Кой гледа детето ви,когато е болно и не е на градина?

  • 3 696
  • 56
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 10 789

Не знам защо мъжете никога не излизат в болничен, за да гледат болно дете.

Моят излиза.  Wink

# 46
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз и мъжът ми, а бабите ги ангажираме да гледат здравото дете, по този начин ги отделяме да не се зарази другият.

# 47
  • Мнения: 5 577
аз го гледам, само аз излизам болничен. предпочитам, защото мъжа ми взема 8 пъти по-голяма заплата, и по-добре да е на работа. при мен е все едно кажи речи

# 48
  • Мнения: 446
Родителите ми се грижат за него. Ако е много сериозно аз си взимам болничен.

# 49
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813
 Аз.Няма кой друг за съжаление.

# 50
  • Мнения: 48
Основно аз си я гледам, взимам болнични.А понякога разчитаме и на бабите,но рядко защото  и те работят.

# 51
  • Мнения: 136
В 99% от случаите е майката, разбира се

# 52
  • Мнения: 1 364
Аз  я гледам, ползвам болничен.

# 53
  • Мнения: 1 234
В острата фаза го гледам винаги аз, обикновено ползвам отпуск, защото процедурата по болнични е по-тежка, трябва да се разхождам с моя картон и с неговия, а като е болен, това е последното което мисля да направя. Във фазата на доизлекуване на кашлица например или лека хрема - се включват бабите, която има възмжност, едната е от друг град, но се оправяме, когато се наложи.

# 54
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Майка ми!

# 55
  • Мнения: 1 420
По принцип работата ми е такава, че трудно мога да отсъствам повече от 2 дни. По принцип мъжът ми гледа малката, когато е по-сериозно болна.

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Гледаме я основно аз, майка ми и мъжа ми. Много е трудно ако нямаш на кого да разчиташ. Дори най-разбрания работодател понякога не разбира как така точно си се върнала от борнични и се налага пак да ползваш такива.
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт