От НОИ преведоха ли паричките за мамите?

  • 1 272
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 94
здравейте и от мен..  Flutter

абе за тез пари.. виждам в сайта на НОИ, че шефа е превел осигуровките за март.. ( моя болничен е от 02.04., демек 6 месеца назад са ми 10,11,12-2007г. и 1,2,3 - 2008г.

обаче липсват данни за преведени паричкии... чудно ми е кога мога да ги чакам най-рано ?? края на април ли или до средата на май? и те първо за октомври ли ще ми преведат или как ?

мерси предварително за инфото!  Hug

# 16
  • Мнения: 2 131
здравейте и от мен..  Flutter

абе за тез пари.. виждам в сайта на НОИ, че шефа е превел осигуровките за март.. ( моя болничен е от 02.04., демек 6 месеца назад са ми 10,11,12-2007г. и 1,2,3 - 2008г.

обаче липсват данни за преведени паричкии... чудно ми е кога мога да ги чакам най-рано ?? края на април ли или до средата на май? и те първо за октомври ли ще ми преведат или как ?

мерси предварително за инфото!  Hug

Не разбрах! Ти си излязла на 2 април в 45-дневния болничен преди раждане, така ли? Ако е така, какви пари за октомври?! Ако през октомври не си била в болнични, а на работа, не чакай пари от НОИ!!! Ще ти преведат за април и това ще стане след като шефът ти пусне осигуровките за април.

# 17
  • Мнения: 94
ех, villiana,

то много сложно бе! значи ще ми превеждат за април и нататък, на база 6те месеца отпреди датата на болничния!  #Cussing out
и те наште шматки към края на май ще преведат за април и аз в средата на юни чак парите за април...  #2gunfire

а вярно ли е, че 1вия болничен бил за периода 45 дни до термина??? сега тва ми казаха и се пуля дали е вярно? #Crazy Rolling Eyes Shocked Shocked Shocked

# 18
  • Мнения: 3 634
а вярно ли е, че 1вия болничен бил за периода 45 дни до термина??? сега тва ми казаха и се пуля дали е вярно? #Crazy Rolling Eyes Shocked Shocked Shocked

Ако правилно разбирам въпроса ти, да вярно е. Ако парите за април ти дойдат през юни според мен си от печалившите. На моя приятлка октомврийските дойдоха през февруари.  Sick

# 19
  • Мнения: 2 131
а вярно ли е, че 1вия болничен бил за периода 45 дни до термина??? сега тва ми казаха и се пуля дали е вярно? #Crazy Rolling Eyes Shocked Shocked Shocked

Ако правилно разбирам въпроса ти, да вярно е. Ако парите за април ти дойдат през юни според мен си от печалившите. На моя приятлка октомврийските дойдоха през февруари.  Sick
Аз миналата година майските си ги получих през септември, така че нищо вече не може да ме учуди.

Общи условия

Активация на акаунт