Отговори
# 15
  • Мнения: 54
Моят е още малък за големи изцепки, но първата му думичка ( на около 4 месеца ) беше дуда  Blush

# 16
  • Linz
  • Мнения: 11 619
О, много пъти са ме излагали... правили са коментари на висок глас пред хората "Това баба Яга/Торбалан ли е?" или "Тая е гьозна"... Преди 2-3 год. веднъж се надвикваха с "Е*и му майката" (за първи път чувах псувня от тях и не можех да ги накарам да млъкнат), един човек ги попита къде са го научили това и отговорът беше "в детската градина"... Когато бях бременна с второто, голямото където и да отидеше- магазин, заведение, автобус... с влизането се представяше на висок глас "Аз съм кака Сани"... Много случки сме имали, добре, че поотраснаха вече и излагането намаля Simple Smile

# 17
  • Мнения: 476
Мисля, че съм го разказвала вече.
Брат ми се разхожда с племеницата ми и се разминават с един китаец, а тя сочи с пръст и с пълен глас крещи: Тати, тати, виж Джеки Чан.

# 18
Aз все още си нямам малки човечета,но майка ми е разказвала как ,когато съм била малка съм спирала симпатични мъже по улицата и съм ги питала на висок глас ,дали искат да ми станат ТАТКО,тъй като моят баща е починал ,когато съм била на 3г. Не ми се мисли как се е чувствала мама,хем срам,хем мъка....децата са много опасни,понякога... yes

# 19
  • Монтана
  • Мнения: 220
Баткото не можеше да казва като малък думата кроасан.Влизаме с него в магазина и той започва да вика:'Мамо,мамо,искам да ми купиш-курасанка.  Embarassed

# 20
  • на брега на реката
  • Мнения: 141
Ще се включа и аз, макар че моята случка е от преди 17-18 години.Чакаме пред лекарския кабинет с малкия, той е около две годишен, пълно е с майки с малки деца. Влиза циганка с малко дете и той с всичка сила се провиква : Мамо! Виж циганче, и майка му циганка! Потънах в земята от срам. Embarassed

# 21
  • Мнения: 448
Моя още не ме е карал да потъна в земята от срам  Embarassed но никога не е късно да станеш за резил  Mr. Green

Сещам се една случка, която ми е разказвала моята баба за майка ми.Мама била 1-2 клас и казала, че в училището еди кой си ден искат да занесат ФАКЛА.Прави баба факлата и в уречения ден отиват в училището.Влизат в двора и баба ми вижда, че другите деца носят вестници, хартии...Оказало се, че им искали вторични суровини.А баба ми разказва:"Умрях от срам  Embarassed Децата носят вестници, а ние с тази факла ще ги палиме ли що ли  newsm78 "

# 22
  • Мнения: 103
И моята сладурка прави изцепки разни. Минаваме веднъж покрай автобусна спирка, пълна с народ. И, естествено, точно там й скимна да ме попита на висок глас: "Мамо, тате защо пишка наобратно?" Аз: "после ще ти обясня". Но тя не спира да ме пита и накрая наби спирачки, скръсти ръце и на всеослушание заяви, че няма да тръгне докато не й кажа защо тати пишка наобратно. Хората на спирката изпопадаха от смях, а аз - от срам.
Също на госпожата в градината една сутрин се обясни (по повод, че аз говорех с г-жата нещо за пишкането на малката), че нейният тати имал дълга дуда и пишкал с нея.  Embarassed
Изобщо голявм интерес към мъжката анатомия проявява, ама предполагам, че е нормално

# 23
  • Мнения: 220
Сладърана  Laughing, интересно и е и на нея  Party

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Моя още е малък да ме излага /пък и момченцата нали по късно.../, ама дъщерята на една приятелка е на 3 год., че сядаме с нея да пием икафе а дъщеря и щъка наоколо и събира от масите рекламните брошури, едни такива изправени като триъгълници, хартиени, събра задоволително количество, застана в средата на пълното кафе, свали си гащичките, и си сложи брошурите като превръзка, майка й почервеня и викак "какво правиш? Така не се прави!", а малката "Как така не се прави че преди да излезем нали ти направи така!!!"  Mr. Green

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 131
Една изцепка и от моя големия син. Свекърите имаха гости и жената беше по-пълна. Тя непрекъснато подканяше синът ми да яде, а пък той е адски злояд /много трудно се храни/ и тя му казва - Хапни си, имаш нужда, а той отвръща - Ти пък като те гледам имаш нужда от диета! Embarassed Направо ми се искаше да потъна в земята от срам Confused, но всеки който го насилва да яде, му става враг.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 890
Моя още е малък да ме излага /пък и момченцата нали по късно.../, ама дъщерята на една приятелка е на 3 год., че сядаме с нея да пием икафе а дъщеря и щъка наоколо и събира от масите рекламните брошури, едни такива изправени като триъгълници, хартиени, събра задоволително количество, застана в средата на пълното кафе, свали си гащичките, и си сложи брошурите като превръзка, майка й почервеня и викак "какво правиш? Така не се прави!", а малката "Как така не се прави че преди да излезем нали ти направи така!!!"  Mr. Green
   newsm09

# 27
  • Мнения: 143
Моят, големият син, скоро се изцепи: Мамо, в тъмното си много хубава! Crazy Веднъж пък в Метро, ходиха с баща му до тоалетната и по едно време с крясък излиза от там: Мамо, мамо а пък тате пикае в мивката! ooooh! Най ме изуми веднъж едно негово разсъждение: Мамо, тате е човек, а път ти си жена! ooooh! Останах безмълвна...

# 28
  • Мнения: 4 371
Моя още е малък да ме излага /пък и момченцата нали по късно.../, ама дъщерята на една приятелка е на 3 год., че сядаме с нея да пием икафе а дъщеря и щъка наоколо и събира от масите рекламните брошури, едни такива изправени като триъгълници, хартиени, събра задоволително количество, застана в средата на пълното кафе, свали си гащичките, и си сложи брошурите като превръзка, майка й почервеня и викак "какво правиш? Така не се прави!", а малката "Как така не се прави че преди да излезем нали ти направи така!!!"  Mr. Green
Хахахах, това е велико просто Joy

Мамо, тате е човек, а път ти си жена! ooooh! Останах безмълвна...
Това и моя го казва, нали сега има една реклама "Аз съм човекът..." и той все се чуди защо жените са човеци Mr. Green

# 29
  • Мнения: 301
миналата седмица, прибирайки се от разходка, срещнахме съседа (симпатяга 22 годишен) поздравихме се, зрависахме се  и влизаме в къщи - дребо още от вратата се провиква "татиииии, а мама  много целува и гушка Тони"

Последна редакция: пт, 25 апр 2008, 12:35 от julia75

Общи условия

Активация на акаунт