Канелено чудо!

  • 48 609
  • 79
  •   1
Отговори
# 15
  • бургас/софия
  • Мнения: 109
интересно, а това канелено масло кои фирми го продават? на икаров дали има? и каква му е цената? аз мажа антицелулитното на икаров, към него ако добавя канела, как мислите?

# 16
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
А какъв му е точно ефекта на канеленото масло? Защото аз преди време търсих, но не намерих никъде такова масло, понеже четох, че действа раздразняващо на кожата и лигавиците и ако си намажеш устните с него се получава страхотен уголемяващ ефект, който естествено не е дълготраен, но поне половин-един час устните изглеждат много пухкави и сочни. Наскоро с такъв ефект намерих един гланц на Орифлейм.

# 17
  • Мнения: 916
 Аз бях ползвала един антицелулитен крем на д-р Пенев с канела. Беше невероятен и обожавах аромата му...подсетихте ме да си го купя пак. Flutter

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Хубаво , но какво прави канеленото масло? Загрява и топи целулита ли?
Аз бях ползвала един антицелулитен крем на д-р Пенев с канела. Беше невероятен и обожавах аромата му...подсетихте ме да си го купя пак. Flutter
Това  "Д-р Пенев" производител ли е или марка козметика?Къде се продават продуктите му?

# 19
  • Мнения: 148
ПолудяЛАта аз използвам точно това кремче в момента, но тъкмо започвам и не знам резултатите ,но наистина зачервявя кожата ,а аз си мислих че не ми понася на кожата hahaha, миналата година използвах пак на христина но с кафеин и витамин Е и бях много доволна, но тази година не го открих и си взех това с канелата
в интерес на истината много трудно го откривам кремчето може би защото градът ми не е много голям , но....
както и да е, цената на която го купих е 3.70 ако някой се интересува ,
взех си и масажор че ме мързи да масажирам с ръце
 айде грабвам се сериозно вече щом е нормално това зачервяване и ще пиша резултати

# 20
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Хубаво , но какво прави канеленото масло? Загрява и топи целулита ли?
Аз бях ползвала един антицелулитен крем на д-р Пенев с канела. Беше невероятен и обожавах аромата му...подсетихте ме да си го купя пак. Flutter
Това  "Д-р Пенев" производител ли е или марка козметика?Къде се продават продуктите му?
Ако не ме лъже паметта "Д-р Пенев" е Талодерма.
Масажният им крем против целулит наистина е с канела, но е доста мазен за лятото- мое мнение, разбира се.

# 21
  • Мнения: 916
Ако не ме лъже паметта "Д-р Пенев" е Талодерма.
Масажният им крем против целулит наистина е с канела, но е доста мазен за лятото- мое мнение, разбира се.

Да, точно така. Просто беше отдавна и се сещам само, че беше голямо количество и имаше червена капачка. Наистина е мазен, но ако се масажира по-дълго попива добре.

# 22
  • Мнения: 2 950
Поръчах си чудото. Смесих капките с антицелулитния на Билка с грозде. Намазах се както обикновено се масажирам вечер след къпане. Първите няколко минути.... нищо и после  #Shocked #Shocked #Shocked изгоряяяяях, хора!!!!  #Onfire #Onfire #Onfire Около 20-30 мин не можех да си намеря място от болка. След това остана само един неприятен бодеж, все едно имам хиляди иглички в краката, а кожата ми стана алена, все едно съм изгоряла на плажа.   Nature Sunny Вчера само се мазах, без масажи и жегата беше поносима. Но продължавам... дано има ефект.  newsm78

# 23
  • бургас/софия
  • Мнения: 109
вчера си купих крема на талодерма както и канеленото масло.. кремът, въпреки че е толкова мазен ми харесва, само че не усещам никакво парене от загряването? нормално ли е, очаквах неприятни сърбежи и парене от канелата, а то нищо.. поне вендузите вървят много лесно върху тая мазнотия Wink

# 24
  • Мнения: 1 885
Аз това го пиша навсякаде ама съм страшно доволна от резултата.
Смесвам кафе с канела, малко лимонов сок и сода бикарбонат (понякога слагам и какао) и масажирам дупето всеки ден. После постоявам малко така докато се занимавам с нещо друго в банята.
Резултатите са много добри. Захрява лекичко само ако седя дълго време. Мисля, че в комбинация с канеленото масло ще е трепач.

# 25
  • бургас/софия
  • Мнения: 109
това звучи добре, сама ли го измисли?
може и да го пробвам.. все се каня да си купя насипно смляно кафе и да забъркам някаква смес с него Wink а лимоновия сок нали е от лимон? какъв е всъщност ефекта на содата?

# 26
  • Мнения: 1 885
Аз го измислих, но на основата на една др рецепта с царевично брано. Понякога  вместо лимонов сок слагам и оцет пак става добре. Трябва само постоянство.

Содата я слагам, за да се отворят порите. Нали се ползва за почистване на лицето от черни точки, та ... не знам дали помага, но и омекотява кожата ако не другото Simple Smile

Забравих, че слагам и зехтин обаче, особено за суха кожа, за мазна по-малко, но трябва да се сложи.

# 27
  • бургас/софия
  • Мнения: 109
току що излизам от банята след лудо търкане с кафяната смес, която тони си забърква..само че сложих и душ гел за да стане кашесто иначе кафето седи сухо и не течно.. иначе зехтин сода кафе канелено масло 1/2 лимон.. омазах цялата баня, но съм доволна, кожата стана по-гладка
искам да питам колко често се прави това, понеже знам че тялото се скрабира 2-3 пъти на седмица, не всеки ден вие колко често го правите???
в допълнение като излязох от банята се намазах с канеления крем на талодерма и почнах вендузите..сега банята мирише на кафе и канела, а цялата къща на канела, добре че си падам по миризмата! :І)

# 28
  • Мнения: 1 885
току що излизам от банята след лудо търкане с кафяната смес, която тони си забърква..само че сложих и душ гел за да стане кашесто иначе кафето седи сухо и не течно.. иначе зехтин сода кафе канелено масло 1/2 лимон.. омазах цялата баня, но съм доволна, кожата стана по-гладка
искам да питам колко често се прави това, понеже знам че тялото се скрабира 2-3 пъти на седмица, не всеки ден вие колко често го правите???
в допълнение като излязох от банята се намазах с канеления крем на талодерма и почнах вендузите..сега банята мирише на кафе и канела, а цялата къща на канела, добре че си падам по миризмата! :І)

Аз го правя почти всеки ден, но не търкам лудо, че може да се появят едни червени точици по кожата. Махат се след дни, но не искам да ги има. И аз знам така за скраба, но пък само от време на време търкам повече. Иначе седя със сместа на дупито.  Grinning На мен миризмата много ми харесва.

# 29
  • Мнения: 72
 Peace здравейе! Тръгвам веднага да си търся канелено масло!  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт