Предизвикване на раждане

  • 2 449
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 516
Благодаря на всички ви! Дано скоро да имаме добри новини!

# 16
  • Мнения: 610
На мен също ми предизвикваха раждането с окситоцин.1вата сиситема не подейства-аз имах контракциите но не и разкритие.При 2та система от сутринта в 8ч. да 12нямаше резултат пак същото и решиха да ми спуката водите.Всичко приключи в 20.15часа с едно 3.700кг бебе,беше много болезнено,но и резултата беше разкошен.Успех на причтелката ти и да се похвали с бебчето.  Praynig Peace

# 17
  • Мнения: 1 008
Дано добрите новини дойдат по-скоро!

# 18
  • Мнения: 4 335
Дано вси4ко бьде наред и по скоро да се похвалите с хубавата новина Praynig

# 19
  • София
  • Мнения: 2 296
Кураж и сили пожелавам на приятелката ти.
Аз родих втория път с индукция,защото пъпната връв се беше
омотала около гушката и под мишниците на бебо.
Тя го дърпа,той не може да слезе надолу и да задейства същинското
раждане,и така-3 дни.Лошотое,че не се виждаше проблема на ехограф.
Накрая ми дадоха едно хапче,половинката изпих в 4ч.сутринта,другата половинка ми я сложиха вагинално,
след като ми спукаха мехура.И от там вече всичко мина по мед и масло.
Бебо се роди за няма и 2 часа,с 2-3 напъна.

Стискам палци всичко да мине лесно и бързо! Peace

# 20
  • Мнения: 1 428
Дано роди бързо приятелката ти.Ще стискам палци.

# 21
  • Мнения: 2 035
Radostche, и аз бях така. Лежах 6 дни преди да родя, като два от които бях на системи.
Първия ден от системата нямах никакъв ефект стоях с нея от 10-18 ч. и ни контракции, ни разкритие - нищо...
Но вечерта от 23 ч. ме почнаха болезнени контракции през 7 мин. и така до сутринта / на прегледа имах само 1,5 см. разкритие/
Новата система ми я сложиха 7 и родих в 13:20 часа една малка принцеска Heart Eyes

Тъй че успокой бъдещото мамче, кажи й че краят му се вижда и скоро я очаква най великия и приказен момент в живота и! Успех!   bouquet

Последна редакция: пт, 25 апр 2008, 01:33 от val_stef

# 22
  • Мнения: 3 929
Пожелавам й скорошно и леко раждане! Вижда му се краят! Да гушка здраво бебче!

# 23
  • Мнения: 1 516
Звъннах й преди малко, обаче телефона е изключен. Дано това да е добър знак  Praynig

# 24
  • Мнения: 1 671
 Praynig Praynig Praynig
Чакаме добри новини! Hug

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 10 336
Звъннах й преди малко, обаче телефона е изключен. Дано това да е добър знак  Praynig

Дано всичко е наред.Аз като раждах също си изключих телефона понеже е ужасно доакто те боли и да ти звънят през 5 мин., но си представям какво им е било на всички които чакат от вън.Ще чакаме да се похвалиш с хубавата новина най-скоро време  Hug

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 180
 Praynig Praynig Praynig  Дано скоро има радостна вест.

И при мен системата не помогна. Бебето беше много голямо и се наложи операция.

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
на мен ми предизвикаха раждането с една таблетка,която се поставя вагинално Сложиха ми я и след 30мин започнаха болките-след 3 часа бях родила  Peace
Успех и скоро да съобщите радостната новина  Hug

# 28
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
На с-ма и 1/2 бах родила Laughing
Чакаме добрата новина Praynig

# 29
  • Мнения: 1 516
Снощи към 9 часа на бял свят се е появил Павел - 3.400 , 50 см. С майката са добре. Скоро ще се видят с малкия юнак, за да започнат с кърменето  ...

Общи условия

Активация на акаунт