Обичате ли да смучете?

  • 3 876
  • 58
  •   1
Отговори
# 30
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Я момент сега. Говорим за захарни близалки нали така?! За каква пъстърма иде реч тогава.  newsm78 И аз обичам близалки, но от тези дето като ги изсмучеш са с изненада. Дъвка, сиропче или шоколадово бонбонче.  Laughing
Ню как така ти се изпикаха в леглото бе. Това буквално ли?  ooooh!

# 31
  • Мнения: 4 718
Ааааа Sick, Kasidy... какво е близалка с дъвка?
Хем с дъвка, хем без косъм Laughing. Лапваш, въртиш, въртиш, въртиш и като свърши ти залепва на небцето Mr. Green

zwetellina , момиче разсмя ме  Joy

# 32
  • Мнения: 5 468
zwetellina, като гледам сте и от един град с моя сексуален кумир Joy Joy. Буквално я... да няма да си поплюваме Wink.

Лапваш, въртиш, въртиш, въртиш и като свърши ти залепва на небцето Mr. Green
Rolling Eyes Rolling Eyes звучи майсторски Blush.

# 33
  • Мнения: 1 165
]
Хем с дъвка, хем без косъм Laughing. Лапваш, въртиш, въртиш, въртиш и като свърши ти залепва на небцето Mr. Green


Кас, страшна си!  bouquet

# 34
  • Мнения: 674
Ааааа Sick, Kasidy... какво е близалка с дъвка?
Хем с дъвка, хем без косъм Laughing. Лапваш, въртиш, въртиш, въртиш и като свърши ти залепва на небцето Mr. Green

zwetellina , момиче разсмя ме  Joy
Залепва на непцето но ако си на диета е абсолютнооо забранено диетата заминава на кино Joy hahaha Joy

# 35
  • Мнения: 3 459
Кас, явно имаш голям опит с близалките  Joy Joy Joy

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388

А когато почти сте изблизали близалката и дойде сиропът изплювате ли я или изблизвате и него?? Flutter
Ми....пийвам и сиропа.
Не е лошо бе,чак понякога е вкусен... Whistling

# 37
  • Мнения: 4 718
Айде сега  Crossing Arms  Мискинки. Питате, казвам  Crossing Arms И ако искате да знаете при някои близалки, когато сокът е престоял после се стричва.

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
.............................при някои близалки, когато сокът е престоял после се стричва.
hahaha hahaha hahaha hahaha
На мойта близалка сока досега ми харесва.
Но предната дето я смуках имаше случаи,в които Sick Sick Sick

# 39
  • Мнения: 4 718
Но предната дето я смуках имаше случаи,в които Sick Sick Sick
Еми ако е била прекалено старо производство, нормалто е да накислява Mr. Green Чувала съм, че на остарелите партиди близалки даже сока им зачезва  Laughing

# 40
  • Мнения: 123
 Joy Joy Joy Joy Може и със изтекъл срок да е била. Ах виййй близалкоядки такива. Joy Joy Сладкото разваля зъбите

# 41
  • Мнения: 6 155
Невероятна тема  Rolling Eyes Единственото хубаво в нея е присъствието на НЮ Wink

# 42
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
на тази кака ще ли да и се развалят зъбките?
http://www.dailymotion.com/video/x3otvr_sexy-beauty-girl-likes-licking-and_flirt

# 43
  • Мнения: 750
За к'ви близалки говорите бре!? smile3506
За ония дет са в гащите на мъжете ли? newsm78
Ако са за тях....Кас,ти от всички партиди близалки си опитала,че така добре знаеш всичко! Whistling

Обичам да ближа,ама да не ми се топи в устата! Joy

# 44
  • Мнения: 4 718
За ония дет са в гащите на мъжете ли? newsm78

За Loli pop говорим устатнице

Общи условия

Активация на акаунт