Кой гледа детето ви,когато е болно и не е на градина?

  • 3 697
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 897
Обикновенно аз-излизам в болнични.
Понякога се налага и някоя от бабите да ползва отпуска за ден-два.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 679
Аз си я гледам, ползвам болничен.

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Аз я гледам, когато и колкото трябва, поняяякога мъжът ми си остава вкъщи.

# 18
  • Мнения: 2 028
аз го гледам и просто  се принудих да започна да работя отвкъщи...

# 19
  • Мнения: 3 500
Ами взимам си болничен и я гледам аз, ако не е нещо сериозно и ако не мога да отсъствам я оставяме при една близка, която живее над нас и моника я обожава за няколко часа до обяд, а после мъжа ми се прибира и си я взима.

# 20
  • Мнения: 2 090
Аз го гледам,но все още не съм на работа.Когато започна ще мога да разчитам и на майка ми,ако се наложи.

# 21
  • Мнения: 5 393
През повечето време ,когато е болен го гледам аз. Ако се падне някой ден майка ми да е почивка, го оставям при нея, но най-често си стоим двамата вкъщи. Работя за себе си, и не ми е проблем да отсъствам, но е неприятно-натрупва се страшно много работа, отлагам ангажименти, но......няма начин.

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Аз си я гледам работата ми позволява да си взимам болнични когато се наложи.

# 23
  • Мнения: 2 407
Аз или мъжът ми.

# 24
  • София
  • Мнения: 18 679
Ники боледува много рядко, но за сметка на това продължително. Сопол и кашлица може да влачи по две седмици, макар че иначе нищо му няма и си дивее. Но аз сополив или с остатъчна кашлица при децата не го пускам Naughty Така че обикновено прецедираме по следния начин - в началото, докато е зле - 2-3 дни, аз си го гледам, защото така и така не съм работоспособна, ако знам, че е зле. После викам майка ми от Плевен и тя седи с него вкъщи още десетина дни, докато е напълно здрав Peace Ако мама не беше пенсионерка, бих ползвала детегледачка, но твърдо не бих го пуснала на градина, докато още има секрети...

# 25
  • Мнения: X
Аз, за щастие каката боледува рядко, с две ще видим как ще е занапред. Ако трябва да отсъствам над две седмици и състоянието на детето позволява, си остава мъжът ми, баби и така.

# 26
  • Мнения: 1 447
Аз я гледам,но при нас не е проблем защото съм в майчинство заради бебо

# 27
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Аз, когато нямам спешен срок за спазване - тогава мъжът ми или баща ми, а най-често се редуваме всеки по един ден.

# 28
  • София
  • Мнения: 39 759
Аз я гледам. Вече не работя, но когато работех имах възможност да отсъствам и да работя от дома. Когато ми е било напечено в офиса мъж ми остава за ден у дома, или водя Дияна с мен в офиса.

# 29
  • Мнения: 1 044
Желая ти от все сърце детето да се окаже от тези, неболедуващите деца. Иначе лошо ти се пише. Аз съм през седмица в болнични. В началото проблеми нямаше, но постепенно на колегите им писна на вършат моята работа и започнаха да мрънкат. Шефката веднъж и юмуруци размахва. Понякога свекърът ми идва и помага, но иначе няма кой.

Общи условия

Активация на акаунт