж, на плажа, на една майка, и се беше подал конеца на тампона, от банския. С жест й подсказах. Много ми благодари.

# 27
  • Мнения: 2 388
На познати - да. На непознати - зависи. Веднъж една жена буквално се опита да избяга от мен, защото ме помислила за "уличен дистрибутор", а аз исках да и кажа, че тениската и е наобратно.После ми благодари.

# 28
  • Мнения: 1 966

На мен са ми казвали за отворен цип и умрях от срам, защото беше непознат мъж  Blush И друг случай за смъкнато горнище на бански... пак от мъж и пак сраааааам  Blush



Да ама тези мъже са ти спестили сигурно един куп други погледи на хора, които са щели да се наслаждават на гледката /сеира/ и нямаше да ти кажат, а просто ще се подхилкват зад гърба ти  newsm78, така че погледни го от добрата страна  Grinning

# 29
  • 1st floor
  • Мнения: 9 103
Цитат
Ти да не беше вчера до мен в двора на едно училище, когато видяхме нещо доста драстично?  Laughing ..и нищо не казахме.
Не съм била аз, ама я кажи какво сте видели, че съм любопитна  Laughing
любопитните  станахме две Mr. Green

# 30
Цитат
а ама тези мъже са ти спестили сигурно един куп други погледи на хора, които са щели да се наслаждават на гледката /сеира/ и нямаше да ти кажат, а просто ще се подхилкват зад гърба ти  newsm78, така че погледни го от добрата страна 
Аааа, аз благодарих! Срам не срам, ама по-добре че ми казаха! Особено за банските  Laughing

# 31
  • Мнения: 1 966
Цитат
а ама тези мъже са ти спестили сигурно един куп други погледи на хора, които са щели да се наслаждават на гледката /сеира/ и нямаше да ти кажат, а просто ще се подхилкват зад гърба ти  newsm78, така че погледни го от добрата страна 
Аааа, аз благодарих! Срам не срам, ама по-добре че ми казаха! Особено за банските  Laughing

мда  Peace

# 32
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 819
С непознати не разговарям, нито взимам бонбон, ако ми дават.
Joy

# 33
  • Мнения: 2 759
С непознати не разговарям, нито взимам бонбон, ако ми дават.
                   Сигурно изглеждаш в училищна възраст, на мен ми предлагат кафе или нещо по-силно Mr. Green.
                   Аз уж казвам, обаче... Последния непознат ми се стори с нарочно разкопчан цип и не му казах. На последния познат не беше нещо, което можеше да се поправи и също не казах(-ме). Просто всички се държахме нормално, той сигурно се е светнал чак, когато е видял и вече е можел да направи нещо. Иначе казвам и помагам на непознати  Peace. Понякога и на мен ми се е налагало да търся помощ от непознати, ако не мога да се погледна.

# 34
  • Варна/UK
  • Мнения: 1 008
Онзи ден съм се разхождала с отворен цип...никой не ми каза нищо Embarassed Срам голям като се видях, ама щеше да ме е срам повече, ако непознат ми го беше казал.

# 35
  • Мнения: 2 759
...Онзи ден съм се разхождала с отворен цип...
                     На последния ми панталон явно ципа се отваря сам... И ми казаха няколко пъти познати и не толкова (но не и съвсем непознати)... Хич и не се смущавам - нали не съм толкова модерна, че да ходя без бельо.. Само вече се оглеждам по-честичко по витрините...

# 36
# 37
  • Мнения: 2
Правя оценка на ситуацията в момента опитвам се да преценя човека и казвам или не.
А и мисля че няма човек който да не се е срещал с този проблем с циповете и т.н.т.  ....

# 38
  • Мнения: 1 875
Преди известно време се мотах близо два часа с отпечатък от розово червило на бузата.
Никой не ми каза Rolling Eyes
Бях леко ядна, като се видях в къщи и тогава се запитах, аз щях ли да кажа на някоя жена, ако я видя целуната. Ама понеже ме беше яд, така и не си отговорих обективно Grinning
Абе щях да кажа Thinking

# 39
  • Мнения: 3 313
 Rolling Eyes  на познат 6те кажа

# 40
  • Мнения: 1 447
Само на познат ще кажа на непознатия ще ми е неудобно

# 41
  • варна
  • Мнения: 1 830
Е, на познат ще кажа със сигурност, ама на непознат - НЕ Crossing Arms

# 42
  • Мнения: 919
Да,винаги казвам. Peace

# 43
  • София
  • Мнения: 6 743
Понякога казвам, понякога не....Много зависи от самата ситуация!
Аз бих искала някой да ми каже  Peace

# 44
  • Мнения: 919
Веднъж на една мадама и падна колана от кръста,без да усети Joy Joy Joy
Мъжо ходи да я гони ,за да и го даде,а тя умря от срам. hahaha

# 45
  • София
  • Мнения: 521
Не. Има шанс човекът така и да не разбере, че ципът му е разкопчан и съответно да не се почувства конфузно. Ако му кажа, при всички положения ще се притесни.
Simple Smile

# 46
  • София
  • Мнения: 289
Казвам само на близки за мен хора.
На непознати - не.
Не ми пречат, нито ме притесняват.
Може пък нарочно някой така да си ходи. /с разкопчан цип например/  Какво да му кажа ?

# 47
  • Мнения: 620
И аз на познати ще кажа без всякакво притеснение.Но на случаен човек едва ли.
На младини го правех понякога,но сега ми се струва,че ще ме вземат за луда newsm78 Joy

# 48
  • Мнения: 919
Може пък нарочно някой така да си ходи. /с разкопчан цип например/  Какво да му кажа ?
Ааааааа,ама чакайте сега!Аз имах предвид ако е жена,да и кажа.Ако е мъж естествено че няма да му кажа,че му е разкопчан ципа! Joy Joy Joy Joy Joy

# 49
  • Мнения: 4 733
колежката влачи лента тоалетна хартия на токчето на обувката...
Умирам да видя шефа така. Със сигурност ще му кажа с огромно удоволствие Mr. Green
Иначе казвам ако видя че пиле е наакало някого по косата или че дюкяна е разкопчан. Бих искала и на мен да ми казват, че да не се разхождам като кукумицин.

# 50
  • София
  • Мнения: 289
Може пък нарочно някой така да си ходи. /с разкопчан цип например/  Какво да му кажа ?
Ааааааа,ама чакайте сега!Аз имах предвид ако е жена,да и кажа.Ако е мъж естествено че няма да му кажа,че му е разкопчан ципа! Joy Joy Joy Joy Joy

Виждате човек на улицата с разкопчан цип...

Не се оправдавай.  Wink Не пише, че става въпрос за жена.

# 51
  • Мнения: 367
Да,ако е мине  достатъчно близо до мен!
Сетих се нещо по темета Joy Преди 10-12 години си стоя на една спирка.Пристига автобус,едно момиче тича да го хване,през това време нещо й се смъква по краката #Crazy и що е то???? newsm78 Бикините й!!!!!!!Забързана само си разтърси качетата,едно по едно,да се освободи от спъващият капан и славно се качи в автобуса(успя newsm62 ),той отпътува,а бикините останаха самотни на спирката,пред изумения поглед,на всички които останахме там rotfImbo rotfImao Joy hahaha

# 52
  • Мнения: 163
Да, казвам и бих искала и на мен да ми казват, ако нещо не е както трябва.

# 53
  • Мнения: 186
Казвам всичко-на всички.

# 54
  • Мнения: 27 524
Казвам. Винаги. Макар че невинаги реагират адекватно - т.е. с усмивка и самоирония, както всеки некомплексиран човек би го сторил   Simple Smile

# 55
  • Мнения: 2 849
Много рядко казвам ,според случая .

# 56
  • София
  • Мнения: 2 425
Казвам. Винаги. Макар че невинаги реагират адекватно - т.е. с усмивка и самоирония, както всеки некомплексиран човек би го сторил   Simple Smile

и аз винаги казвам. Гледам да не излагам хората - казвам им тактично. Повечето реагират положително,  само някоис е дървят, ама аз съм перде и не ми дреме.....

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Някога казвам, някога не. Вчера в автобуса видях девойка с обърната на обратно блузка. Не си личеше много, аз първо видях етикетчето да се ветрее, слет това забелязах шевовете. Момичето беше толкова красиво, че сигурна съм никой не би обърнал внимание на обрътната булзка  Grinning

# 58
  • Мнения: 224
Не си личеше много, аз първо видях етикетчето да се ветрее, слет това забелязах шевовете.
Да,ако е мине  достатъчно близо до мен!
Сетих се нещо по темета Joy Преди 10-12 години си стоя на една спирка.Пристига автобус,едно момиче тича да го хване,през това време нещо й се смъква по краката #Crazy и що е то???? newsm78 Бикините й!!!!!!!Забързана само си разтърси качетата,едно по едно,да се освободи от спъващият капан и славно се качи в автобуса(успя newsm62 ),той отпътува,а бикините останаха самотни на спирката,пред изумения поглед,на всички които останахме там rotfImbo rotfImao Joy hahaha
колежката влачи лента тоалетна хартия на токчето на обувката...
Умирам да видя шефа така. Със сигурност ще му кажа с огромно удоволствие Mr. Green

Joy Joy Joy Joyдоста се посмях . Аз казвам на познати  винаги  Peace ,на непознати преценям ситуацията на място .

# 59
  • Мнения: 17 546
Казвам. Няма значение познат или непознат. Какво, да гледам и аз сеир и да се подхилквам отстрани, та да видя конфуза на човека като се усети, че нещо не е наред!? Бих искала и на мен да ми кажат, ако има нещо подобно.

# 60
  • Мнения: 67
казвам винаги, без да се притеснявам Peace

# 61
  • София
  • Мнения: 1 124
Мда

# 62
  • Мнения: 2 152
Тва за бикините ме изуми Shocked
Как така ще й паднат - лелеее

Казвам винаги, на непознати само не мога Blush

# 63
  • Мнения: 5 370
Тва за бикините ме изуми Shocked
Как така ще й паднат - лелеее

Казвам винаги, на непознати само не мога Blush

Кръци, едновремешните гащи/бикини бяха с едни, хм, ластици, дето като каже "швят'-и гащата заминава. Случвало ми се е да си презавързвам ластика, вадиш го от едни дупчици и стягаш на възел.
Сега, с безшевното бельо си е друго.
Иначе на мене ми е казвал колега, с когото се имаме, за леееко недозатворения ми цип. Дип че ходя с черни бикини. Whistling Whistling

# 64
  • Мнения: 210
Зависи от човека.
Ако ми се гледа сеир си мълча.Особедно ме кефи когато това се случи с някоя кифла дето се прави на кроасан.

# 65
  • Мнения: 9 865
Има случаи, в които не казвам.

# 66
  • Мнения: 1 364
На познати - всичко.
На непознати - само това, което не би ги сконфузило.

и аз така

# 67
  • varna
  • Мнения: 676
Ще им кажа без да ми мигне окото.За тяхно добро е все пак. smile3503

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
На познат ще кажа, да, но на непознат не  Naughty

# 69
  • Мнения: 750
Не. Има шанс човекът така и да не разбере, че ципът му е разкопчан и съответно да не се почувства конфузно. Ако му кажа, при всички положения ще се притесни.
Не е верно! Naughty
Скоро на Витошка мъж ми каза,да си закопчея ципчето на дънките.....а аз си пушех и чаках приятелката ми!
Благодарих му....и дваата се разсмяхме а той ми намигна закачливо!
Благодарна съм му,че ми каза отколкото сто човека да ме бяха видели а аз да не знам! Wink

По темата-да,казвамВсичко си казвам и се радвам и на мен да ми казват такива неща а не да ми ги спестяват!

Последна редакция: ср, 30 апр 2008, 17:13 от .ДЖЕЙН.

# 70
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Да , казвам го по възможно най дискретния начин

Общи условия

Активация на акаунт