Сладкарски бои?

  • 7 361
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 111
Здравейте, имате ли представа къде в София продават сладкарски бои? Имам предвид бои, с които може да се боядисва захарно тесто, глазура, сладки, кремове и т.н.
Благодаря предварително за отговорите!   bouquet

# 1
  • Мнения: 18
От друга тема попаднах на информацията,не съм посещавала този магазин, но пък дано съм ти полезна-
ул."Три уши". Намира зад спирката на Съдебна палата. Магазинчето е малко и пише Подправки,чай,билки.

# 2
  • Мнения: 111
Благодаря!    bouquet
Ще го посетя.

# 3
  • Мнения: 21
В магазини 345 има сладкарска боя на прах. Една опаковка струва около 0.60 лв. и цветовете са 4 - червено, зелено, жълто и лилаво.

# 4
  • Мнения: 679
От друга тема попаднах на информацията,не съм посещавала този магазин, но пък дано съм ти полезна-
ул."Три уши". Намира зад спирката на Съдебна палата. Магазинчето е малко и пише Подправки,чай,билки.
И аз там явно съм чела /в другата тема/  Mr. Green, взех си боя на прах - червена и жълта /по 1 лв./, имаше и др. цветове, не помня какви точно. Също си взех и течна /зелена и синя - по 2 лв. шишенцето/ От течната имаше още жълта, чернена, оранжева, лилава, май тези  newsm78

# 5
  • Мнения: 189
А в Стара Загора някой да знае къде има? Убих се да обикалям и само ми се чудят като питам по магазините и никъде не намерих..  Sad А толкова исках да си украся сладките и меденките с цветна глазура....  Close
Някой ако се сеща да свирка  Whistling Simple Smile

# 6
  • Мнения: 1 505
jana_ провери в метро.Аз моите сладки си ги украсих с боя за яйца,на която пише,че става за сладкарски изделия.

Общи условия

Активация на акаунт