с какво се мажете след епилация?

  • 3 615
  • 32
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 446
нещо което да успокоява кожата Rolling Eyes

# 1
  • София
  • Мнения: 2 160
Vita-Merfen

# 2
  • Мнения: 1 875
С кокосово масло или масло от карите.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Лосион за тяло или бебешко олио  Peace

# 4
  • Мнения: 1 095
Бешко олио на Джонсън с добавка на етерични масла: карамфилово, канелено, иланг - иланг и др. с антицелулитно действие (забравих ги в момента  Embarassed)

# 5
  • Варна
  • Мнения: 355
С лосион за суха кожа на Garniere. Много съм доволна от всичките им продукти.

А вчера видях един лосион за след кола маска, който освен това забавя растежа на косъмчетата. Смятам да го пробвам, но го нямаше в магазина  Sad

# 6
  • Мнения: 1 875
Бешко олио на Джонсън с добавка на етерични масла: карамфилово, канелено, иланг - иланг и др. с антицелулитно действие (забравих ги в момента  Embarassed)
Защо с антицелулитно действие? Shocked

Джиджи-биджи, как се казва?

# 7
  • Мнения: 3 459
В момента с едно на Джонсън с алое, ама хич не съм доволна  Confused
Адски е мазно  ooooh!

# 8
  • Мнения: 1 095
Бешко олио на Джонсън с добавка на етерични масла: карамфилово, канелено, иланг - иланг и др. с антицелулитно действие (забравих ги в момента  Embarassed)
Защо с антицелулитно действие? Shocked
превантивно

# 9
  • Мнения: 1 875
Да не ти се появи целулит, там където се епилираш ли Laughing Hug

# 10
  • Мнения: 535
С крем "Здраве"  Peace.

# 11
  • Мнения: 492
Веднага след епилация не мажа с нищо, защото винаги ставам на пъпки. Но след час-два си се мажа с лосион за тяло. Peace

# 12
  • Мнения: 1 205

Аз също. Много бързо успокоява кожата.

# 13
  • Мнения: 4 916
Няколко часа след епилация - с нищо.

# 14
  • София
  • Мнения: 1 936
С почистващ лосион Acne out на Biotrade и след това с лосион за след епилация на LYCIA

# 15
  • Мнения: 171
Непосредствено след епилация само пудря с антибиотична пудра Топоцин. Със спирт или лосиони винаги са ми се образували пъпчици, особено на интимните места, с тази пудричка нямам абсолютно никакви проблеми  Peace

# 16
  • Мнения: 779
 с нищо,защото пове4ето лосиони съдържат спирт,алкохол,парфюм и тн,които за4ервяват кожата ми и става на 4ервени то4ици....може след 5,6 4аса минимум....но практика ми е да не се мажа въобще същия ден  Flutter

# 17
  • Мнения: 779
 и нямам проблеми с враствания,4ервенини и про4ие..  Crazy

# 18
  • Мнения: 125
Открила съм,че най-добре кожата ми се успокоява от крема ми за тяло Enydrial на RoC. Хем хидратира, хем успокоява и не ми излизат досадните червени петънца....

# 19
  • Мнения: 2 374
с лосион за тяло

# 20
  • Мнения: 1 318
Не мажа с нищо непосредствено след епилация, след час-два (когато червенините започнат да изчезват) - мажа с крем с манго на Greenland.

# 21
  • Мнения: 3 782
Аз също се мажа с лосион за тяло, иначе кожата ми става изключително суха. Sad

# 22
  • Мнения: 1 505
Няколко часа след епилацията,не се мажа с нищо,а след това с мляко за тяло.

# 23
  • Мнения: 97
Не се мажа с нищо!
Козметичката ме почиства с розова вода и всеки път ме предупреждава ако имам възможност да взема душ едва на другия ден.Е, когато имам възможност няма ни петънце, ни пъпчица, ни нищо... ама не става всеки път.
Та след като се изкъпя само розова вода слагам-има антисептично действие и мирише приятно.

# 24
  • Мнения: 4 447
Мажа се с един лосион HAIR на Ален Мак. Страхотен е!
Не знам дали от него или от противозачатъчните,
но косъмчетата растат адски бавно и се разредиха доста.

Облекчава, успокоява и много овлажнява.
Мисля, че е със слънчогледово олио  Peace

# 25
АЗ СЪЩО ПОЛЗВАМ  ТОПОЦИН И ЧАК НА СУТРИНТА  ТОАЛЕТНО МЛЯКО ПИРИНДРИИМ 
ЕПИЛИРАМ СЕ САМО ВЕЧЕР

# 26
  • Мнения: 2 489
След епилация се мажа с крем "Бочко".Страхотен е няма червенина и бели пъпчици и то при положение,че имам чувствителна кожа.Препоръчвам го -цена около 2 лв.

# 27
  • Мнения: 9 865
С нищо не се мажа. След няколко часа се пръскам с розова вода, на някои места мацвам Бочко. Ще си взема и тази пудра, която споемнавате, защото вероятно ще ми се отрази добре на капризната кожа...

# 28
  • Временно
  • Мнения: 788
С бебешко олио

# 29
  • Мнения: 1 505
Разкажи малко повече.Имали зачервяване след това?След колко часа или веднага след епилация го нанасяш?И нали за Джонсъна става въпрос,или е друго?

# 30
Аз също слагам Топоцин, а някъде 3-4 часа след това слагам и едно мехлемче, което се казва Fucidin. То е за да се поуспокои кожата и предотвратява развитието на фоликулит.

# 31
  • Мнения: 83
Мажех се с крем за тяло, но сега си взех бебешко олио. Една приятелка ми препоръча и съм доволна, значително успокоява кожата Peace

# 32
  • София
  • Мнения: 1 176
С различни лосиони за тяло.

Общи условия

Активация на акаунт