Номинации за най-голяма муня

  • 3 511 849
  • 18 481
  •   1
Отговори
# 13 695
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Намазах си околоочния контур с мазилчето за петна и пъпки. Пари и люти, усетих се късно. Мих, търках, червена съм и все тъй ми люти на очите. А то мазилцето се мацва само на петънца и пъпчици, но кой го е измислил със същия размер тубичка, че и апликатор като околоочните кремчета Persevere

# 13 696
  • София
  • Мнения: 39 758
Но черешката на тортата беше, когато се събудих и цялата ми възглавница беше в коси а на темето ми се беше отворила доста голяма област без коса почти до кожа. Без време се оказах с нова прическа в същият стил за известно време Satisfied
Аз имам лизнато на бретона. Вуйчо ми (12г по-голям от мен) ще ме оправи като ми отреже "лизнатото" до кожа. Съгласих се Simple Smile Баба ми беше на друго мнение.

Най-голямата ми изцепка е, че на включен бебефон си говорихме с мъжа ми за сексуалния ни живот
А дали само майка ти е чула? Simple Smile На нашият бебефон понякога прихващахме комшиите Simple Smile

# 13 697
  • София
  • Мнения: 10 825
Сотаджийте хващахме с нашия бебефон понякога. Предполагам и те са ни хващали значи 😃
Много беше стряскащо първият път когато се случи - късно вечерта, бебето си спи в едната стая, ние в другата нещо си говорим спокойно и изведнъж мъжки гласове се разнасят от бебефона, значи при бебето има 2-3 непознати мъжища. Шок и ужас!

Последна редакция: пт, 20 апр 2018, 18:48 от Onna-bugeisha

# 13 698
  • Мнения: 6 550
На 5 г. бях докопала студентската книжка на майка ми и с разкривен почерк бях написала няколко двойки и една тройка. От срам жената я обявила за изгубена Blush

# 13 699
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
На 5 г. бях докопала студентската книжка на майка ми и с разкривен почерк бях написала няколко двойки и една тройка. От срам жената я обявила за изгубена Blush

 Joy

сетих се покрай твоята история: когато бях 4-5кл. и съм хванала на баба тефтера с рецепти и един червен химикал и поправям ли поправям, та и оценки й бях написала със забележки  hahaha
баба като видя и щеше да припадне, тя го даваше на съседки да си преписват рецептите.
след това аз трябваше да ги преписвам и да им ги нося, защото тефтерът беше ошарен с червено  Joy

# 13 700
  • Мнения: 11 987
Когато бях на 6-7, татко си донесе от чужбина нов касетофон, стерео, истинско бижу за онези времена. Същия следобед, аз го разглобих. Хванаха ме докато се опитвах да изчопля феритната антена.
След скандала, баща ми ми връчи един куп учебници по радиотехника и ми заяви, да не пипам нищо преди да ги изуча. Simple Smile  
И стана ли инженер после?
Моя позната разказваше как около 90-та донесли у тях от първите персонални компютри - Правец. И един ден заварили третокласника да разглобява компа, а частите наредени на редички по земята като паяжина. Най-интересното е, че хлапето успяло да сглоби компютъра отново и то така, че да работи. По-късно си правел разни модификации сам. В последствие обаче се занимава с нещо съвсем различно от техника и IT.

За седмия си рожден ден получих от татко малко транзисторче от Корекома. Доста години си го носех с мен при пътуване, дори на разходка. Слагах си го на китката и го носех в ръка. Един ден татко сменя батериите, а аз го разпитвам защо има разни еднакви работи вътре? А той със сериозен тон ми отговаря:"За резервни части."

Ножиците в къщи са забранени. Сериозно. Каката на няколко пъти се оказва с отрязани кичури. В ДГ я взех със срязано на гърдите поло. Учителката нищо не беше забелязала. А дънките на колената ги беше разкъсала ... със зъби както ми обясни. Видяла от някакво момченце в групата, било й скучно и докато реши какво да прави разкъсала дупчица на коляното със зъби и доразкъсала с пръсти. А за една седмица втори клин се оказва мистериозно и сериозно разкъсан след тренировка по лека атлетика. Не харесвам модата със скъсаното, но бих ги оставила да ходят така, ако в нашето училище не бяха забранени скъсани, бродирани, с пайети и подобни дънки и клинове. На всичкото отгоре само ултра слим за момче й стават и й стоят добре.

Последна редакция: сб, 21 апр 2018, 04:23 от Mama Ru

# 13 701
  • FRANCE
  • Мнения: 2 224
Дребното дупчи клиновете с молив в ущиличе. Лекичко надига плата за да не се набоде и клина мистериозно заимва 20-30 малки дупчици. Накрая си призна и обясни как се прави.

И една мунска история на приятелка. Понеже вече ги обираха  и при последното пътуване решава да скрие бижутата. Къде, в повредената пералня. Но след около 2 седмици носи пералнята на сервиз  Twisted Evil Добре че хората били честни и и върнали бижутата Joy

# 13 702
  • Варна
  • Мнения: 36 601
Остави детето да ходи с надупчения клин на училище и да му се смеят другите деца. Бързо ще спре.

# 13 703
  • София
  • Мнения: 39 758
Остави детето да ходи с надупчения клин на училище и да му се смеят другите деца. Бързо ще спре.
При мен този номер не минава.
Синът ми "без да иска" все си драска дънките и анцузите. Химикалката паднала и направила голяма черта.
1-2 пъти го пуснах с надраскани дрехи на у-ще... бавно и славно спира с дейността.

# 13 704
  • Мнения: 9 685
Когато бях на 6-7, татко си донесе от чужбина нов касетофон, стерео, истинско бижу за онези времена. Същия следобед, аз го разглобих. Хванаха ме докато се опитвах да изчопля феритната антена.
След скандала, баща ми ми връчи един куп учебници по радиотехника и ми заяви, да не пипам нищо преди да ги изуча. Simple Smile  
И стана ли инженер после?

да, но друга специалност:).

# 13 705
  • София
  • Мнения: 9 533
Като заговорихте за дупчени гащи... Водя онзи ден щерката на градина. Точно преди да я целуна за чао забелязвам на коляното на клина й дупка. Мога да се закълна, че вкъщи я нямаше. Детето също се изненада за наличието й. Така и не разбрах как се появи там тази мистериозна дупка - не е падала по пътя към градината, че да скъса клина. Ама както и да е. Разреших проблема като извадих резервния клин от раницата й, а скъсания прибрах в чантата си. Вечерта обаче забравих да го извадя от там. Вече трети ден съм на работа с нейния скъсан клин в чантата.

# 13 706
  • Мнения: 39 287
На сезон вкъщи заминават десетина  клина. Лази, прави дупката и после едно малко пръстенце върти  докато дупката не стигне пи-то на десет стотинки  Mr. Green Говоря,  говоря, накрая вдигнах ръце.

# 13 707
  • Мнения: X
Аз, определено съм муня по губене на предмети. Излъгах. Криене на предмети. От дни търсех един ключ.
Вчера най-накрая го намерих. И какво мислете? Така добре го скрих от мен отново, че сега ми иде да се изям. Най-лошото е, че ММ отрича да го е виждал, а аз нямам спомен да съм го вадила от стаята нататък по апартамента. И не мога да го намеря и това. А деца нямам, да им прехвърля вината. И боклук не съм хвърляла, и гости не са идвали и не съм изтърсвала през прозорец... 
Миналата година така се лиших от един парфюм. Сложих го някъде и край. А тази година правих пролетно почистване.  И нищо не намерих.
По-миналата година загубих дебитна карта на ММ. Пак в къщи. Къде другаде....
И като си помисля, като се запознах с ММ, как се саморекламирах и като подредена и като домошарка... Ами баш домошарка съм си - все губя нещата в къщата... Joy

# 13 708
  • Майничка
  • Мнения: 12 581
Родих малката, върнах се от родилното и си посях някъде у дома всичките документи - едно тефтерче с лична карта, шофьорска книжка, талон, транскарта. Добре че дни преди това си бях взела новата дебитна карта, стоеше си още в плика в библиотеката и че си имах ксерокопие на личната карта. Горе-долу две години изкарах с това ксерокопие ... Тефтерчето се намери заседнало между една поредица фантастика, късмет, че си я препрочитам редовно. Laughing

# 13 709
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Аз бях забутала на ММ паспорта. Обвиних го, че си го е загубил, той си направи нов и аз след 2-3 години открих стария Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт